Naturprodukt

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2019. március 20.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Szappanok

Értékes olívaolajból készül, friss, fanyar citromillattal.

albertinablogg

2019. március 20.

Az illata szárazon gyöngyvirág, vizesen citrusos. Én szemöldökformázáshoz használom, arra tényleg tökéletes!!! 😉 A drogériás szemöldök fixáló néven árult vackok egytől egyig a vicc kategóriát képviselik. Boldog vagyok, hogy megvettem, mert mindenképpen egy átlátszó, glicerines szappant akartam. Használata után nagyon szépen lehet rá spirálozni. Ha esetleg kissé sokat viszek fel belőle, egyszerűen végigsimítom az ujjammal. Párom meg is jegyezte, mi ez a szemöldök? 😁 Mondom, natural hashtag beachy brows én is imádlak ez most a divat! 😋😙

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1