Neutrogena

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnal frissíti és folyamatosan hidratálja a kezeket. Klinikailag bizonyított, hogy 24 órán keresztül hidratál, a kézfejet kissé lágyabbá és simábbá teszi.

Dermatológiailag tesztelt.

Daisyyy

2020. január 16.

Nekem bejön ez a krém, illatra, állagra, hatásra is, tényleg azonnal hidratál, nem tudok rajta fogást találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

Ба́ба-Яга́

2019. szeptember 29.

Kenni jó, az állaga kellemes. Nem tudom, a hatása milyen, mert most használom először, de soha többé nem veszek. Plázás WC szaga van, kitartóan. A budiban sem szeretem ezt a szagot, nemhogy a kezemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 29.

GergelyneTesiVass

2019. augusztus 13.

Nyári időszakban fedeztem fel és kezdtem el használni ezt a számomra kellemes, friss (bár elsőre szokatlan) illatú, zselés állagú kézkrémet. Ahogy a márkanév és az ár is sugallja, egy jó minőségű termékre számítottam megvásárlásakor. Az ismerkedéskor mégis kissé bizalmatlanul kenegettem vele a kezeimet, mivel olyan nagyon eltért a korábbi krémeimtől. A gyártó napi kétszeri alkalmazást ajánlott, ezzel szemben én ennél gyakrabban kentem a bőrömre. Ahogy telt az idő, engem teljes mértékben meggyőzött. Azt tapasztaltam, hogy gyorsan és jól beszívódik, és tökéletesen megelőzte, hogy kiszáradjon, berepedezzen a kezem. Rövidebb ideig extra puhaságot nyújt, viszont a megelőző időszakhoz képest tartósan bársonyosabbnak éreztem az ujjaimat és a kézfejeimet. Hosszú keresgélés után úgy tűnik, hogy megvan az igazi. Bár figyelemfelkeltő színű csomagolása nem nagy, mégis körülbelül egy hónapig elegendő lesz nekem a tartalma. Újravételét tervezem, miután elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Trixi

Korcsoport: >54
2019. június 18.

Borzasztóan erős illata van, számomra elviselhetetlen, ezért már nem is érdekel, mennyire hidratál, vagy hogy szívódik be, nem tudom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 18.

kgk

2019. május 31.

Kipróbálásképpen vettem, végeredményben nem rossz. Szerintem az illata sem szörnyű és egyáltalán nem tolakodóan erős. Télen biztosan kevés lesz, átlagos. Kissé fura érzetet hagy maga után, de egy idő után megszűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Schuszter

2019. május 25.

Elég intenzív illata van, nem venném újra. Az tény, hogy gyorsan beszívódik, de nem jó a hidratálása. Maxium ha nem télen használom, akkor elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

candus

2019. március 22.

Végre elfogyott. Borzasztó termek, filmréteget hagy, nem szivodik be és a következő kézmosásnal már jon le. Emellé meg erős illata is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Misa

2019. március 12.

Túl erős illata van, nem is kimondottan kellemes. A hidratáló hatása 2/10. Viszont gyorsan beszívódik, és simára szárad, nem ragad utána a kezem, és nem hagy maga után zsíros érzetet. Az irodába teljesen jó, de hogy legyen valami hatása, minden kézmosás után újra fel kell vinni. Egyedül azért szeretem, mert tényleg gyorsan beszívódik és nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

postareb

2019. február 27.

Télen nagyon hamar kiszárad a kezem, így szerettem volna egy intenzív hidratáló kézkrémet. Teljesen meg vagyok vele elégedve, viszonylag hamar megszárad és nagyon selymes, puha lesz tőle a bőröm. Tavasszal a szeles időben is nagyon jó kelléke a táskámnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Debreczeni

2019. február 4.

Az arckrémjei nagyon beváltak, ezért vettem meg, de nem tetszik. Csúszik, ragad, nem szívódik be. Zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak