Neutrogena

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2018. november 21.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hab állagú balzsam - könnyű, gyorsan felszívódó formula

A hialuronsavval megerősített, frissítő balzsam segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát, azonnali és folyamatos hidratálást biztosít. A bőr sima, rugalmas lesz a használat után. Érzékeny bőrre is alkalmas. Dermatológiailag tesztelt.

Gabica999555

2021. április 30.

Nagyon szeretem, lefekvés előtt használom kézkrémnek és mindig olyan puha lesz tőle a kezem reggelre és még másnap is egész nap az marad=) mindig van belőle egy tégely az ágyam mellett, kötelező termék itthon:D nagyon kellemes friss az illata is és szeretem a géles állagát, hamar beszívódik. Nekem mondjuk 'normál'/kombinált a bőröm, nem extrém száraz, ezért inkább a hasonló bőrűeknek ajánlom, mert szerintem a nagyon száraz bőrre valami ennél testesebb, krémes állagú testápolót érdemesebb használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

kuglinori209

2021. március 28.

nekem szárította a bőröm, picit idegelt az állaga, de inkább csak a szokatlansága miatt, én nem hiszem, hogy újraveszem, de ismerősömnek odaadtam és neki viszonylag jól működött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 28.

Hecate

2021. március 22.

Csak azért vettem, mert akciós volt, de így igen megérte. A száraz bőrt tényleg kényeztetően balzsamozza, kellemesen teltebbé, feszesebbé teszi. Az illata, állaga kellemes. Hamar felszívódik, ragacsos foltok helyett igazi kisimultságot, jól ápoltság érzetet hagy maga után. :-) Szerencsére viszonylag kis mennyiség is elég belőle. Erősen gondolkodom rajta, hogy lecserélem rá az eddigi krémemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

Anita1978

2021. március 12.

Odavagyok a friss és tiszta, Neutrogénás illatáért!Reggel és este is használom ezt a könnyed balzsamot a szérumaim mellé.Nekem zsiros a bőröm, de ez könnyen beszívódik.Szemem alá vastagabban teszem fel ha itthon vagyok, vagy estére, amolyan maszkként.Az is becuppan.Ami marad a kezemen, az a nyakamra, dekoltázsra, kézre kerül.Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

dcsiky

2021. március 10.

Jól hidratál, könnyű, gyorsan beszívódik. Szerintem az állaga is kellemes, nekem az illata sok egy kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Berill23

2020. november 29.

Jó az állaga szerintem és az illata is,nekem gyorsan beszívodik.
Púderes érzetet hagy maga után :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Jó az állaga szerintem és az illata is,nekem gyorsan beszívodik.
Púderes érzetet hagy maga után :)

fritz.aniko

2020. augusztus 27.

Ez az állag nagyon jó. Kis buborékok vannak benne, nagyon érdekes. Frissítő élmény felkenni, emellett az illata is kellemes. Valóban egy picit várni kell, míg felszívódik, de az eredmény kárpótol: másnap is olyan puha a bőröm, mintha épp az előbb kentem volna be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Miaucica

2020. augusztus 13.

Hidratál, de az állaga szörnyű. Ragad, foszlik. Az illata eléggé mű és erős. Elhasználom, de biztos, hogy nem veszek még egyszer ilyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Metamorphosis

2020. június 30.

Nekem ez az első Neutrogena készítmény amit napi rendszerességgel használok. Nagyon tetszik, hogy kisse zselés, nem olyan krém állagú mint a hagyományos testápolók. Az illata is nagyon friss, puhítja a bőrömet, de nem fullasztja meg. Ha tehetném 4.5 csillagot adnék, az egyetlen hátrány, hogy várni kell vele míg beszívódik (de melyik hatásos testapolora nem?).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

Mandarinka

2020. március 15.

Könnyed krém,kellemes kis krém..esetleg nyárra vagy akinek kevésbé száraz a bőre annak ajánlom. Nekem sajnos édes kevés napi használat mellett is. :( Én nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak