Neobio

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Téglássy Márta, Módosítva: 2014. május 29.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Testápolók

Kényeztető testápoló BIO sheavajjal és BIO szójaolajjal, mely érezhetően üdévé, selymessé és ápolttá teszi a bőrt. A BIO Aloe vera és a BIO açai bogyó kivonata intenzív nedvességet biztosítanak, harmonizálják és rugalmassá teszik a bőrt. Természetes ápolás és kényeztetés a bőrnek. Natrue minősítéssel.

Haycph

2019. március 11.

Természetes összetevői miatt választottam, és újra is vettem már. Nekem tetszik az illata, de nem biztos, hogy mindenkinek bejön, páromnak pl. nem tetszik. Főként a lábaim hidratálására használom, mert fürdés után eléggé kiszáradnak. Még másnap is szoktam érezni a hidratált hatást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

blanche-neige

2018. november 27.

Híg, folyik, nem szívódik be, nem hidratál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Híg, folyik, nem szívódik be, nem hidratál...

vikóca69

2016. december 21.

Megpróbálok lassacskán átváltani a natúr/biokozmetikumokra. Többek között ezért vásároltam ezt a testápolót is. Az állaga eléggé folyós, könnyű, az illata is kellemes. A bőröm egy pillanat alatt beissza. Viszont számomra sajnos nem elég. Az esti zuhanyozás után szoktam használni, de reggelre ismét olyan száraz a bőröm, mintha nem is használtam volna. Ki is sebesedett a lábszáram a szárazságtól, így kénytelen voltam másik testápoló után nézni. Félre teszem és talán nyáron megelégszik vele a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

pronto

2016. június 11.

Nem vagyok elégedett, többet nem fogom venni, ugyanis RAGAD. Az illata sem tetszik, a falkonja se, mindig több jön belőle, mint amennyi kéne. Egyetlen előnye, hogy nagyon kiadós, kevés kell belőle (ez egyben hátrány is, mert úgy érzem soha nemfog elfogyni). De ez a ragadás nagyon zavaró, nem szívódik be teljesen és utána bármi enyhe izzadásnál, vagy pl egy kis víz hatására (eső) tiszta csuzspájz lesz a bőr, ebből is látszik, hogy nem szívódott be. Más testápolóval ilyen tapasztalataim eddig nem voltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

agikahh90

2016. március 26.

Kellemes illatú testápoló,a páromnak választottam mivel nagyon érzékeny a bőre,a testápoló nagy része irritálja..egy ideje már ezt vásároljuk,nekünk bevált! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

mazsola13

2015. szeptember 8.

Kellemes az illata és az állaga (kicsit folyós, könnyed), hamar beszívódik. Úgy érzem megfelelően táplál és nálam előny, hogy natúr termék. Elégedett vagyok vele, szívesen ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Acai pálma szárított zúzalékának pora. A CosIng szerint bőrradírozó anyagként használják, Paula Begoun kiváló antioxidánsnak tartja a növényt.