Neutrogena

Ár:   1019 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: horsy, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolja a száraz ajkakat és óvja őket a további kiszáradástól.

wildrose

2020. április 19.

Enyhén vaníliás illatú, gazdag állagú ajakbalzsam, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, és csodásan ápolja az ajkat. A legdurvább helyzetekben is segít, nagyon megszerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 19.

ConceptArt

2020. április 1.

Újra vettem! Száraz, cserepes a szám, főleg télen, és eddig ez vált be a legjobban. Nehéz "lenyalogatni", ehhez pont jó az állaga. Ahogy az előttem szóló írta, olyan viaszos egy ideig a felvitel után, de ez azért jó, mert ott marad, ahol hatnia kell, és nem a nyelvemen. Én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

jkatrin1

2020. március 10.

Szerintem szornyu, az ize, az allaga, nagyon fura erzes a szajon, olyan mintha lenne rajta egy viaszreteg, es legszivesebben lekaparnam a szamat. Borzalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 10.

Besz001

2020. február 24.

Imádom! Csak ez! Mindig van egy a táskámban, szépen hidratál és regenerál. Hátránya, kicsit koszolódós a kupak pereménél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 24.

Petra97

2020. január 9.

CSODA! Hónapok óta hámló, sebes számat 2 nap alatt rendbe hozta, pedig már minden létező ajakbalzsamot kipróbáltam. Nagyon jó barátok leszünk továbbra is mindennap:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

mattmania

2019. december 20.

Miutan a Carmex tönkretette a számát ( megjobban kiszaritotta és hamlasztotta) ezt probaltam ki ez már a másodikat veszem! Imadom az illata, állaga kellemes és ahogy felkenem rögtön jobb a helyzet és már egysltalan nem cserepes vagy sebes a szám .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 20.

ABarbara

2019. december 12.

Számomra ez az ajakápoló csalódás volt, nagyon gyorsan beszívódik és kellemes édeskés az íze, de nem érzem, hogy ápolna, egyszerűen csak eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

NyBetti

2019. november 15.

Tudom, hogy sokan szeretik de az én számmal semmit nem csinált. Nagyok kirepedt, hámló bőrre vettem, de szerintem rosszabb lett utána mint volt.
Ez a tubusos megoldásnem az én világom, valahogy mindig túl vastag réteget sikerült felvinni, ami zavaró.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

kisviktoria

2019. november 4.

Mínusz pont, amiért nem vegán.
Plusz pont: egy hete reménytelenül cserepes volt már az ajkam, az EOS sem segített, így az itteni vélemények alapján muszáj volt megvennem ezt. Nem túlzok, két (KÉT!) nap alatt tökéletesen rendbetette a fájó ajkaim! Életmentő. De tényleg nagyon sajnálatos, hogy nem vegán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

Mínusz pont, amiért nem vegán.

bbrigii

2019. május 25.

A legjobb ajakápoló, amit eddig próbáltam. Tökéletesen hidratál és 1-2 nap alatt rendbe teszi a kicserepesedett ajkaim. Többször újravásároltam már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol