Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zazi, Módosítva: 2012. december 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Olajmentes.

Harcol a pattanások ellen, hidratál és nyugtat.

AndreaHetesi

2016. május 27.

Nagyon szeretem es a neutrogena oil free acne wash( nem a grapefruitos hanem a narancssarga verzio, ha jol tudom szinten nem kaphato meg Mo-n) utan hasznalom. A borradirozo szemcsek gyengedek, ugyanakkor kimeletlenek. Harom hete hasznalom es szemmel lathatoan kevesebb a miteszerem. Kellemes hus erzest nyujt hasznalat kozben es az illata is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Nimir-ra

2014. november 18.

40 krémet minimum kipróbáltam. ez a LEGJOBB! ha lehetne 7 csillago adnék. IMÁDOM.
egyedül az yves rocher pure sstem kréme tudja felvenni vele a versenyt. hidratál. összehúzza a pórusokat és egyszerűen a csúnya dudoros piros gyuladt heges bőrből 5 nap alatt majdnem modell fejet csinál. legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

cateye_007

2013. július 8.

Ennél jobb krémet még nem használtam ebben a kategóriában. Egyszerűen felüdülés az arcomra kenni, annyira könnyű az állaga, azonnal beszívja a bőr és tényleg mattít. Nem értem, nálunk miért nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

steigermargit

2013. január 5.

Szeretném megvásárolni ezt a krémet Magyarországon is ! Hol lehet kapni? már kipróbáltam , nagyon hatásos pattanások ellen .szép,sima, pattanásmentes lett az arcom tőle! Nagyon keresem,mert már elfogyott amit kaptam! Ha tudtok segítsetek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: PEG-8, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Butylene Glycol, PEG-75
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.