Neutrogena

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kajmi, Módosítva: 2021. április 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Arcápoló krémzselé, mely Neoglucosamine tartalmaz, egy olyan presztízs összetevőt, amely tudományosan bizonyítottan képes kezelni a bőr öregedésének jeleit. Hidratál, támogatja a bőrfelszín sejtjeinek természetes megújulását és csökkenti a melanin termelését, ezáltal javítja a bőr tónusát. Ragyogóbb és egészségesebb megjelenésű bőrt eredményez.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes/posta/foxi

CandyShimmer

2021. október 15.

Meg győzött a leírás és a bright szó 🤣 a bőröm fakó foltos, néha pattanásos, néha zsíros, néha kevésbé. Szóval borzasztó. Szeretnék végre alapozó nélkül mászkálni, de ahhoz szebb bőr kellene 🤣 kipróbálam ezt a krémet az arcradírjával együtt. Hátha egységesebb ragyobgóbb lesz a bőröm. De egyenlőre csak matt puha illatos és hidratált. Ez egyébként egy világos rózsaszín illatos krém, amitől teljesen matt az arcom. Hát elmaradt a ragyogás, meglátom hosszabb távon mi lesz.
Up: nem pontozom le, de így hogy már majdnem elfogyott, azt kell hogy mondjam nem nagy szám. Sőt picit csalódás. De hidratál, szóval egy sima hidratáló krémnek jó, csak ahhoz drága. Ki kell fogni az akciót és akkor megéri. Egyébként semmi olyat nem csinál amit ígérnek a leírásban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

pomme

2021. szeptember 16.

Aki kitalálta a krémzselét, biztos nem lenne a barátom, annyira utálom ezt a "termékfajtát". Sokadjára adok esélyt az ilyen nesze semmi állagú fejrekennivalóknak (krémnek nem nevezném), de mindig megbánom. Kezdem a jó részével: csillámos :D Nekem ez kb. bármilyen terméknél pluszpont, egy ovis pónihercegnő vagyok, ez van. A krém halványrózsaszín, szuper luxus érzést áraszt :D az illata pedig egy kicsit hasonlít a Bombshells in Bloomra, aminek külön örülök.
A rossz: nem hidratál, ellenben olyan mattra szárad, hogy csak szuperzsíros bőrűeknek ajánlanám, de inkább még nekik sem, mert borzalmas fullasztó réteget hagy az arcon (mint az összes krémzselé). Jobb híján a karomra kentem, ott gyönyörűen mutat a sok pici csillám, de még így is éreztem a vádló tekintetet (már ha a karomnak lenne olyanja), hogy "mit kentél ránk, nyanya, mi ez a szirszar?!" Szóval hogyha valaki zsírmentes csillámos testápolót akar, arra jó, másra nem igazán lehet használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

pniki93

2021. szeptember 2.

Egy termékmintát kaptam a DM-ben. Sosem veszek ilyen vackokat, de ha akad egy termékminta, akkor mindig elcsábulok, hogy hátha most ez jó lesz:D De ez annyira rossz, hogy egy használat után jövök ide írni, pedig sosem szoktam ilyet. Hihetetlen módon erős (az egyébként jó) illata, a szememet a nap végére már irritálta. Hidratálni egyáltalán nem hidratál, teljesen matt arcot kapok. Simának sima a bőröm a rengeteg szilikon miatt, amit egyébként is kerülök. A "bright boost" alapján egy egészséges bőrfényt vártam. Talán a benne levő rengeteg aranycsillám miatt aggatták rá ezt a jelzőt, aminek az értelmét már 15 évvel ezelőtt sem értettem, azt hittem azóta erre már a gyártók is rájöttek. Az itteni képen látom, hogy ráadást tégelyes is, az ára pedig 4000 Ft felett van....:D Hát döntse el mindenki. Tudatos hámlasztóként pedig semmilyen csodát nem vártam ettől a krémtől a benne levő savak miatt sem, de ez egy sima hidratálóként is totálisan elbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

tátombák

2021. augusztus 22.

Ahhoz képest, hogy mennyire sűrű és testes a krém, meglepő, hogy milyen gyorsan és szinte nyomtalanul beissza a bőröm. Ezzel minden pozitívumot elmondtam róla. Retinol és tejsavas hámlasztó mellett egy hidratáló nekem elég, ha hidratál mindenféle extra hatóanyagok nélkül. Mintákat kaptam, de nem győzött meg, hogy megvegyem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

Andy88

2021. július 15.

Sajnos nem lett a kedvencem.
Mivel pigmentfoltos az arcom, így nappalra nem merem felkenni. Estére használom (nincs benne fényvédő, és az összetevői miatt erősen javasolt a fényvédő használata is mellé).
Hatása... olyan semmilyen. A bőrhibáimat egyáltalán nem csökkentette, sőt. A csillámos-ragacsos állaga inkább előidézi a pattanásokat.
Olyan érzésem van, mintha eltömítené a pórusaimat.
Pigmentfoltjaim ugyanúgy virítanak az arcomon, mint előtte.
Ráncaim még nincsenek, illetve nem túl mélyek. De ott sem vettem észre változást.
Hámlasztó hatás? Nulla.
A csillogása nekem egyáltalán nem jön be. Felesleges. Az illata is erős.
Egyedül ami talán pozitívum, hogy gyorsan beszívódik.
Nem fogom újravenni. Messze jobb krémek is vannak tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

Sajnos nem lett a kedvencem.
Olyan érzésem van, mintha eltömítené a pórusaimat.
Pigmentfoltjaim ugyanúgy virítanak az arcomon, mint előtte.
Hámlasztó hatás? Nulla.
A csillogása nekem egyáltalán nem jön be. Felesleges. Az illata is erős.
Egyedül ami talán pozitívum, hogy gyorsan beszívódik.
Nem fogom újravenni. Messze jobb krémek is vannak tőle!

Beatricesss

2021. július 11.

Hidratál, szebb az arcom tőle és az illata is nagyon jó. Egy hátránya van, hogy nem tartalmaz fényvédőt, de "sajnos" megbocsátom neki, mert minden más nagyon jól működik. : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Narancs

2021. július 1.

Olyan semmilyen. Kicsit hidratál, de úgy semmi extra. A kék társa sokkal jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Olyan semmilyen. Kicsit hidratál, de úgy semmi extra. A kék társa sokkal jobb.

Lina14

2021. június 29.

Gyöngyház fénye van. Ezen felül én nem vettem észre komolyabb hidratálást, szép fénye van amúgy, de nekem sajnos a zsíros bőrömre ez túl sok csillám és fény. A sima kék sokkal jobb számomra, de legalább nem irritál és jól el lehet oszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Vienszy

2021. június 7.

A száraz területeket azonnal hidratálja. Nem okoz az érzékeny bőrön irritációt vagy csípő érzést. Ahol nem száraz az arcbőr része, ott nem olyan gyorsan szívódik fel. Az állaga és enyhén csillogó színe viszont tetszetős, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

totkata

2021. június 1.

Illatos, jó állagú krém enyhe hámlasztó hatással, nekem nem jelentett ez sokat a retinolozás miatt, de kezdőknek a pha miatt jobb lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 1.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Glucosamine, Butylene Glycol, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Gluconolactone

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.