Naturprodukt

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Samponok

A zsíros korpánál gyakran a bőrgomba okozza a túlzott korpaképződést, ezért zsírtalanító hatású sampon használata ajánlott, mely megvonja a gombától a táplálékforrást, vagyis a faggyút. A Forforin csökkenti a viszketési ingert és a túlzott faggyútermelődést, valamint a benne lévő pantenol hozzájárul a fejbőr hidratáltságához. A rozmaringolaj kellemesen hűsíti a fejbőrt, a felhasznált ápoló anyagok és a gyógyszerészeti koffein pedig ápolják a hajat és a fejbőrt.

manocska81

2019. szeptember 24.

Úgy használom, ahogy ajánlják, de ... nekem egyáltalán nem habzik fel. Kb a 4. használat után úgy éreztem, hogy marja, de legalábbis égeti a fejbőröm. Én sok javulást nem tapasztaltam eddig, bár még van a flakonban. Elhasználom, hátha, de egyáltalán nem hiszek benne már. Biztos, hogy zsíros korpám van, voltam hajvizsgálaton. Amit ott ajánlottak 3 havi kúra 100 ezres nagyságrendű volt, így azt hagytam, gondoltam kipróbálom. Egyébként is 2 naponta hajat mosok, legalább 1 nappal jó lett volna kitolni, de ezzel a samponnal ez nem fog sikerülni. A balzsamot nem tudom kihagyni, mert szárazzá teszi a hajam, a végét kifejezetten roncsolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Talus

2019. szeptember 16.

Nem nyert sajnos.Nagyon sokféle samont kipróbáltam már,nem igazán segített semmi,sajnos ez sem,pedig nagyon reménykedtem.Addig haszáltam míg el nem fogyott a flakon,tehát több mint egy hónapig,így az előírt minimális kúrát bőven túlléptem.Valamennyit enyhített a korpán,de nem sokat.
2 csillagot kap,mert icipicit segített és mert kellemes illatú.Azon kívül többet nem érdemel részemről.
Drága is ráadásul.Csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Drága is ráadásul.Csalódás :(

Veronika27

2019. szeptember 15.

Egy teljes hónapon át használtam sajnos semmi haszna nem volt:(
Pénz kidobás. Ettől még a head & shoulders is többet ér

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Egy teljes hónapon át használtam sajnos semmi haszna nem volt:(
Pénz kidobás. Ettől még a head & shoulders is többet ér

Nikkii0326

2019. augusztus 21.

Nekrm sajnos nagyon nem jott be.. allergias reakciot valtott ki a fejboromon:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Nekrm sajnos nagyon nem jott be.. allergias reakciot valtott ki a fejboromon:(

LadySpyro

2019. augusztus 10.

Első körben egy hasznos infó: az ember járjon utána, milyen korpával áll szemben, mert nem mindegy. Nekem zsíros alakult ki sajnos, ezért fordultam ehhez a verzióhoz.
Nincs okom panaszra, első használat után rögtön csökkent a korpa, tartani kell azért min. a 4 hetet, már csak hébe-hóba van de akkor is azért, mert elcsábultam másra, és mert kicsit nehezen tartottam, hogy két naponta mossak hajat.
Teljesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Teljesen bevált.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.