Neutrogena Comfort  - Hidratáló Balzsam Norvég Formulával

Neutrogena Comfort - Hidratáló Balzsam Norvég Formulával

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cerise, Módosítva: 2011. április 12.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egy krém gazdagsága egy azonnal felszívódó balzsamban, kifejezetten a száraz bőr hosszantartó ápolására. Norvég formulájának köszönhetően klinikailag bizonyítottan nedvességet juttat be a bőrmélyebb rétegeibe. Könnyen kenhető, nem zsíros állagának köszönhetően szinte azonnal felszívódik. Friss illata, kellemes, harmonikus érzést nyújt. Használd minden nap az egész testeden. Az arcon is alkalmazható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

beautyandlove

2018. május 3.

Főképp kézkrémként használom, ha már más nem segít. Ez a balzsam pikk-pakk beszívódik és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

ndorisz1996

2018. február 18.

Sokszor előkapom S.O.S.-ben, ha már száraz a bőröm. Pikk-pakk rendbe hozza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Sokszor előkapom S.O.S.-ben, ha már száraz a bőröm. Pikk-pakk rendbe hozza.

Unicorn

2017. április 9.

Nagyon szeretem ezt a krémet, kombinált bőröm van de ez a kicsike remekül hidratálja anélkül hogy zsírosítaná/elnehezítené. Valóban egy komfort balzsam számomra, én ajánlani tudom!:)

UP: Zavar a parabén és találtam nála sokkal jobbat XDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

UP: Zavar a parabén és találtam nála sokkal jobbat XDD

hedjulaa

2017. február 15.

Télre a legfontosabb termék számomra. A hidegtől már sebesre szakadt kézfejeimet egy hét alatt úgy helyrehozta, mintha mindig is hidratált és puha lett volna. Az illata nem parfümös, de nekem nagyon tetszik. És ráadásként nagyon gyorsan beszívja a bőröm, sokkal jobb a balzsam, mint a zsíros krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 15.

reku0304

2016. április 5.

Télre kerestem egy olyan krémet, ami nem hagyja azt, hogy kifújja a szél az arcom és hamar hidratáljon, ha mégis cserepesedne a bőröm az orrom alatt a megfázásszezonban. Ezt választottam, és tette a dolgát. Nem száraz a bőröm, így nincs szükségem extra hidratálásra. Esténként a lábaimra használom, így, hogy már jobb az idő, de esti hidratálásra felejtős, mert reggelre zsírosabb lesz a bőröm tőle.
Abszolút kedvenc téli krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Abszolút kedvenc téli krém.

kati7891

2015. december 15.

Úgy vettem meg, hogy biztos ő lesz a nagy "Ő" mármint testápoló. Sajnos nem lett, nem hidratál eléggé ... én azt hittem ezek a skandinávok értenek a száraz bőrhöz. Aztán mégse :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

bogi0908

2015. szeptember 30.

Az illata nagyon kellemes, egy kevés is elég belőle, mivel nem egyből szívódik be. De nagyon puha és selymes lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

valcsika

2015. március 25.

Nekem sajnos nem volt túl jó. Borzasztóan száraz a bőröm Nem hidratált eléggé sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

andii20

2014. augusztus 20.

Jó kis krém, hamar beszívódik es nem marad utana zsíros a bőröm! Nem a legolcsóbb ezért kicsit spórolok vele de szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

narancsfavirág

2013. október 1.

Nagyon puhává tette a bőrömet ez a krém.

update: nem lett kedvenc, mert ugyan puha volt a bőröm, de volt egy mesterséges tapintása, ami nagyon nem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Nagyon puhává tette a bőrömet ez a krém.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.