Neobio

Ár:   1680 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Téglássy Márta, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív öregedésgátló arcápoló értékes szőlőmag olajjal és bio szójaolajjal. Természetes hatóanyagok: növényi glicerin, hialuronsav és bio argánolaj tartós nedvességet biztosítanak a bőr számára. A bőr újra feszessé és rugalmassá válik. A feszesítő hatást klinikai tesztek igazolják.

Biogazdálkodásból származó összetevőkkel. Nem tartalmaz szilikont, paraffint, ásványolajat, szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert. Natrue által minősített natúrkozmetikum. Vegán. Gluténmentes.

Bőrbarát jellegét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Hencida

2016. július 13.

A tonikja után használom. Gyorsan felszívódik, nekem nem lesz ragacsos az arcom. Viszont a húzó érzést én is érzem utána. Olyan mintha kifeszítené az arcbőrömet. Egy hete használom, de kisimultabbnak látom magamat a tükörben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

0bikbik0

2016. április 3.

Én is sminkalapnak próbáltam használni. Az én bőröm picit fénylett utána, és pici ragacs is érződött közvetlenül a használat után, de 1-2 perc után ez megszűnt. A használat után nekem néha húzódott alatta a bőröm, tényleg olyan érzés volt, mintha "összerántotta" volna. Jobban működött, ha ugyanennek a márkának a hidratálója alá kentem, akkor szépen kiegészítették egymást, de önmagában nem volt jó semmire, vagy legalábbis látható, érezhető hatása nem volt...
Elhasználtam, igazából nem okozott gondot, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 3.

Elhasználtam, igazából nem okozott gondot, de nem venném újra.

Lilly

2015. április 12.

IMÁDOM! Könnyű, hamar beszívódik, jól hidratál, kiváló sminkalap.
Mostanában sehol nem látom, ha valaki látja írjon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

IMÁDOM! Könnyű, hamar beszívódik, jól hidratál, kiváló sminkalap.
Mostanában sehol nem látom, ha valaki látja írjon!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid