Neutrogena

Ár:   1019 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: horsy, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Ajakápolók

Ápolja a száraz ajkakat és óvja őket a további kiszáradástól.

vszilvi94

2022. február 24.

Gyorsan az egyik kedvencem lett. Végre valami, ami nem csak ül az ajkaimon még órák múlva is, hanem tényleg beszívódik, méghozzá elég hamar. Rendszeres használata mellett végre nincs folyamatosan kicserepesedve a szám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

BernadettM

2021. november 19.

Na most meglepődtem a sok jó vélemény kapcsán. Kb 10 éve carmexet használok, istenkirály! Nem tudom hova tettem az eszem…gondoltam itthonra veszek egy ilyet. Nem kellett volna.
Nem jön be az állaga, az ize, ragad a szám utána és fel óra múlva száraz az ajkam.
Már csak azon vivodok, menjen a kukába vagy elszenvedem, míg elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 19.

Már csak azon vivodok, menjen a kukába vagy elszenvedem, míg elfogy.

VivienSK

2021. november 6.

Nálam leverte az istenített Carmexet. Talán az LRP Cicaplast ajakápolóját tudnám ehhez hasonlítani, de ez kényelemesebb viselet. Az ajkaim hidratáltak és puhák. Az ősz-tél alapdarabja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 6.

Azalea

2021. október 21.

Màr annyi mindent kipróbàltam, de ez egy nap alatt rendbehozta a szàm. Kivàncsi lettem a többi termékükre is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

fanniiii_

2021. szeptember 21.

Télen nagyon küzdök a száraz ajkakkal, szinte már úgy éreztem semmi sem segít rajtuk. A neutrogenanak az arc és kéz hidratálói is tökéletesek nagyon száraz bőrre, így adtam neki egy esélyt. Nem csalódtam. Szinte egy védőréteget nyújt a számon, ha este használom, reggelre mindig javíta a szárazságon, napközben pedig tökéletesen véd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Gabriell

2021. május 11.

Végre találtam egy olyan ajakápolót, amit vásárlás után pár nappal végre nem a megbántam, hogy megvettem "fiókba" tettem. Megfelelően hidratál, kellemes édeskés íze/illata van. Nekem tetszik, hogy hagy egy icipici réteget felkenés után, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy ragad, hanem egy finom kis selymes érzetet kelt az ajkakon. Azt vettem észre, hogy amióta használom, napközben ritkábban kell ajakápoló után nyúlnom, ráadásul azóta egyáltalán nem cserepesedik ki a szám. Üzenem azoknak, akik már minden ajakápolót kipróbáltak, de egyszerűen azt érzik, hogy egyik sem végzi a dolgát, próbálják ki ezt, én ezt fogom mostantól újravenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

edina9989

2021. április 17.

A brutál szétszáradt (nem tudom, hogy mi történt vele) ajkaimat 2 nap alatt teljesen rendbehozta. A viselése nem a legkényelmesebb, valóban réteget hagy, bár nekem kb. 15-20 perc után ez elmúlik, viszont annyira hatásos, hogy szerintem így is megéri. Télen kötelező darab a táskámban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

viragocskaa

2021. április 6.

Eszméletlenül brutál jó!! 😍😍 Egy használat után rendbe hozta a sebes, cserepes, száraz ajkaimat. Egyszerűen imádom, mindig nálam van pont az ilyen esetek miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

oOHeidaOo

2021. március 16.

Imádom.
Minden nap használom így télen, sokáig elég a termék. Hagy egy filmréteget az ajkakon, amit meg kell szokni, de ennyi baj legyen, a téli szeles napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Imádom.

zsazsa9

2021. február 10.

Hát én egyáltalán nem tudok sajna 5 csillagos értékelést hozni.
Nekem kb semmit nem csinált, ezzel az erővel bármit a számra kenhetnék. Sőt. Azt is ki merem jelenteni, hogy a 300 Ft-os Balea ajakápolóm se rosszabb semennyivel, mint ez. Ha már kiszáradt picit az ajkam, neadjisten cserepes is, akkor jobban járok, ha inkább más termékhez fordulok, ez max akkor jó, ha éppen nincsen semmi "panasz", de vmit mégis kenni szeretnénk. Az a fura érzés meg amit a számon hagy... Nem szívódik be, hanem egy filmréteg marad ott, amit hetek alatt se tudtam megszokni. Abszolút nem éri meg a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Hát én egyáltalán nem tudok sajna 5 csillagos értékelést hozni.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol