Neutrogena

Ár:   1173 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: flp.csenge, az összetevőket feltöltötte: motyor, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Kategória:   Lábápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratál és nyugtatja a sérült és berepedezett bőrt. Bőrgyógyászok áltál kifejlesztett, egyedülálló formulája panthenol-t tartalmaz, amely erőteljes nyugtató hatásáról ismert, valamint hyaluron savat és glicerint, melyek segítenek visszaállítani a bőr természetes nedvességtartalmát. Már az első alkalmazástól látható a javulás: a bőröd észrevehetően puhább, és simább lesz. Tápláló formulája nem ragad, könnyen felszívódik. Használd naponta két vagy több alkalommal a sérült, berepedezett területeken.

RoxanaHorvath

2018. november 4.

Nekem bevált, a folyton kiszáradt sarkaimat egészen szépen rendbe teszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Nekem bevált, a folyton kiszáradt sarkaimat egészen szépen rendbe teszi

unicat

2017. január 12.

Az itteni vélemények után csodát vártam tőle, de semmi sem történt. A sarkamon nem javított, persze nem is rontott, de ennyiért többet vártam volna tőle, főleg, hogy Neutrogena. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

starflo

2016. február 22.

Gyorsan látványos eredményt képes elérni, ezért nálam ez a kedvenc lábkrém. Nagyon jól hidratál, ha kiszárad a sarkam 1-2 nap alatt helyre is hozza.
Éjszakára kenem csak, mert elég nehéz, tápláló krém, ezért lassabban szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

pottpanni

2015. július 1.

Itteni vélemények alapján vettem meg (plusz mert imádom a Neutogena testápolómat), rendszeres használat mellett teljesen eltünteti a bőrkeményedést! Szuper :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

pindakaas

2015. március 27.

Nos, érzékeny talpúak/lábúak (igen, ilyen is van :P) vigyázzanak vele...először felkentem, pihe-puhaság, wow-hatás reggelre....
Másodszor felkentem, és be volt gyulladva az amúgy évek óta szunnyadó, komolyabb gondot nem okozó talpi szemölcsöm/tyúkszemem, de úgy, hogy 3 napig nem tudtam rálépni, annyira fájt, hogy ibuprofént kellett bevennem (évente egyszer ha bekapok egyet erős fejfájásra...), de már két hete kezelgetem Wartnerrel, még mindig érzékeny...
Biztos, hogy ettől volt, mert semmit nem csináltam máshogy, és olyan volt, mintha a fogamat húzták volna, szóval szerintem ez a krém túl hatékony, már-már agresszív, másra nem tudok gondolni...Szerintem ha meggyógyul a lábam teszek vele még egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Beus79

2015. január 23.

Itteni vélemények miatt próbáltam ki. Nekem nagyon jó. Pár használat és rendbe tette a lábam :-) köszönöm az ajánlást :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

perectigris

2014. szeptember 24.

Anyukám ajánlotta, amikor hozzá fordultam, hogy ugyan mi varázsolná gyönyörű simává nyárra a lábfejem (miután a balea hasonló krémje nem hozott gyökeres változást, igaz, negyed ennyibe kerül kb), és rögtön át is váltottam erre. Nagyon hatásos, hamar beszívódik, az illata is jó, egyszerűen szuper! Megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

iddiota

2014. január 3.

CSODA!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 3.

CSODA!! :)

kimcsu21

2013. június 3.

a legjobb lábkrém amivel eddig találkoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

a legjobb lábkrém amivel eddig találkoztam.

flp.csenge

2012. szeptember 16.

A Scholl lábkrémje elbújhat mellette. Százszor sőt ezerszer jobb egy este alatt is szépen hidratálja és puhává teszi a sarkakat. Ennél jobb nem is kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Urea, Glycerin, PEG-8
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0