Neutrogena

Ár:   1121 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1121 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: réka, Módosítva: 2011. december 7.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1121 Ft

Aktívan ápolja, és SPF15 fényvédővel óvja a kezeket az öregedéstől és a barna foltok megjelenésétől.

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 1121 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Forever0415

Korcsoport: < 18
2019. március 9.

Nekem az SPF25-ös változata van meg, csak a fényvédő miatt vettem meg. A kiszereléshez képest drágának találom (2 ezer valamennyiért vettem), furcsa, erős illata van, nem szívódik be rendesen és nem is hidratál túlzottan. Ha nem rázom fel, a vizes és zsíros rész szétválik. Elhasználom, de semmiképp nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 9.

Adora

2017. január 23.

Kifejezetten kellemetlen a szaga (pláne ahhoz képest, hogy még plusz illatanyag is van az összetevők között), szerencsére gyorsan elillan. A hatásával viszont szintén elégedetlen vagyok, ezt a színvonalat gyakorlatilag a legolcsóbb drogériás kézkrémek is simán hozzák, sőt.
Elhasználom persze, ha alig száraz csak a kezem, akkor gyorssegélynek megteszi, de ez a maximum.

Update: Meguntam, elég, kidobom. Büdös, mű szaga van, és ha este vastagon bekenem vele a kezem, reggelre már szinte porzik, olyan száraz, pedig nyilván nem -20 fokban rohangálok éjszakánként, és nap közben is használok kézkrémet... Ez így kimeríti a pénzkidobás kategóriát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

baobe

2012. november 1.

A klasszikus Neutrogena kézkrém koncentrátum után nekem ez nem vált be. Pont olyannnak éreztem csak, mintha egy bármilyen másik, fele ennyibe kerülő kézkrémet vettem volna (pl. Dove, Garnier). Ennek eleve normál krém állaga van, nem olyan, mint a másiknak (kicsit átlátszó, kicsit zselés, mégis nagyon sűrű). Nem is vettem újra. Most, hogy látom az összetevőit, ennek felettébb örülök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 1.

Cremorne

2012. április 11.

Az összetevői valóban nem túl jók, de én szeretem. Nekem nagyon sokat számít, hogy van benne 15ös fényvédő és eddig még egy picit sem foltos a kezem. No lehet, hogy nem attól, hogy kitartóan használom, de évekig éltünk trópusi napsütötte országban, és megelőzésként én ezt használtam, használom most is itthon. Röviden, én megelőző használatra javaslom és hiszek benne.

Az illatát meg kellett szokni, de az sem zavaró, csak olyan semleges. Az illatos kézkrémek után volt egy picit furcsa.

Mondjuk 4,5-re értékelném, de legyen 5.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 11.

Mondjuk 4,5-re értékelném, de legyen 5.

réka

2011. november 23.

Azt ígéri,hogy szabadalmaztatott aktív szója összetevője bizonyítottan csökkenti a meglévő pigmentfoltokat.Na ez lehet,hogy szerintük bizonyított,de én semmit nem tapasztaltam,pedig lelkesen elkenegettem két tubussal.Ráadásul a hidratáló,puhító hatása a közelébe se ér a normál Neutrogéna kézkrémnek vagy a gélnek.Ne dőljetek be 40-esek!Tele van piros és sárga pöttyel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.