Naturland

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Jegesen hűsítő hatású, könnyen felszívódó zselé. Helyi vérbőséget fokozó mentol és kámfor hatóanyagai a fáradt bőrt felfrissítik. Ajánljuk sportolóknak, megerőltető munkát végzőknek bőrápoláshoz, masszírozáshoz.

vándor

2018. augusztus 29.

Nagyon kellemesen hűsíti és felfrissíti a fáradt lábamat, akár sport után, akár csak hosszú nap után. Kellemesen hűsít, én az illatát is kifejezetten szeretem. Ha fáj a lábam, vagy zsibbad ez biztosan helyrehozza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Hecate

2018. január 11.

Az illata kellemes, de engem nem hűtött annyira, mint szerettem volna. Óvatosan kell használni, mert különben van akit éget. Édesapám elhasználta és ő elégedett volt vele, de nem annyira, hogy újra venne. Ezért a hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

cattitude

2017. július 30.

nekem ez a zöld van meg, nyáron must have darab, vékony rétegben a csuklóra, halántékra, tarkóra kenve remekül ki lehet védeni a "mindjárt megsülök" érzést (persze nem szabad megfeledkezni a megfelelő fényvédelemről és hidratálásról), sportolás után felfrissíti a fáradt izmokat. ha picit fáj a fejem vagy elalszom a nyakam, akkor is beválik. tényleg nem kell túlzásba vinni a felvitt adagot, főleg, ha valaki nem annyira szereti a mentolt, mert simán lehet, hogy 37 fokban dideregni kezd tőle az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

anastasia

2016. augusztus 15.

Ezt próbáltam először a két jégzselé közül. Az extra stimmel, csak a jégzselé nem -- ez már annyira mentolos, hogy átcsap égető érzésbe. Nekem ez túl sok, így ajánlani sem tudom, ha a cél a kellemes hidegérzet keltése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

CintiaKalman

2016. június 6.

Ilyen jégzselém van, csak kékben. Láttam az oldalon egy másik Naturland-os, kék jégzselét, de nekem a tubusa ezzel egyezik meg. Gondolom az a régebbi vagy az újabb változata a tubusnak, de inkább nem kockáztatok. :)
Imádom, imádom és imádom! Nagyon hasznos, ha van nálad egy ilyen. Bárhol és bármikor használható, ha fáj valami. Én gyakran kenem például a homlokomra is, ha épp fáj a fejem és úgy vettem észre, hogy használ. De lehet, hogy csak a hűsítő érzés vonja el a figyelmem a fájdalomról. :)
Lehet viccesen fog hangzani, de a nagy kánikulában is jól helytáll. Ha már nem bírom a hőséget, bekenem vele vékonyan az arcom szélét, a hajam vonalát, a tarkómat és ha szükséges, akkor a mellkasomat/hátamat is. Iszonyat kellemes és megnyugtató érzés, hogy nem ömlik rólam a víz, hanem jól érzem magam akár a tömött, levegő nélküli buszon is.
Szerintem teljesen megéri az árát! Én csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

Szerintem teljesen megéri az árát! Én csak ajánlani tudom. :)

Emulgeálószerek: Triethanolamine
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Methylparaben

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.