Naturland

Ár:   619 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Kézkrémek

A levendula hatékony illóolaja a gyulladásokra hajlamos bőr ápolószere.

Vikic20

2019. július 3.

Kicsit zsíros és lassan szívódik be. Elalvás előtt szoktam bekenni és reggelre kellemes illatú, puha lesz a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

detti23

2018. március 10.

Csodát ő sem tesz, de számomra megfelelően hidratál, egy átlagos kézkrém. Zsíros, nehéz krém, el kell találni a megfelelő mennyiséget, amit még beszív a bőr és nem is sok, nem is kevés. A levendula illatát alapvetően imádom, így gondoltam ezzel nem lesz baj. Hát amikor felkenem a kezemre, akkor majdnem zavaróan erős az illata, de aztán ez elillan és egy kellemesebb, nyugtatóbb levendula illatot érzek egész sokáig a kezeimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

LillaH

2018. február 5.

Nekem nagyon bevált, szörnyen ki volt száradva a kezem, viszont ez a krém szépen rendbe tudta tenni. De aki nem szereti a levendula illatát, az ne vegye meg, mert tényleg nagyon erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Mona01

2018. január 11.

A legjobb kézkrém, amit valaha használtam! Szeretem, ha egy kézkrém ilyen sűrű állagú, az se baj, ha nehezebben szívódik be. Az illata valóban nagyon erős, lehetne enyhébb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

postareb

2017. november 20.

Nagyon intenzív illata van, elég zsíros, testes krém, de nem hidratál megfelelően. Én kizárólag éjszaka használom, mert napközben egyszerűen nem lehetséges, annyira lassan szívódik be. Alig várom, hogy elhasználjam végre, nem venném újra.

Egyedül az illata miatt adok két csillagot, mert azt szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Egyedül az illata miatt adok két csillagot, mert azt szeretem.

larka95

2017. június 22.

Nagyon szeretem a levendula illatát, de kb. ennyi jó dolog van ebben a krémben. Nem jól szívódik be, nem hidratál eléggé, sima egyszerű krém.. és az összetevők alapján sem várhatok többet.. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

szandracska

2016. december 30.

Elhasználtam egy tubussal.... többet vártam tőle, hogy őszinte legyek. Az illata kellemes, viszont annak ellenére, hogy elég testes krém, nem hidratált megfelelően. A másik hátránya: a krém utolja sajnos sehogy sem akart kijönni a tubusból, bárhogy szuszakoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

klnfranciska

2016. október 22.

Az illatát nagyon szerettem, de amikor nagyon ki volt száradva a kezem télen, azt nem igazán tudta helyrehozni, kicsit többet vártam volna tőle. Éjszakára használható maximum, napközben nekem nem játszik, lassan szívódik csak be. Éjszakára nem rossz, így az őszi időszakban, de mint mondtam, nekem télen ha nagyon rossz volt a helyzet nem tudta rendbe hozni, pedig tőle vártam volna az enyhülést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

sword

2016. október 20.

Az új csomagolása nagyon rusnya lett.A többi viszont stimmel: sűrű, lassan szívódik be, jól hidratál, nyugtatja a bőrt, és igen, az utca másik oldalán is érezni, ha bekenem a kezem :-) Bár most, hogy nézegetem az új és rusnya csomagolását, látok benne olyan összetevőket is, hogy nárdusolaj, meg mindenféle citromos bigyók, geraniol, eugenol, és mindezek illóolaj komponensként vannak feltüntetve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 20.

Zsokaa

2016. augusztus 15.

Nagyon erős illata van, egyébként egy átlagos krém. A parabén nem tetszik benne, meg is lepődtem mikor megláttam. Egész jól beszívódik, de csak lefekvés előtt használtam. A hidratálása olyan közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Petrolatum
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate