Neobio

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Téglássy Márta, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Gyengéden megszabadítja a bőrt a sminktől, és a felesleges faggyútól. Bio mentával és bio citrommal frissíti és élettelivé varázsolja a bőrt. Szőlőmagolajjal és mandulaolajjal megakadályozza a nedvességvesztést, és kellemes, bársonyos érzést biztosít a bőrnek.
Biogazdálkodásból származó összetevőkkel.

Nem tartalmaz szilikont, paraffint, ásványolajat, szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert. Natrue által minősített natúrkozmetikum.

Bőrbarát jellegét bőrgyógyászati tesztek igazolják.  Vegán. Gluténmentes.

niksss00

2016. október 24.

Számomra egy csoda ez az arctisztító tej (és maga a márka is) - annyira örülök, hogy rátaláltam! :)
Alapvetően száraz a bőröm és szintetikus illatanyag-allergiám van, ez az arctisztító pedig egyáltalán nem szárít és nem irritál! Kellemes tapintású, tiszta lesz utána a bőröm, és nekem több nem is kell, ráadásul az ára is megfizethető, az illatát is imádom.

Egyedül azt sajnálom, hogy kevés terméket találok ettől a márkától, pedig dezodort, bőrradírt, fogkrémet, sampont, balzsamot is szívesen beszereznék, de a választék elég silány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Nikk89

2016. szeptember 14.

Én szeretem ezt a terméket. Jó sűrű, nagyon kellemes vele arcot mosni, nem irritálja a bőröm, nem csípi a szemem, az illata nagyon kellemes. Használat után puha érzésű lesz a bőr, és abszolút lemos minden szennyeződést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. június 20.

Up date:

Nagyon köszönöm DreMoni megjegyzését, mert nagyon igaza van!!! Tényleg: itt sajnos nincs felsorolva, de most megnéztem és a flakonon az összetevők ötödik helyén szerepel a denaturált alkohol, ami elég nagy mennyiséget jelenthet. Ez annak ellenére problémás lehet, hogy csillaggal jelzik, miszerint nem szintetikus, hanem ellenőrzött biológiai termesztésből való. Ki tudja ez mit jelent?

És bár én továbbra is elégedett vagyok a termékkel, nekem nem okozott semmilyen problémát, most már újat nem fogok venni belőle! De akkor mit vegyek?

Eredeti véleményezésem:
Minden úgy van, ahogy az előttem írók jelezték:
- meglepett először engem is, hogy ilyen áron ilyen jó összetételű terméket vehetek a Rossmann-ban,
- az is meglepett, hogy a szokásosnál kicsit sűrűbb a termék állaga, ezért meg kellett szoknom, hogy kevesebb is elég belőle,
- az illata diszkrét, nincs vele gondom,
- kellemes érzést hagy maga után, amikor lemosom, mintha valami könnyű krémmel kezeltem volna a bőröm,
- nem csípi a szemem, nem irritálja a bőröm.
Úgy jó, ahogy van!
A Biola meg próbálkozhat a túlárazott cuccaival a piacon, de arclemosó tárgyában most már nélkülem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 20.

Up date:

Eredeti véleményezésem:
Minden úgy van, ahogy az előttem írók jelezték:
- az illata diszkrét, nincs vele gondom,
- nem csípi a szemem, nem irritálja a bőröm.
Úgy jó, ahogy van!

naiva

2016. március 27.

Nem értem, mivel érdemelte ki ez a termék az idézőjelbe tett jelzőt, hiszen nagyon visszafogott, már-már semleges illata van. Persze az illat kérdése egyéni ízlés dolga. Nálam plusz pontot érdemel azért, hogy nincs telenyomva mesterséges illatanyaggal. :)
Egyébként magát a márkát sokáig kerültem. Valahogy nem keltett bennem bizadalmat, hogy egy magát natúrkozmetikumnak valló márkát olyan helyeken szerezzek be, mint egy hiper. Aztán alaposabban szemügyre vettem az összetevőket és persze az itteni véleményeket, majd lesz, ami lesz alapon beruháztam rá. Natúrkozmetikumokhoz - és erősen Biolához - szokott krémmániásnak az ára kifejezetten olcsó, ezért úgy voltam vele, hogy sokat nem veszíthetek. Bő két hét használat után még nem tudok messzemenő következtetéseket levonni, de eddig kifejezetten kellemes csalódás. A bőröm szereti, nem zsírosít, nem is szárít, kellemes érzés használni és kellemes tapintású bőrt hagy maga után. Jelenleg azt tervezem, hogy a tonikot is beszerzem mellé és meglátjuk, ketten együtt mire képesek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Sindy6

2016. február 21.

Nagyon ,, finom,, illatos, frissítő arclemosó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Nagyon ,, finom,, illatos, frissítő arclemosó

senskin

2016. február 10.

Sűrű, korrekt lemosó. Könnyen és jól leszedi a sminket. Hidratál. Nekem tetszik, mert nem híg, és az illata is természetesen kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

Mano1234

2016. január 7.

Sminklemosásra és arctisztítónak is kiváló :-) Előtte arclemosó habot használtam, de az szárította az arcomat, ettől nagyon puha és sima lesz a bőröm. Az illata is tetszik, reggel mindig felfrissít, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

sztinke

2015. augusztus 13.

Update: Több, mint egy év eltelt és még mindig imádom! :) Továbbra is állandó lakója a fürdőmnek és stabil helye van az arcápolási rutinomban. Igaz, már az esti rutinomba beépültek Paula arclemosói is, de reggelente még mindig érte nyúlok. :) Ha pedig utazom, nyaralok, sportolok, pláne őt viszem magammal, mert egyetlen termékkel meg tudom oldani a sminklemosást, és arctisztítást, irritáció nélkül. :) Szuper!

2014. július 4. Örök hála Téglássy Mártának a feltöltésért! :) Már egy ideje tervezem én is, hogy feltöltöm, de nem jutottam el odáig. Imádom ezt az arctisztítót! :) Most vettem az utánpótlást, tehát egy teljes flakonnal már elhasználtam belőle, így azt hiszem, valósnak mondható véleményt tudok írni. Szóval ez tényleg csodaszer! Gyakorlatilag már csak ezt az egy terméket használom arctisztításra, reggel és este is. Ezen kívül már sem tonikot, sem hidratálót nem használok, csak esténként Paulás BHA-t vagy AHA-t.
A sminket is szépen leszedi, nem csíp, kellemes az illata, és jó az ára. Az én bőröm alapvetően zsíros, mitesszeres, viszont mióta ezt használom, lényegesen javult a helyzet. Azt hittem, a Clinique 3 lépéses programján semmi nem tud túltenni, de ennek a kis tejnek mégis sikerült! A bőröm nem szárad ki, de nem is zsírosodik! És mivel kellemesen felpuhítja a bőrt, a BHA is jobban hat, így még látványosabban tisztul a bőr.
Sminklemosásra a szokásos módon használom: tej egy vattakorongra és letörlöm a sminkem. Szimpla arctisztításnál viszont úgy használom, hogy benedvesített bőrre viszek fel egy kis mennyiséget és az ujjaimmal eldolgozom, ahogy egy habzó arctisztítóval is tenném, majd egy bevizezett vattakoronggal letörlöm.
Szuper kis termék! Próbáljátok ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Szuper kis termék! Próbáljátok ki! :)

Szaffis

2015. május 12.

Szuper kis arclemosó, maradéktalanul leszedi a sminket és az ára sem volt vészes. Nem csíp, nem szárít, szép puha lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Mancsa

2014. szeptember 29.

Csatlakozom a Neobio arclemosók rajongói táborához. Jól működik, klasszul lehozza a sminket este a bőrömről, és utána kellemesen sima is lesz. Az illata nagyon tetszik, igaz, hogy nem egyezik azzal, amit a csomagolás alapján vártam (citrom-mentás), de ez nem is olyan nagy baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.