Neutrogena

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1424 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. július 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1424 Ft

Ár: 1424 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
minus8

2017. április 27.

Egyáltalán nem olajos, viszont nagyon jól hidratál. Pikkpakk beszívódik és imádom az illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Veee

2017. február 15.

A hidratálása átlagos, viszont ugyan azt a szagot érzem másnap a pizsin, mint a BALEA BEAUTY-ÖL használatakor, csak nem annyira intenzíven. Gondolom kevesebb olajat tartalmaz, mint a Balea, de többet ezt sem fogom használni, így is büdös...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

paaulaaa

2017. február 1.

Nálam bevált! Teljes testre nekem nincs napi szinten szükségem kence-ficékre, ellenben a lábszáram, mintha nem is hozzám tartozna: egy rinocérosszal vetekszik. Ott igénylem az extra ápolást, ezért ezt csak oda szoktam használni. Én imádom az állagát, az illatát. Baromi gyorsan beszívódik! A lábam pedig rettentő hálás érte :) Legnagyobb meglepetésre a nyári napokon is eltudom viselni magamon (nem kezd a bőröm 1perc múlva fuldokolva izzadni) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Litta

2016. május 2.

A sarki szedres helyett vettem, gondoltam kipróbálok valami újat. Hát annyira nem jött be. Elég sűrű, olajos állaga van. A kezeimet minden este lefekvés előtt bekenem vele, reggel még mindig ragacsos a tenyerem. Viszont ennek ellenére nem hidratál eléggé, minden egyes nap be kell vele kennem magam, és másnapra így is nagyon száraz a bőröm, pedig nincs is már tél. Az már mellékes, hogy az illata sem jön be, pedig egyáltalán nem erős, sőt, majdhogynem illatmentes. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Kendralinx

2016. április 9.

Száraz bőrre vette nekem átlagos testápoló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Száraz bőrre vette nekem átlagos testápoló

Aimet

2016. február 1.

nálam működik. mondjuk én jobban preferálom a vizesebb állagú testápolókat, viszont télre kerestem valamit ami jobban ápol, így került hozzám ez a krém. igaz nem lehet egyből öltözni, mondjuk nem kell olyan sokat várni szerintem, de megérni. puha és hidratált a bőröm, én kb 2 naponta kenem be magam fürdés után és még így is érzem hidratáló hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

sztike

2015. december 11.

Annyira akartam, hogy működjön, de nem. :/ Még október elején ki volt téve a dm-ben a leértékelt áruk közé, 1000 HUF volt 400 ml. Ez volt ráadásul az utolsó darab, azonnal lecsaptam rá. Nagyon örülök, hogy nem a horribilis teljes árat fizettem érte. Le kell szögeznem, hogy én nem vagyok valami kényes a testápolók/arckrémek/alapozók illatára, nem nagyon szoktam vele foglalkozni. De ez...ez kihozta belőlem. Még ovis koromban találtunk egyszer a szekrény mögé beesve egy ősrégi, beszáradt Nivea golyós dezodort, na annak volt ilyen szaga (nem, ez már rég nem az illat kategória). Eleinte nem nagyon törődtem vele, de a felét elhasználtam és nem tudok többet ebből magamra kenni. Nagyon remélem, hogy ez az olajok meg az összetevők illata és nem ezt az illatot szánták neki eredetileg, mert hányingerkeltő. És nem illan el, ahogy vártam volna, a hálóingem, az ágyneműm, minden ilyen szagú tőle, hiába teszek fel hetente új ágyneműt, másnapra újra ilyen szaga lesz. Kellemetlen érzést hagy a bőrömön, a kezemen nem is tudom elviselni, azonnal le kell mosnom krémezés után. Nem hidratál tartósan, csak hagy egy réteget a bőrön, amit reggelre az ágynemű felitat és utána lőttek a puha bőrnek. Egyedül a pumpás kiszerelés tetszik benne. Tegnap este lett elegem, már be sem kentem magam, elraktam lábkrémnek, ha húzok rá zoknit, úgysem kell éreznem a krém illatát. Vettem inkább egyet a jól bevált Garnier testápolóból, hatás, illat és ár tekintetében is fényévekkel veri ezt a valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 11.

N0emi

2015. szeptember 25.

Nagyon finom illata van, könnyű állagú és tényleg nem hagy ragacsos nyomot maga után és nagyon puhává teszi a bőrt. Érdekes, eleinte még reggel is éreztem a hidratáltságot, ha este bekentem magam vele, de így őszre/télre úgy érzem nekem már nem lesz elég intenzív a hidratáló hatása. De a Neutrogenák között szerintem még így is a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Magneto

2015. szeptember 12.

Jó terméknek tartom, az illata elég jellegtelen az én orromnak - visszafogott, az állaga nagyon jó, és teljesen beszívódik, semmilyen külső réteget nem képez a bőrömön, ettől mindig abban a hitben vagyok hogy mélyebb rétegekig jut, ezáltal jobban hidratál mint nagy általánosságban amiket eddig használtam/dove, nivea, garnier/.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 12.

xoxo007

2015. szeptember 8.

Kb 1 nap alatt rendbe szedi a bőröm nagyon ió ár ertek arany 👌

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Kb 1 nap alatt rendbe szedi a bőröm nagyon ió ár ertek arany 👌

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.