Neobio

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Téglássy Márta, az összetevőket feltöltötte: crazy cat lady, Módosítva: 2014. július 9.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Könnyű arcápoló, barackmagolajjal és hibiszkusszal, a kiegyensúlyozott bőrért. A bio sheavajból és szójaolajból álló intenzív hatóanyag-komplexum tartós ápolást és kényeztetést biztosít az arcbőr számára. A nedvesség- és zsírháztartás gyengéd szabályozásával folyamatosan egyenletes, üde és harmonikus bőrszínt eredményez.

Biogazdálkodásból származó összetevőkkel. Nem tartalmaz szilikont, paraffint, ásványolajat, szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert. Natrue által minősített natúrkozmetikum. Vegán. Gluténmentes.

Bőrbarát jellegét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Mmiranda

2018. március 12.

Egész jó kis krém,nem egy csodaszer,inkább tavaszi/őszi időben gondolnám jobbnak,a nagy mínuszokban ez is kevés volt. Az illata nagyon finom,kicsit Donald rágóra hajaz,csak nem annyira töményen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Helllaa

2018. március 1.

Nekem nem vált be ez a krém. Roppant nehéz, szinte zsìros ès ragadòs. Csùnya pattanàsokat okozott minden hasznàlat utàn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

bea0425

2017. január 4.

Gyorsan beszívódik, nem pattogzom ki tőle, viszont smink alá nekem nem vált be, mert zsírosodik tőle bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

itsEffy

2016. június 28.

Nem tudom már mi alapján eset erre a választásom, de örülök neki. Leárazva vettem a DM-be, de amennyire bevált, talán még az eredeti árát is megérné. Nagyon jól hidratál, puha lesz tőle a bőröm, és mintha a pattanásaimra is jótékony hatással lenne. Az utóbbiban nem vagyok biztos, mert sok mindent kenek a fejemre, de az biztos, hogy ezzel együtt kezd egyre szebb lenni a bőröm. Negatívuma, hogy nekem egy kicsit nehéz krém, és kint a melegben nagyon fullasztó tud lenni, konkrétan folyik a homlokomról a víz, és elsőre egy erős alkoholszag csapja meg az orromat, de ezért még nem vonok le csillagot, mert a hatása a lényeg, ami pedig csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

bareszko

2016. június 12.

Körülbelül 2 hete használom az éjszakai párjával. Azt vettem észre, ha csak a nappali krémet használom, az jót tesz a bőrömnek, viszont ha az estit is felteszem, az már sok. Az estitől kiragyásodtam. Szerintem azt csak hetente egyszer fogom használni. A nappali krém viszont könnyű és jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

retteragi

2016. február 20.

Arckrémet keresgéltem a DM-ben, mindenképpen natúrkozmetikumot szerettem volna venni. Erre az arckrémre esett a választásom. Nagyon bevált, könnyen beszívódik, jól hidratál,kellemes érzést hagyva a bőrömön. Délutánra sem zsírosítja be az arcom. Újra venni fogom, sőt terveim szerint még az éjszakaiját is ki fogom próbálni. Az illata is zseniális. Az alkohol kicsit zavaró, ezt leszámítva kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

AnettKocsis

2016. február 8.

Nekem abszolút bevált ez a krém. Nagyszerűen hidratál, nem lesz zsíros a bőröm és imádom az illatát. 3-4 hónapja ezt használom, ha elfogy újra fogok vásárolni! Már páromat is rászoktattam, neki is annyira bevált hogy ő is vásárolt magának a 24 órás verzióból :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Mindy

2015. október 15.

Az alkohol nem kellene bele, egyébként jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

Az alkohol nem kellene bele, egyébként jó kis krém.

puregirl

2015. szeptember 22.

az itteni jó vélemények hatására kipróbáltam én is. nem rossz, nem zsírosítja a bőröm, tudok rá sminkelni, viszonylag gyorsan beszívódik és az illata friss, élénkítő ami reggel külön jól esik :) összességében egy kellemes átlagos krém, viszont számomra nem ő az igazi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

joey!!!

2015. június 1.

Gigi arckrémet használok kombinált, érzékeny arcbőrömre, de mivel nem az olcsó kategória, gondoltam kipróbálom ezt az arckrémet. Sajnos nem nyert.. iszonyúan bezsírosította a bőrömet, nehéz volt az arcomnak, nem is szívta be rendesen-pedig a homlokom és az orcáim is pergősre ki tudnak száradni- de még ott sem bírta el az arcom. Az összetevői szépek, szerencsére nem költöttem rá a heti kajapénzt sem- de elajándékozásra került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.