Naturland

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Testápolók

Különleges összetételű bőrtápláló termék, melynek legfontosabb összetevője az illóolajokat, B1-, B2-, B6-, C- és E-vitaminokat, valamint aminosavakat és ásványi elemeket tartalmazó propolisz. A balzsam gondosan kiválasztott, természetesen aktív hatóanyagok egyedi összetételével biztosítja a bőr optimális hidratálását, táplálását és védelmét.

Honey33

2019. március 1.

Sokszor nagyon száraz a bőröm, de volt egy időszak, amikor valamiért két ponton (az oldalamon és a hátamon) iszonyatosan kiszáradt a bőröm. Folyamatosan viszketett, állandóan kapartam volna. Semmilyen krém nem segített. Aztán valahogyan rátaláltam erre a termékre: minden tusolás után használtam, és pár napon belül teljesen rendbe hozta a bőrömet. Azóta is használom időnként megelőzésként, ill. ha érzem, hogy újra ki akar alakulni a bőrszárazság. Az illata eleinte kicsit furcsa volt, de mostanra megszoktam. A krém gyorsan felszívódik. Egyébként nagyon sokáig elég a tubus. Mindent egybevetve remek kis termék ez, megérdemli az 5 csillagocskát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Judit1234

2018. február 25.

Bármilyen akut börproblémám van (gyulladásos eredetű), nagyon hamar segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Bármilyen akut börproblémám van (gyulladásos eredetű), nagyon hamar segít.

PiciCic

2016. december 12.

Parfümmentes,sűrű fehér krém. Enyhén érződik rajta a propolisz illata. Először felkenve azt hittem "túl sok" ez a krém,de hamar beitta a bőröm.
Este kentem fel pattanásos,picit száraz bőrömre,reggelre puha arcbőrrel ébredtem és a gyulladt pattanáson is segített,de arra hatékonyabb,ha propolisz tinktúrába mártott fültisztítóval bekenem.
Kísérletezgetek még,de nem kizárt,hogy még találkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Kísérletezgetek még,de nem kizárt,hogy még találkozunk.

kismadár

2016. január 25.

Én is úgy jártam kb. 1 hónapja, ahogy anno Mankaffe: egy rejtélyes oknál fogva az én arcom is borzalmas állapotba került. Soha senkinek nem volt a családban ekcémás a bőre, nekem sem, ám most valamitől mégis megjelent, és nem is gyengén.. lángolt az arcom, érdes, száraz lett a bőröm és annyira viszketett, hogy szívem szerint véresre vakargattam volna. Próbáltam mindenféle cuccal gyógyítgatni az arcom, illetve visszahidratálni, mert sivataggá száradt, de hát nem használt semmi, maximum ideig-óráig enyhült a viszketés.. (Ezt a krémet már hamarabb megvettem, néha használgattam, de nem lett a kedvencem, mert nem csinált semmi extrát a bőrömmel.) Mivel már mindent végig próbálgattam a krízis helyzetben, úgy gondoltam, ezt is bevetem. És milyen jól tettem! Kb. 2, de maximum 3 nap alatt szépen meggyógyította a bőröm. Először eltűnt a viszketés, aztán az érdesség, és most már a szárazság is! Végre visszakaptam a régi bőröm!!!! Először kicsit féltem használni, mivel kamilla van benne, ami az arra érzékenyeknél allergiát okoz, és még jobban belobbantja a bőrt, de az én bőröm szerencsére szereti, szóval allergia helyett meggyógyította. :-) Az összetevői sajnos nem tetszenek, második és harmadik helyen a rossz alkoholok állnak, valahol a közepén kamilla, és csak ezt követi a propolisz.. :( Ahogy előttem is írta valaki, miért propolisz balzsam a neve, ha több benne a kamilla..? Az illata szerintem borzalom, se nem propolisz, se nem kamilla, hanem valami keserű gyógyszeres szag inkább, de mindegy is, szerencsére nem émelyítő, így elviselem. :) 5 csillagot adnék, de az összetevők miatt 4.

Ja és mire leírtam mindent, most látom, h az első véleményező írta, ekcémás bőrre ez a tuti! Úgy tűnik, hogy tényleg, mert anélkül, h elolvastam volna az ő véleményét, nekem is tök ugyanez a tapasztalom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

domann

2016. január 3.

Isteni az illata, a kezemre és az arcomra használom , nagyon puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Mankaffe

2014. február 22.

Nemrég egy rejtélyes oknál fogva borzalmas állapotba került az arcom. Kis viszkető pöttyöktől a pattanásokon át egészen a száraz foltokig minden megvolt. Leálltam minden krémmel és megvettem ezt a balzsamot valamint a Specchiasol 100% Aloe Vera géljét. Nagyjából 5 nap alatt csodát műveltek! Soha nem volt még ilyen szép puha egyenletes és egészséges az arcbőröm. Ahhoz képest, hogy balzsam, egyáltalán nem hagy zsíros érzést az arcomon, sőt csak úgy issza befelé :) Csak ajánlani tudom! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

fringilla

2012. szeptember 22.

Kéz és lábkrémnek használtam évekkel ezelőtt, akként is bevált. Furcsa, hogy több benne a kamilla, mint a propolisz, mégis az utóbbi névre hallgat. Gyulladáscsökkentő hatású, nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

mangi

2012. május 28.

Arckrémként használom az extra száraz, ekcémás arcomra! Nekem nagyon bejött, hatásosabb, mint egy bioderma sensibio rich! Ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Lanolin, PEG-8, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.