Naturland

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: o.dorina.lilla.o, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Testápolók

Kamilla, körömvirág és avokádó kivonattal.

szilvike94

2013. szeptember 18.

Én már 2 éve használom, nagyon szeretem! :) Fürdés után, északára kenem be! Nagyon jól gyógyítja a pattanás után maradt sebeket/hegeket. Szőrtüsző begyulladásra, és más sebekre is használom! Nagyon jó az állaga, könnyen beszívódik. Akinek pattanásos/problémás bőre van csak ajánlani tudom, mert nagyon jól nyugtatja a bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

rekababa1216

2013. augusztus 22.

Szeretem, mert nekem ez a csodaszer mindenre. Használom pattanásra, herpeszre, szúnyogcsípésre és horzsolásokra is. Remekül hűsít és felpuhítja a bőrt. Hámosító hatása is van, ami miatt gyorsan gyógyul a kitisztított arc. Az ára elég korrekt, én a 100 ml-es kiszerelést használom. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Októberi Lány

2013. június 21.

Arckrémnek használom. Nagyon szeretem, jól hidratál és egyáltalán nem zsíros, smink alá is szuper!
100 ml, úgyhogy az ára is korrekt. Az egyetlen bajom, hogy nincsenek benne faktorok, szóval nyáron kell majd valami más (nappalra), elég hófehérke vagyok. Nekem ez jobban bejött, mint az aloe vera gél. (Naturland)
Update: Hosszútávon nem tökéletes a hidratálás, de azért marad az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 21.

Update: Hosszútávon nem tökéletes a hidratálás, de azért marad az 5 csillag.

owl23

2013. június 15.

Nekem abszolút bevált, az arcomra használom, mert sok gondom volt pattanások miatt, azonban ez a krém egy csoda! Nem lesz zsíros a bőröm tőle, gyorsan beszívódik, imádom! Reggelente kenem be vele az arcom és már fél éve használom és semmi rosszat nem tudnék mondani rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

kriszti.07

2013. február 17.

Megvettem, mert gondoltam jót tesz majd az arcomon lévő pattanásoknak és pattanás utáni hegeknek. 2 napja este bekentem az arcom reggelre nem volt semmi gáz, aztán tegnap megint bekentem arctisztítás után reggel pedig rákvörös iszonyatosan viszkető fejjel ébredtem. Nem hittem el amit látok amikor belenéztem a tükörbe. Ilyen még soha nem fordult elő velem. Fura volt az erős alkohol "szaga" de gondoltam nem lehet semmi gáz. Letöröltem az arcom egy arctisztító kendővel és arra gondoltam lehet h az új arctisztítóm volt az oka. Aztán most max 10 perce megint bekentem, hogy mégis tudjam mi is volt a gáz. Most újra viszket és vörös az egész fejem, kivéve a homlokomat mert ott most direkt nem kentem be magam (ott nem is látszik semmi). Sajnálom azt a majdnem 1000 forintot amit kiadtam érte. -5csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

molbolesy

2012. augusztus 26.

En is borotvalas utan es a sarkamra hasznalom. Mind kettore remek, a borom puha es porsenes mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Rony

2012. augusztus 12.

Gyantázás után nagyon jó, főleg az érzékeny bőrűek számára. Én a sarkamra is ezt használom, nagyon jó a kisebb bőrkeményedésekre, szépen ápolja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

o.dorina.lilla.o

2012. július 4.

A hegeket is eltüntette:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

A hegeket is eltüntette:))

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, PEG-8
Vitaminok: Panthenol

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.