Neutrogena

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2018. november 21.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hab állagú balzsam - könnyű, gyorsan felszívódó formula

A hialuronsavval megerősített, frissítő balzsam segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát, azonnali és folyamatos hidratálást biztosít. A bőr sima, rugalmas lesz a használat után. Érzékeny bőrre is alkalmas. Dermatológiailag tesztelt.

Metamorphosis

2020. június 30.

Nekem ez az első Neutrogena készítmény amit napi rendszerességgel használok. Nagyon tetszik, hogy kisse zselés, nem olyan krém állagú mint a hagyományos testápolók. Az illata is nagyon friss, puhítja a bőrömet, de nem fullasztja meg. Ha tehetném 4.5 csillagot adnék, az egyetlen hátrány, hogy várni kell vele míg beszívódik (de melyik hatásos testapolora nem?).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

Mandarinka

2020. március 15.

Könnyed krém,kellemes kis krém..esetleg nyárra vagy akinek kevésbé száraz a bőre annak ajánlom. Nekem sajnos édes kevés napi használat mellett is. :( Én nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 15.

Emma Woodhouse

2019. december 9.

Elhasználtam, nagyon jó volt. Én utálom a testápolókat, mindegyiktől nyálkásnak és ragadósnak érzem magamat, de ez kivétel volt. Különösen szerettem nedves bőrre felvinni. Könnyed volt, hamar beszívódott. Az egyetlen problémám vele, az illatanyag, a nagyon száraz, sebes részeimre nem mertem használni miatta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

aquana

2019. október 6.

Imádom! Kellemes, de nem túl agresszív az illata, az állaga habos, különleges érzés, imádom felkenni magamra. Nagyon gyorsan felszívódik és remekül hidratál, őszintén meglepődtem, hogy nem magasabb a pontszáma itt a krémmánián. Részemről ötös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

Monicapandaa

2019. május 30.

Az illata jó. Kb ennyi az összes pozitív tapasztalatom ezzel a testapoloval kapcosltban. Az állaga szörnyű, darabos, ragacsos érzetet hagy maga után és végül le foszlik a bőrömről. 2 használat után a kukában landolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Mokusch

2019. február 26.

Szerintem ez egy elég megosztó termék. Az illata szuper, viszont nekem az állaga nagyon fura és nem is bírtam megszokni, nekem olyan mintha habosított glicerin lenne, és a hidratáló hatását sem mondom kiemelkedőnek. A párom viszont az illatát és az állagát is szereti. Egynek jó, de legközelebb biztos nem ilyet veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

lollypoppy

2019. február 2.

Nagyon szeretem a Neutrogena testápolóit, de ez sajnos nem igazán vált be. Ha nem egészen picit mennyiséget próbálok felkenni, akkor elég nehéz eloszlatni a bőrön, ilyen viasszerű, fehér réteget képez, és ezer évig tart, mire beszívódik. Ha ezt nincs időm kivárni, és megpróbálom a bőrbe masszírozni, grízes állagúvá válik és egyszerűen lemállik. Ez sietős reggeleken baromi bosszantó tud lenni. Amúgy az illata nagyon visszafogott, ez nálam nagy előny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

zsozefina

2019. január 4.

Egyszeruen minden igaz, amit ígér. Gyors felszívódás, selymes bőr es hosszú ideig tartó hidrataltsag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Lina14

2018. november 11.

egy luxus érzetű, könnyen beszívódó, kiválóan hidratáló krém. nagyon könnyed, nem érzi tőle azt az ember hogy megfullad a bőre alatta. pillanatok alatt eltűnik és sejmes marad utána a terület ahova felviszem. még ha vastag zoknivval a lábamat is bekenem és bebugyolálom éjszakára, azon is rengeteget puhít. Nagyon kevés kell belőle egyszerre, és tiszta illata van. nagy szerelem lesz télen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak