Neutrogena

Ár:   1019 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: horsy, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolja a száraz ajkakat és óvja őket a további kiszáradástól.

Gabriell

2021. május 11.

Végre találtam egy olyan ajakápolót, amit vásárlás után pár nappal végre nem a megbántam, hogy megvettem "fiókba" tettem. Megfelelően hidratál, kellemes édeskés íze/illata van. Nekem tetszik, hogy hagy egy icipici réteget felkenés után, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy ragad, hanem egy finom kis selymes érzetet kelt az ajkakon. Azt vettem észre, hogy amióta használom, napközben ritkábban kell ajakápoló után nyúlnom, ráadásul azóta egyáltalán nem cserepesedik ki a szám. Üzenem azoknak, akik már minden ajakápolót kipróbáltak, de egyszerűen azt érzik, hogy egyik sem végzi a dolgát, próbálják ki ezt, én ezt fogom mostantól újravenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

edina9989

2021. április 17.

A brutál szétszáradt (nem tudom, hogy mi történt vele) ajkaimat 2 nap alatt teljesen rendbehozta. A viselése nem a legkényelmesebb, valóban réteget hagy, bár nekem kb. 15-20 perc után ez elmúlik, viszont annyira hatásos, hogy szerintem így is megéri. Télen kötelező darab a táskámban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

viragocskaa

2021. április 6.

Eszméletlenül brutál jó!! 😍😍 Egy használat után rendbe hozta a sebes, cserepes, száraz ajkaimat. Egyszerűen imádom, mindig nálam van pont az ilyen esetek miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

oOHeidaOo

2021. március 16.

Imádom.
Minden nap használom így télen, sokáig elég a termék. Hagy egy filmréteget az ajkakon, amit meg kell szokni, de ennyi baj legyen, a téli szeles napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Imádom.

zsazsa9

2021. február 10.

Hát én egyáltalán nem tudok sajna 5 csillagos értékelést hozni.
Nekem kb semmit nem csinált, ezzel az erővel bármit a számra kenhetnék. Sőt. Azt is ki merem jelenteni, hogy a 300 Ft-os Balea ajakápolóm se rosszabb semennyivel, mint ez. Ha már kiszáradt picit az ajkam, neadjisten cserepes is, akkor jobban járok, ha inkább más termékhez fordulok, ez max akkor jó, ha éppen nincsen semmi "panasz", de vmit mégis kenni szeretnénk. Az a fura érzés meg amit a számon hagy... Nem szívódik be, hanem egy filmréteg marad ott, amit hetek alatt se tudtam megszokni. Abszolút nem éri meg a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Hát én egyáltalán nem tudok sajna 5 csillagos értékelést hozni.

wd1102

2021. január 25.

Nekem eddig minden ajakápoló szárította a számat rövidebb-hosszabb távon. Úgy voltam vele, kipróbálok egy folyékony verziót, és erre esett a választásom. Nem bántam meg, kb. 2 hét alatt rendbe tette az ajkaimat. Úgy tapasztaltam, ez alatt az idő alatt szépen beszívódott reggelre, most viszont, hogy a szám hidratált, nem szívódik be teljesen. Lehet, nem ezt kellene minden este felkennem, de másra félek visszatérni még alkalmanként is.
Nekem egyébként tetszik az illata, és az íze sem rossz, bár nem nyalogatom, de néha azért bekerül belőle a számba is.
Kicsit másképp néz már ki, de az összetevők talán nem változtak (sajnos a csomagolásán van csak lista, azt pedig már kidobtam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

RekaN21

2021. január 18.

egyszerűen IMÁDOM
mindennap használom, és ez eddig a legjobb amit valaha kiprobáltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

egyszerűen IMÁDOM
mindennap használom, és ez eddig a legjobb amit valaha kiprobáltam

leniG

2021. január 15.

Elég sok ajakápolót végigpróbáltam, a Labellotól kezdve a Vichy termékekig. Egyik sem volt igazán hatásos. Ez viszont felülmúlta mindegyiket. 1-2 használat után rendbe teszi a kiszáradt ajkaimat, szépen beszívódik, nincs ragacsos érzetem utána. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 15.

EvelinEszter

2020. december 25.

Nagyon jó termék! Akcióban vettem meg először, sok terméket kipróbáltam már de messze ez bizonyult a legjobbnak közülük. Gyorsan beszívódott, nem hagyott maga után zsíros réteget, napközben is akármikor fel lehet kenni. Mindegy milyen száraz az ajkad, ez a termék 100% hogy rendbe tudja hozni, és nagyon hamar rendbe hozza, az első használat után is látható az eredmény. Nagyon sokáig elég a kis tubus, nem szükséges sok belőle. Nekem az adagolójával se volt problémám, a végén amikor kevés volt már benne, néha sikerült kicsit többet nyomnom de olyankor érdemes már óvatosabban bánni vele. Már újra vettem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

SBianca0824

2020. december 22.

Végső elkeseredésemben vettem meg és milyen jól tettem! Már csaknem 2 hónapja folyamatosan kiszáradt a szám hiába az eos vagy a labello termékek, nem segített egyáltalán(carmexet meg nem mertem venni). Vélemények után keresgéltem, mikor erre rátaláltam és még aznap el is kezdtem használni. Nem viccelek egy nap alatt meggyógyult a csúnya, ki repedezett, érzékeny szám. Hatalmas a boldogság! Csak ajánlani tudom! Bár a formulája kicsit érdekes volt az elején de megszokható. Az illata kellemes, nem csillog tőle a szám, viszonylag hamar megszárad de hidratált marad a száj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol