Neutrogena

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnal frissíti és folyamatosan hidratálja a kezeket. Klinikailag bizonyított, hogy 24 órán keresztül hidratál, a kézfejet kissé lágyabbá és simábbá teszi.

Dermatológiailag tesztelt.

afonyasjoghurt

2020. május 31.

Állandóan száraz kezemmel csodát tesz! Hamar beszívódik, egyáltalán nem hagy maga után zsíros érzetet és nagyon jó az illata is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

rekabeauty

2020. május 19.

Nagyon megszerettem. Hamar beszívódik, nem zsíros, jól hidratál. Illatával sincsen semmi bajom, kifejezetten tetszik nekem. Azonban ha nagyon száraz lenne a kezem valószínűleg zsírosabb krémet választanék. Ennek ellenére nekem nagyon bejött és biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

SzkcsB

2020. május 11.

Kellemes géles állagú, ezért hamar beszívódik. Enyhe, finom illata van és a piros, már viszkető kezeket is rendbe rakja hamar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

lillad2000

2020. május 8.

nekem tetszik minden tekintetben. jó választás volt. jól hidratál, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 8.

Milva07

2020. május 6.

Gyorsan felszívódó, kifejezetten erős illatú krémzselé. Meggyötört kezekre nem elég, de szinten tartásra, elkenegetni, hogy komfortosabb legyen az érzés, arra megfelelő. Én 800 forintért vettem a Pennyben, annyit is szűken ér meg, teljes áron szerintem túlárazott, mert akinek csak az állagmegóvás a célja, az kedvezőbb áron is talál még jobban is teljesítő, akár sajátmárkás kézkrémet. Amúgy az összes N.-es kézkrém, túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 6.

Csillagporocska

2020. május 3.

Valóban azonnal felfrissíti a kezemet - negyed órára. Gyorssegélynek nem olyan rossz napközben, ha folyamatosan kenegetem. De hogy éjszakára bőven fekenjem, majd egész nap relatíve hidratált legyen a nagyon száraz kezem (ahogy más krémekkel szoktam csinálni) - nos, ebben a helyzetben semmit sem ér.
Száraz bőrre esetemben ez a krém kapufa. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

Száraz bőrre esetemben ez a krém kapufa. Többet vártam tőle.

CatsOnCocaine

2020. április 23.

OKÉ, lehet, hogy az én kezem egy élő emberi aszalvány, de nekem ez nagyon nem jött be. Ami tetszett, hogy felkentem, és rögtön be is szívódott. Kifejezetten tetszett az erősebb illata (ami mondjuk alapvetően jellemző a hydro boost termékekre). Ami nem tetszett, hogy kábé 10 percig éreztem utána hidratálnak a kezemet, csak 10 percig múlt el a bőröm feszülő érzése is....
Aztán? És aztán? Hát ennyi volt. Szopóka van pajtikák, ez nem tudott többet nálam.
Valószínű, hogy az amúgy is tökéletes kezű embereknek ez egy tökéletes választás, akik csak azért kenegetik a bőrüket, hogy jobb közérzetük legyen tőle... Vagy csak nekem jár ilyen türelmetlenül gyorsan a pofám.
Na mindegy, tuti nem veszem meg újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Na mindegy, tuti nem veszem meg újra.

Rea96

2020. április 23.

Nagyon nem szerettem bele ebbe a kézkrémbe. Sokat vártam volna el ettől a terméktől, de nagy csalódás lett. Nekem egyáltalán nem szívta be rendesen a bőröm és tiszta ragacs volt tőle a kezem. Pár használat után még egy jó ideig állt az íróasztalomon, végül a kukában kötött ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Szamesz

2020. április 14.

Számomra az illata tűrhető, állaga kellemes, de nem segített túl sokat a száraz kezeimen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Daisyyy

2020. január 16.

Nekem bejön ez a krém, illatra, állagra, hatásra is, tényleg azonnal hidratál, nem tudok rajta fogást találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak