Naturissimo

Ár:   3050 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: mstindigo, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A pattanásos, aknés, mitesszeres bőr ápolására kiválóan alkalmas gél. Kamaszkori bőrpanaszok kezelésénél is hatásos. A Tini gél otthoni alkalmazása preventív hatást eredményez, hatékonyan mérsékli a pattanások kialakulását!
A Naturissimo tini gél kiváló gyulladáscsökkentő, faggyútermelést csökkentő és antiszeptikus hatású illóolajokat nagy mennyiségben tartalmazó luxus kozmetikum. A gél magas biotin és E-vitamin tartalmának köszönhetően hatékonyan mérsékli a kamaszkori bőrpanaszok kifejlődését és regenerálja, nyugtatja a bőrt.  A Tini gélben található fitoterápiás hatóanyagok, valamint a H- és E-vitaminok a faggyúmirigyek működését szabályozó hatást fejtenek ki. Az allantoin segíti a bőr hámrétegének regenerációját.

Kriszti0609

2019. november 19.

Serdülő kislányomnak vettem meg ezt a natúr készítményt, a Citromfű – fűzfa lemosó gél utáni harmonizáló arcápolóként, kozmetikusom ajánlására. Nagyon hálásak vagyunk érte, mert elég volt pár nap használat és máris megmutatkoztak a gél áldásos hatásai. Az orrán képződő mitesszerek és a homlokán előbújó pattanások szépen visszahúzódtak. A fokozottabb zsírképződést is mérsékelte az arcán. Gyulladáscsökkentő hatóanyag-tartalmát a kevésbé érzékeny bőrfelület is igazolja. Illata olyan, mint egy buja gyógynövényes kert, mindketten nagyon megkedveltük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 19.

DianaS

2016. szeptember 9.

Tényleg jó kence pattanásokra, szépen megfékezi őket. A legjobb kombináció, már kitapasztaltam, ha a Biola Bio Stellária Tonikkal használjuk együtt, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Milka86

2016. szeptember 5.

nyárra nagyon jó, könnyű gél állaga van, de hidegebb időben nekem kevés a hidratáló hatása, emiatt nem vonok le pontot, mert a nyári melegben pedig tökéletesen elég, amit tud, én az illatát is szeretem, egyedül az zavaró, hogy nem tudom mikor fogy ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Bogi86

2014. október 31.

nagyon könnyen felszívódik, semmilyen zsíros érzetet nem hagy, télre nem tudom elég lesz -e, ezt még kitapasztalom, mindenesetre eddig meg vagyok vele elégedve, több pattanásom biztos, hogy nem lett tőle, illatát is imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

crazy cat lady

2014. május 21.

nagyon szépek az összetevői, jót tett a bőrömnek, az illata nagyon kellemes, gyógynövényes. talán a gél állag miatt kicsit húzódott a bőröm tőle, nem hidratált eléggé. a zsírosabb bőrűeknek biztos nagyon jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

Szonya

2013. július 4.
Bár még nem használom oly régóta, azért megelőlegezem neki a 4 pontot. Pozitívum: a zsíros-kombinált bőröm nagyon jól viseli, beszívja, de nem fényesedik ki órák múlva sem, nagyon könnyű gél. Negatívum: kicsit csípi a bőröm (talán a benzoid acid), ha ez hosszútávon is így marad, akkor visszajövök lepontozni. Enyhén zöld színezetű gél, szerintem elég durva kakukkfű illattal. De végül is mindegy, csak hasson.

2013. július 18.
Visszatértem, de nem lepontozni. Alapjában véve nagyon jó ez a cucc, immáron majdnem két hete használom folyamatosan, és letisztult az arcom, kicsit össze is húzta a pórusaimat. De elég fura az állaga. Eleve az összetevők második helyén egy tisztító áll. Talán emiatt, de ahogy a tenyeremben elkenem a krémet, az elkezd enyhén habzani. Aztán ragad tőle az arcom. Nekem valahogy nem elég egy pumpálásnyi, az arclemosó és a tonik után. Két pumpálásnyi zselétől pedig kissé ragacsos marad az arcom. Az illatát pedig tényleg szokni kell, mert nagyon erős kakukkfüves. Ezek a furcsaságai. A hatásával meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 18.

2013. július 4.

davincsike

2013. július 10.

Kolléganöm véleményét tölteném fel:
27 éves és zsíros (gyorsan kifényesedö) böre van.
"Könnyü krém és tényleg egy pumpányi adag elég, ami még egy borsoszemnyi adag sincs. kellemes gyógynövenyes illata van, mint az arclemosonak is."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 10.

Kolléganöm véleményét tölteném fel:
27 éves és zsíros (gyorsan kifényesedö) böre van.

encimokus

2012. június 24.

Sokat gondolkoztam, milyen arcápoló krémet válasszak nyárra. Két okból is. Egyrészt amit eddig használtam, soknak bizonyult ilyen melegben, másrészt elértem azt a kort, amikor már nem mindegy, hogy az ember mit ken az arcára. Testre nagyon jók a drogériák saját márkás natúrcuccai, de arcra jobb minőséget kerestem. Ekkor találtam meg ezt a gélt. Tele van értékes növényi anyagokkal, zselé állagának köszönhetően hamar beszívódik, és még órák múlva sem érzem, hogy folyna le az arcomról. Az elnevezés ne tévesszen meg senkit, kombinált és zsíros bőrre egyaránt használható. A márka több tagját próbálgatom, tetszik a szuper összetevő lista, magyar termék és minden igényre megvan a válasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 24.

Antioxidánsok: Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Vitaminok: Biotin

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.