Naturland

Ár:   1280 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2018. október 4.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Tradicionális gyógynövény készítmény

A termék rendszeres használata különösen fokozott izomterhelésnél javasolt (sportolás, edzés, túrázás stb.). Hatóanyagai az izomkifáradást késleltetik. A Sport krém különösen alkalmas mind a rendszeres tréningezéskor fellépő, mind a rendszertelen fizikai megterheléskor jelentkező fáradtság csökkentésére.

ago95

2018. március 17.

A legjobb sportkrém, amit valaha használtam. Izomlázat, húzódást 1-2 használat alatt teljesen elmulaszt:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Kuku

2017. december 9.

Nagyon szeretem ezt a sport krémet, évek óta használom. Kisebb húzódásokra, edzés utáni izomlázra tökéletes. Az illata enyhén gyógynövényes-mentás, nagyon finom hűsítő érzésem lesz tőle a bőrömön :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Boo12

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 6.

Kellemes, hűsítő hatása van, nem azonnal múlasztha el a fájfalmat, hanem kb. egy fél óra múlva, de úgy, hogy már szinte nem is érzed hogy fáj. :) nekem nagyon bevállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

pisonce

2017. augusztus 13.

Nekem más csomagolásban van meg, viszont szerintem fantasztikus kis krém ez is! Munka után (ahol váltottan ülök és szaladgálok), nagyon szokott fájni a lábaim bizonyos részei.. Ezzel a krémmel bekenem, elalszom, és ébredéskor kutyabajom. A zúzódásokat kevésbé viszi le nekem, de ezt nem tartom akkora hibának, arra majd veszek másik krémet. A régi Richtofit krémmel erősen vetekszik a hatása. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

kendahajadra

2015. december 25.

Nagyon kellemes hűsítő hatása van, a fáradt lábak megmentője. Extrém esetben szerencsére nem kellett használnom, de ettől függetlenül tökéletesen bevált, bár már nem érzem szükségét a használatának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Mundow

2015. december 1.

Általában a lábszáramra használom frissítő jelleggel ezt a hűsítő, sűrű, gyógynövényes krémet. Szoktam még izomhúzódásra, ha elalszom a nayakam/vállam vagy esetleg becsípődik ideg valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

chililamp

2015. október 24.

Szuper, szuper szuper!

Nálunk szinte mindenki használja valamire, nagyon jó izületi fájdalmakra is, erről főleg Apukám nyilatkozott, pedig neki tényleg nem nagyon használ semmi, de ez a krém csodákat tesz a vállával... Párom szintén használja, ő egy régi sportsérülés kellemes maradékával küzd: évek óta fájdogál a térde, hol jobban, hol kevésbé, de ez a krém nagyon hatásos.
Ami engem illet, én igazából fejfájásnál próbáltam ki: bekentem a tarkómat, és rengeteget segített (nem akartam levakarni a tapétát kínomban, és kb fél óra alatt javult a helyzet, pedig már csillagokat láttam).
Kellemesen hűsít, gyógynövényes, hatásos, nem drága, megéri.
Én a Tesco-ban vettem, és ott speciel olcsóbb volt, azt hiszem 700-Ft. volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Szuper, szuper szuper!

Kellemesen hűsít, gyógynövényes, hatásos, nem drága, megéri.
Én a Tesco-ban vettem, és ott speciel olcsóbb volt, azt hiszem 700-Ft. volt.

deagle13

2014. március 21.

Én sportolás előtt használtam, nem tudom, hogy konkrétan ez sportolás előtti vagy utáni krém. Nekem bevált, sokszor megfájdult futásnál a vádlim az utóbbi időben, pedig bemelegítettem rendesen. Ettől a krémtől nem fájdult meg és talán futás után se volt úgy kimerülve a lábam. Tetszett, hogy enyhén hűsít, én nem szeretem azokat a bemelegítős krémeket, amik szét égetnek és még a bőröm is bepirosodik tőle, kiváló termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Mozart

2013. november 9.

A legjobb sport krém amit valaha használtam! Gyorsan beszívódik, hűsít, elmulasztja az izomlázat és az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 9.

lujzi

2013. május 26.

meghúzódott derékra használtam: két egymást követő este masszírozta bele a derekamba a férjem, és elmúlt a fájdalom. másra még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Oil, Limonene
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.