Neutrogena

Ár:   1019 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: horsy, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolja a száraz ajkakat és óvja őket a további kiszáradástól.

NyBetti

2019. november 15.

Tudom, hogy sokan szeretik de az én számmal semmit nem csinált. Nagyok kirepedt, hámló bőrre vettem, de szerintem rosszabb lett utána mint volt.
Ez a tubusos megoldásnem az én világom, valahogy mindig túl vastag réteget sikerült felvinni, ami zavaró.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

kisviktoria

2019. november 4.

Mínusz pont, amiért nem vegán.
Plusz pont: egy hete reménytelenül cserepes volt már az ajkam, az EOS sem segített, így az itteni vélemények alapján muszáj volt megvennem ezt. Nem túlzok, két (KÉT!) nap alatt tökéletesen rendbetette a fájó ajkaim! Életmentő. De tényleg nagyon sajnálatos, hogy nem vegán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

Mínusz pont, amiért nem vegán.

bbrigii

2019. május 25.

A legjobb ajakápoló, amit eddig próbáltam. Tökéletesen hidratál és 1-2 nap alatt rendbe teszi a kicserepesedett ajkaim. Többször újravásároltam már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Kispanda

2019. május 15.

Legjobb balzsam. Főleg télen használom, mert nagyon csúnyán ki tud száradni a szám, néha sebesre reped és csúnyán hámlik is. Ez a balzsam nagyon jó, hogy megelőzzem, vagy ha már kész a baj, akkor segít, hogy jobban gyógyuljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

hambi

2019. május 10.

Kipróbáltam barátnömét, de fura réteget hagyott az ajkakon, szinte keményet. Nem volt kellemes összedörzsölni öket, ugyhogy nem hiszem, hogy beszerzem. Viszont kremmania-n még nincs fent, de a Coconut Lane nagyon finom és kellems ajakbalzsamot gyárt. Na azt újravenném, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Jucuus

2019. április 24.

Sajnos muszáj voltam leváltani a Carmexemet, így erre esett a választásom (Bioderma ajakápolót nem találtam most sehol sem). Labello és társai szóba sem jöhettek, mert 5 percenként kentem az ajkaim, úgy kiszàradtak tőlük, mert teljesen hozzászoktak. :( így rájöttem, hogy muszáj a drágább termékeket megvennem. Úgyhogy most ezt tesztelem, eddig még bevált, kevés elég belőle, az illata annyira hasonlít valamilyen gyógyszerre, de amúgy nincs rossz illata. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

TallodiZsofi

2019. április 18.

Nekem ezt kifejezetten ajánlották, gondoltam kipróbálom, főként, hogy eddig bármilyen Neutrogena termékkel találkoztam, mindig meg voltam velük elégedve. Nagyon kevés elég belőle, vékony rétegben nagyon jól hidratál, pár perc alatt beszívódik annyira, hogy rákenhetem a rúzsomat! Nekem ez a kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Annabella0

2019. április 15.

Nagyon sok ajak ápolót próbáltam/használtam már de ez különbözik mindegyiktől.
Ez az ajak ápoló beszívódik, nem ragacsos és kellemes édeskés íze van. Kiváló hidratáló!
Újra vásárlós! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Nagyon sok ajak ápolót próbáltam/használtam már de ez különbözik mindegyiktől.
Újra vásárlós! :)

EnyediF

2019. március 31.

A legtöbb ajakbalzsam zsíros hatású, lassú beszívódású, ami először a szám sarkában összegyűlik, majd jön a rémálom....elkezd darabokban hámlani a számról a bőr. Akkor minek is használtam ajakbalzsamot? Rosszabbnál rosszabb termékek után a barátnőm ajánlotta, és igaza volt. Kevés elég belőle, vékony réteget képezve az ajkaimon gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzés, kiszáradás. Pár óra múlva láthatóan jobb lett. Nagyon jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

dorothyzomg

2019. március 21.

A LEGJOBB AJAKÁPOLÓM! Millió félét próbáltam már, ennél jobb a gyógyszer által kikezdett számra nincs. Alapjáraton Carmex párti vagyok, de sajnos most cserbenhagyott. Pattanásokra kaptam lassan 2 hónapja gyógyszert, ami mellékhatásként rommá szárítja a számat (alig túlzás). Már korábban vettem ezt az ajakápolót, akkor semmi extra nem volt, mert nekem túl hamar beivódott, az illata miatt viszont szerettem, hmm tejberizs! DE 2 hete már nem volt jo ötletem és átálltam erre és életem döntése volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol