Neogence

Ár:   690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evilshedevil, Módosítva: 2018. október 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hidratálja és ragyogóvá teszi a száraz bőrt. Kollagén tartalmának köszönhetően hatásosan feltölti és feszesíti az arc bőrét.

• Kollagén: Hatásos vízmegkötő, hidratáló hatású.
  • Sodium Hyaluronate: A hialuronsav só formája. Képes vizet vezetni a bőrbe, a bőr feltöltődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.

Parabénmentes. Szójamentes.

katalinmester13

2018. szeptember 29.

Jó. Egész jó. Kár, hogy a maszk formája vízszintesen lapított. Nem tudtam rendesen felhelyezni. Így nem is illeszkedett rendesen a bőrömhöz. Ahol találkoztak ott tényleg feltölt. A szemöldökök közti barázdákat látványosan. A nevető ráncokat kevésbé, mivel nem tudtam rendesen felhelyezni. Lehetett volna vagdosni, meg minden, de nehogy már ... Nem vagyok én szabász! Értem én az ovális formát, de talán nem széltiben kellene. Egyébként nagyon puha lett az arcom. Hatása is elég tartós.
Az INCI-figyelőknek írom, hogy az összetevők listáján a harmadik helyen a dipropylene glycol áll. ( Bármi is legyen az.) :) Az itteni listáról hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Viki9727

2018. május 2.

Nagyon jó puha, feltöltődött bőröm lesz tőle 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

Nagyon jó puha, feltöltődött bőröm lesz tőle 😀

BTLaura

2017. október 9.

Az összes maszkhoz ugyanazt tudnám leírni. A használat után közvetlenül kellemes érzetet hagy, aztán másnap jönnek a pici pattanások.
Elég jó rutinom van enélkül, hogy egyértelműen tudjam a maszkok a felelősek. Eleinte még megmagyaráztam magamnak, hogy biztos valamit ettem, vagy a "csillagállás", de nem...
Akció keretében kb kilencet próbáltam ki és még így sem volt olcsó!
Azt sem értem a parfum pl miért kell bele? Nekem hatalmas csalódás ettől a márkától az összes fátyolmaszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Akció keretében kb kilencet próbáltam ki és még így sem volt olcsó!

dobolank

Korcsoport: >54
2017. augusztus 31.

Jól feltölt. Nem is nagyon értem, az inci alapján ez leginkább a glicerin meg butylen glycol műve. A többi "hatóanyagnál" még parfüm is több van benne, egyébként illatos is jócskán. De végül is, olyan mindegy, ha puha és sima a bőr...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Geena

2016. július 1.

Én csak annyit tudok mondani,hogy wow! Nagyon nagyon jól hidratál, azonnal kisimítja az apró szárazsásráncokat, kétszer háromszor is fel lehet használni, úgyhogy nagyon megéri megvenni!

Lentebb írták,hogy van egy műanyag réteg a maszkon. Azt le kell venni, és így prímán rásimul az arcra, mindenhová. Nem is szívódik fel rendesen, ha rajta marad :) Nekem nagyobb a fejem, nem jó a mérete, ezért elvágom ollóval háromfelé, így nem lóg bele se a szemembe, se a számba :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Jadviga

2016. április 26.

Számomra is meglepő, hogy ilyen kisimult, feltöltött arcot eredményezett a használata, mert a kollagén felszívódásáról elég ellentétes véleményeket lehet hallani. A hatása mindenesetre másnap is látható volt. Esemény előtti gyorssegélynek tutira bevetem máskor is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 26.

juditkaa70

2016. március 12.

Szépen feltölti és szebbé varázsolja az arcbőrt. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 12.

Szépen feltölti és szebbé varázsolja az arcbőrt. Imádom!

Kisskalmanka

2016. február 28.

Több neogence terméket vettem, közte ezt is. A kollagén felszívódásával és hasznosulásával kapcsolatban voltak, vannak kétségeim, de valóban "feltölti"érzést ad a bőrnek. Hosszútávú hatásáról még nem tudok beszámolni.
Annyi viszont biztos, hogy - több maszkját is kipróbáltam a termékcsaládnak - egy maszk két alkalomra is elegendő. Több beauty blogger oldalán olvastam, hogy visszacsomagolható, de ezt csak kipróbálás után hittem el:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Erythritol, PEG-8, Soluble Collagen

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak