Neobio

Ár:   2160 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Téglássy Márta, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kényezteti és táplálja az igényes bőrt. Válogatott hatóanyagokkal, - bio argánolajjal és szőlőmag olajjal – védelmez, miközben a hosszantartó feszesség és rugalmasság érzését biztosítja a bőrnek. A növényi glicerin és a hialuronsav tartós nedvességet biztosítanak. A tápláló bio sheavaj ápolja és regenerálja a bőrt. A feszesítő hatást klinikai tesztek igazolják.

Biogazdálkodásból származó összetevőkkel. Nem tartalmaz szilikont, paraffint, ásványolajat, szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert. Natrue által minősített natúrkozmetikum

Bőrbarát jellegét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Vegán. Gluténmentes.

Ncsk

2019. július 9.

Annyira akartam szeretni ezt a kremet. Az en vegyes boromon azonban eszmeletlen ragyakat produkalt, foleg all alatt.Tenyleg nagyon finom az illata, konnyen beszivodik, jol hidratal, de mit sem erek vele, ha minden nap uj gennycsomoval ebredek. Nem is ertem, mert szinte soha nem fordult meg elo ilyen, tehat nem extra kenyes a borom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

noriszia

2018. március 29.

Nagyon imádom ezt a krémet! Az eddigi legjobb amit valaha használtam. Legutóbb sajnos kifogyott az üzletben, így gondoltam kipróbálom a BIO Aloeverával és BIO Acai bogyóval készült testvérét, ami szintén 24 órás hidratáló krém, de sajnos az nem hidratál ennyire jól mint ez.
Legközelebb ezt fogom újra vásárolni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Legközelebb ezt fogom újra vásárolni!

szzh01

2017. március 1.

Szép, természetes összetevők, sok ápoló hatóanyag van ebben a krémben, mégis, nekem sajnos az a problémám - szemben az előző véleményezővel - hogy nem elég tömény számomra ez a krém.
Igaz, elmúltam 45 éves, és mostanában extra szomjas a bőröm, csak úgy szívja be az olajos, extra gazdag, száraz bőrre való krémeket. Szerintem ez a termék talán fiatalabb korosztály részére lehet alkalmas.
Kellemes, nem tömény, könnyed konzisztenciája jól kenhetővé teszi, a tubusos kiszerelés is higiénikus.
Gyorsan, nyomtalanul felszívódik, lehet rá sminkelni, illata kellemes, nem tolakodó, hamar elillan felkenés után.
Nincs bajom vele, nem azért adom el, így nem érdemli meg a lepontozást annak ellenére, hogy nekem ne vált be; biztos vagyok benne, hogy másnak ettől még jó lesz. Közel féláron feltettem a majdnem teli tubusomat, valaki jól járhat vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 1.

sunshinenymph

2015. január 28.

Jó kis tömény arckrém, egy borsónyi elég belőle. Tökéletesen hidratál így télen, nyárra lehet picit sok lenne. A feszesítő hatásáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de mivel vegán krém, így nálam 5csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.