Naturissimo

Ár:   2422 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: zsoficza, Módosítva: 2019. május 9.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Megújult összetétel!

A kevert és kissé száraz, érzékeny bőr tisztítására különösen alkalmas arctej. A szőlő hajtásvég flavonoidjai és a kardamom olaja, valamint a galagonya termésének kivonata a tág pórusú, kevert bőr tonizálását támogatja.

eperjeske

Korcsoport: >54
2018. január 8.

A termék maga valószínűleg nagyon jó, de eddig csak kétszer használtam, aztán az idegességtől remegő kézzel félreteszem, és használok mást! Ugyanis ma már nem a képen látható flakonban, hanem tubusban van! Egy kifejezetten híg, tényleg tejszerű folyadék tubusban, amelynek jókora a kiömlő nyílása! Ömlik azon nyomban, ahogy az ember elkezdi kiengedni az anyagot belőle! Nem az első eset, hogy a Biola a kitűnő termékeit alkalmatlan csomagolóanyagba teszi! Mivel így számomra szinte használhatatlan, de legalábbis rémes pazarlás, csak 1 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 8.

incifinci28

2016. július 9.

egy barátnőm ajánlotta és uuuristen de jól tettem, hogy meg is vettem! életem első tökéletesen bevált, hibátlanul ápoló tisztító arc kezelője. imádom az állagát, illatát és persze a hatása csodálatos. ilyen tiszta és zsírtalan mind eközben hidratált még soha nem volt a zsíros, pattanásos bőröm, használom reggel este minden nap. az egekig dicsérném, nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

narcozia

2016. május 4.

Nekem nagyon vegyes és érzékeny az arcbőröm, felváltva pirosodik, szárad ki és válik nagyon zsírossá, pattanásossá. A zsíros, pattanásos állapoton nagyon jól segített ez az arctej, de a szárazságot sajnos nem sikerült kezelnem vele, arra egy másik készítményt használok. De ezzel együtt is nagyon elégedett vagyok, mert szuper illata és könnyű állaga van (nekem ezek fontos szempontok), valamint nagyon olcsó is. Ráadásul nyugodtan használom az érzékeny bőrömre is, mivel csak természetes összetevőket tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

naiva

2015. július 25.

Én ősszel-télen használtam, amikor egy kicsit több ápolásra volt szüksége a bőrömnek, mert a kinti hideg és a száraz, fűtött levegő érezhetően szárítani kezdte. Az illata már első alkalommal elvarázsolt és a bőröm is szerette. Mivel alapvetően zsírosodásra hajlamos a bőröm, így az év többi részében határozottan sok lenne neki egy ilyen arctisztító tej, de ha ismét beköszönt majd a hideg, valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

blackspot

2015. március 4.

Egy tavaszon és nyáron át használtam, és nagyon szerettem. Kellemesen tisztította és hidratálta az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.