Best of Beauty 2019

Naturland

Ár:   925 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. május 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Lábápolók

Nevét a mentol és kámfor hűsítő hatásáról kapta. Megnyugtatja és felélénkíti a fáradt testrészeket. Rendszeres használata különösen fokozott izomterhelésnél javasolt. Ajánlják sportolás után a kifáradt izmok felfrissítésére, valamint az egész napos munkában igénybevett végtagok kezelésére.

stefiorsi

2019. június 9.

Az egyetlen krém ami rögtön hát a sarokfájdalmamnál. Àlló munkát végzek, nagyon ígénybe van véve a lábam. Ha ezzel bekentem megnyugszik gyorsan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

Chicquita83

2019. június 6.

Nyáron, a nagy melegben eléggé dagad a lábam - amin az ülő munka sem épp segít. Családi javaslatra kezdtem el használni. Hűsít, bizserget, de ha vastagon keni az ember akkor már kellemetlen fagyó érzést eredményez. Ezért a 4*. Hosszabb repülőutak után is jól jöhet, kolléganőmnek használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

ficeglobog

2019. február 4.

Volt egy vállficamom. Akkor használtam először. Kellemesen hűsített. Az illatát nem szeretem, de ez az én ízlésem. A kámfor nem az esetem. Izomfájdalmaknál ez az első, amit előveszek. Egész éjszakás munka után itthon bekenem a lábam, és sokkal könnyebb. Nem is tudom igazán megfogalmazni. Talán tényleg frissít. Próbáltam derékfájadalomnál is alkalmazni, ott hatástalan volt. De nem is ezt ígéri a krém. Ha elfogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 4.

PETRA820718

2018. január 29.

Nekem terhesség alatt ajànlottàk, mivel a Flectort és sok màs tàrsàt nem ajànlatos hasznàlni.Szerencsére nem kellett sokat hasznàlni, de amikor igen akkor nagyon gyors és hatékony, hűsìtő megoldàst nyújtott; derék panaszokra, làb görcsre, sőt még a fejfàjàst is megszüntette a halàntékon nagyon kis mennyiségben alkalmazva.
Magamtól nem igen tettem volna a kosàrba, de ha egyszer elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Magamtól nem igen tettem volna a kosàrba, de ha egyszer elfogy újra veszem.

PETRA820718

2018. január 29.

Magamtól nem igen tettem volna a kosàrba, de ha egyszer elfogy újraveszem.

Magamtól nem igen tettem volna a kosàrba, de ha egyszer elfogy újraveszem.

Unix

2017. július 5.

Sportolóként elengedhetetlen az izmaimnak ez a jégzselé én nagyon szeretem. Egy kicsit erős az illata de hamar meg lehet szokni. Hogy igazán hűsítő legyen én a hűtőben tartom és az állaga is zselésebb marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

helgus96

2016. augusztus 16.

Néha eszembe jut, hogy feszes combokat akarok, jön a torna, aztán pedig a baromi kellemes izomláz, de erre Ő tökéletes szer. Imádom, annyira jól hűsít, bizserget, de egy jövős-menős nap után a vádlimat szoktam bekenni és egyből jobb. Használom még hátfájásra is néha, illetve próbáltam már leégésére is, arra is nagyon jól bevált nekem. Sokkal de sokkal jobb mint a lóbalzsam, amit ezelőtt használtam. Apró tipp: ha tudom, hogy biztosan akarom használni, akkor használat előtt beteszem a hűtőbe és úgy aztán.. hát.. már nem hűsít, hanem fagyaszt, de valami isteni jó érzés nekem úgy. Ezt a terméket osztogatni kellene, hogy mindenkinek legyen otthon.. Maximális pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

edsze

2016. július 6.

Nagyon jó, kirándulások alkalmával szoktam használni, amikor lejárom a lábam. Kellemes, hűsítő érzetet nyújt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Greti22

2016. június 30.

Imádom! Ha izomlázam van, áldás ez a jégzselé. Jól hűsít, teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 30.

Imádom! Ha izomlázam van, áldás ez a jégzselé. Jól hűsít, teszi a dolgát :)

CintiaKalman

2016. június 6.

Imádom, imádom és imádom! Nagyon hasznos, ha van nálad egy ilyen. Bárhol és bármikor használható, ha fáj valami. Én gyakran kenem például a homlokomra is, ha épp fáj a fejem és úgy vettem észre, hogy használ. De lehet, hogy csak a hűsítő érzés vonja el a figyelmem a fájdalomról. :)
Lehet viccesen fog hangzani, de a nagy kánikulában is jól helytáll. Ha már nem bírom a hőséget, bekenem vele vékonyan az arcom szélét, a hajam vonalát, a tarkómat és ha szükséges, akkor a mellkasomat/hátamat is. Iszonyat kellemes és megnyugtató érzés, hogy nem ömlik rólam a víz, hanem jól érzem magam akár a tömött, levegő nélküli buszon is.
Szerintem teljesen megéri az árát! Én csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

Szerintem teljesen megéri az árát! Én csak ajánlani tudom. :)

Emulgeálószerek: Triethanolamine
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: CI 42090
Tartósítószerek: Methylparaben

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.