Naturland

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoficza, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

• A fájó, sajgó testrészeken a bőrbe masszírozva, bedörzsölve fejti ki jótékony hatását.
  • Az eukaliptusz, a borsmenta és a rozmaring illóolajok a vérbőség fokozásával, izomlazító hatásukkal járulnak hozzá a kellemetlen tünetek csökkentéséhez.
  • A mentol hűsítő hatása miatt ajánljuk szúnyog és más rovarcsípések, csalánkiütések esetén.
  • Kiválóan alkalmazható sportolás, túrázás, megerőltető fizikai munka után a fáradt, igénybevett izmok ellazítására.
  • Fáradtság, kimerültség, ingerültség okozta fejfájás esetén a halántékot vékony rétegben bekenve és bedörzsölve frissítő hatást fejt ki.
  • Mesterséges illat- és színezőanyagot nem tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

MLotti

2020. január 21.

A síelős/túrázós kiruccánok abszolút megmentője. Minden húzódást, zúzódást, ficamot, megnyomódást néhány használat után rendbe hoz, és a hűtése is sokkal hatékonyabb mint mondjuk egy jégzseléjé. Amíg gyártják, én venni fogom, és jó szívvel ajánlom minden fizikai tevékenységhez!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

lovemyplants

2017. augusztus 2.

Izom/ízületi fájdalmamra szoktam használni, vagy viszketésre...kenterbe veri a többezres gyógyszertári TV-ben agyonreklámozott termékeket. :) Pár perc masszírozás után nagyon jól hűt....adtam belőle másoknak is, volt akinek túlságosan is hűtötte, csípős érzésről számolt be. De a legtöbb embernek nagyon bejött. :) Az INCI-je is plusz pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

GNóri

2016. szeptember 12.

Már más designnal, tubusos kiszerelésben kapható. Múlthéten megcsípte egy darázs a lábfejem, és a viszketésre kerestem valamit, mert eszemben sem volt megvenni egy kis tubusos fenistilt kétezer valahány forintért. Ez a gél 180ml, és egy ezres körül volt. Hűsít, és remekül csillapítja a viszketést. A csípésen kívül kipróbáltam láb és vádlimasszázsra, és a hűsítő hatása miatt nagyon frissítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

valakiii

2014. március 4.

a baratomnak a kemiatanara ajanlotta ezt,es azt mondta,hogy ez 2 ora alatt eltunteti pattanasokat.mondtam a baratomnak,hogy ez szerintem nem lehet..akkor mar a nok is tudnanak rola ha ez ekkora csodaszer:D de ma mielott jott hozzzam kiprobalta,de par perc utan le is mosta,mert ugye indult hozzam:)es tenyleg sokkal szebb a bore..mondjuk ez lehet hogy annak koszonheto hogy hetvegen tettem nehany kencet az arcara,de lehet hogy tenyleg ennek:)majd ha megyek hozza akkor mindenkepp kiprobalom es irom a tapasztalatom:) van aki esetleg hasznalta mar arcra?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 4.

Marejke

2014. január 17.

Izomláz, megeröltettett lábak csodaszere, az én gyors lábápolásom egy nehéz nap után, balea lábfürdősóban áztatom a lábam 15 percig, aztán bekenem ezzel az isteni hűsítő géllel, a lábfejemet meg balea teafaolajos lábkrémmel maszírozom be, a végeredmény tiszta, friss, kipihent lábak, pont mint reggel, 8 órás alvás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

huncutka

2013. október 16.

Bringázás közben beütöttem a bokám, csúnya zúzódás lett az eredménye. Nagyon hatásos volt mivel erős hűsítő hatással rendelkezik illetve gyulladáscsökkentő is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

jzsofi

2013. október 2.

A legjobb gél amit valaha használtam izomlázra, nekem még a lóbalzsamoknál is ezerszer jobb! Még ha csak a vádlimra kenem, akkor is úgy lehűt hogy vacogok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

zsoficza

2012. szeptember 23.

Hűsítő-bizsergető masszázsgél, én a téli hurutos időszakban a mellkasomra is szoktam tenni, és nagyon jól ellazítja a köhögéstől befeszült mellizmaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

tenyitomi

2012. május 9.

Már használom jó ideje,egész jól hűti az adott testrészt,kellemes használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 9.

Már használom jó ideje,egész jól hűti az adott testrészt,kellemes használni.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.