Neutrogena

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnal frissíti és folyamatosan hidratálja a kezeket. Klinikailag bizonyított, hogy 24 órán keresztül hidratál, a kézfejet kissé lágyabbá és simábbá teszi.

Dermatológiailag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Angi21

2022. április 26.

Kedvenc kézkrémem lett, egyszerűen imádom. Az illata kellemes, gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

Dominika129

2022. március 3.

Nem győzött meg… dehidratált, száraz kezemre vettem. Változást nem tapasztaltam, és borzasztóan zavart a ragacsos állag, az illat, és a film amit hagyott maga után a bőrömön. A következő kézmosással jött le ahogy felkentem, szóval sok minden nem szívódott fel 😄 számomra felesleges pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 3.

Kosza41

2021. november 7.

Update: 10 napja használom minden nap, néha kétszer, néha egyszer, és azt kell mondjam, nagyon jól hidratál. Továbbra se tudom, mit tud csinálni kicserepesedett, vagy kisebesedett kezekkel, én nem vagyok norvég halász, de folyamatosan érzem, hogy sokkal hidratáltabb és selymesebb a kezem, eltűntek a dehidratáció ráncocskái. Well done!

vízhiányos a bőröm, ha nem kenem krémmel, olyan, mintha évekkel öregebb lenne, mint én magam, ezért kenem, telente főleg. Nem sebes, nem repedezett, tehát arra nem tudok mit mondani, hogy egy erősen igénybe vett bőrrel mit kezd.
Kellemes, gyorsan beszívódik, nem irritál, nincs rossz szaga, rövid időn belül nem marad utána kellemetlen érzés.
Szóval hoz mindent, amit egy jó kézkrémtől várok. Egy picit intenzívebb hidratálást vártam tőle, vagy egy kicsit több "csodát", ez a krém egy becsületes szakmunkás, aki mindent hoz, amit ígér, ennyi pénzért nagyon meg is éri, de nem éreztem magam Hamupipőkének tőle, aki elment a bálba. Ettől nem vonok le csillagot, mert tényleg jó kis krém, nem bánja meg, aki megveszi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

mollimo

2021. október 18.

A nagyon száraz és kirepedezett kézzel már nem nagyon tud mit kezdeni, de ezt nem is vártam el. Ezt leszámítva tetszik. Nem irritálja és nem is csípi ki, szinte azonnal beissza a kezem, nem marad utána ragacsos se. Az illata is jó, nem hivalkodó, hanem könnyed. Bátran kenem bármilyen is legyen a kezem, jól bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

Ennie86

2021. szeptember 20.

Nyáron tökéletesen jól hidratál, de télre kevés lenne. Az illatát nagyon szeretem, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

kittir

2021. szeptember 8.

A kedvenc kézkrémem, csodát tesz a nagyon száraz kezeimmel, azonnal hidratál, az illata is nagyon jó, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést. Egyszerűen imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

viragocskaa

2021. augusztus 28.

Finom az illata. Sajnos számomra csak akkor elég, ha nincs teljesen kiszáradva a kezem. Arra jó ez a krém, hogy ne száradjon ki még jobban a bőröm, de sajnos nem segít amikor kellene.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Yolanda38

2021. július 29.

Az őszi-táli időszakban iszonyatosan ki tud száradni a kezem, fűtéstől, hidegtől, @LittleBaby-éhez hasonlóan. Ha egyszer kiszárad, kipirosodik, nagyon nehéz rendbe rakni. Viszont idén januárban, mikor már a bevált sűrűbb krémek sem használtak, kínomban kipróbáltam ezt. A textúrájától megijedtem elsőre túl hígnak tűnt, de csodásan hidratált , és pár nap alatt rendbe tette a szétrepedezett kezem. Bekenés után marad egy finom réteg, de esélyes, hogy ez "zárja bele" a bőrbe a hidratáló elemeket. Az illata nagyon kellemes, elég visszafogott (pedig natúr illatokra átszokott orromnak ált. minden kézkrém túl tömény illatú). Az összetevők miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 29.

Henrietto

2021. május 26.

Ez a krém nálam nem sokat segített. Az elején még kellemes volt az illata is, viszont minél többször használtam, annál jobban úgy éreztem hogy sok értelme nincs mivel nem puhította a kezemet úgy ahogyan elvártam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 26.

LittleBaby

2021. március 19.

Ha a kezem szárad, akkor NAGYON szárad. Nagyon hamar jut el sajnos (főleg ősztől tavaszig) oda, hogy fájósra, pirosra, véresre szárad, hiába kenegetem már mindenfélével. Ez a krém nekem ilyen állapotomban semmit sem használt, ott porosodik a polcon már régóta, hogy “majd jó lesz vmire”. Nekem ez nem, de a “sima” Neutrogena nagyon bevált. Ezt talán megelőzésre érdemesebb használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.