Neutrogena

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Narbeleth, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Könnyen beszívódó krém, amely mélyen hidratálja és táplálja a száraz bőrt. A norvég formula aktív, 24 órán át tartó hidratáló hatását klinikai tesztek igazolják.

Sisszy

2019. január 19.

Imádtam, egyszerűen zseniális amit tud. Kellemes állag, könnyen beszívódik és szó szerint bársonyos lesz tőle a bőröm. Már újra is vettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Rita0126

2018. december 29.

Hát ez valami szuper. Én arcra használom, egyik barátnőm ajánlására vettem meg, de nem bántam meg egyáltalán. Eddig az egyetlen krém ami az én kombinált bőrömre is tökéletes. A zsírosodásra hajlamosabb részeket sem zsírosítja, és a szárazabbat is tökéletesen hidratálja. Kevés kell belőle, gyorsan beszívódik és pattanásokat sem okoz. Amióta ezt használom, sokkal jobb állapotú a bőröm, szinte nem is zsírosodik. Nekem ő lett a nagybetűs KRÉM :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

6vilag

2018. szeptember 19.

Szerintem ettől jobb testápolóm még nem volt. Gyorsan beszívódik, nem ragad és nem irritál az illata sem.Nem nagyon szeretek testápolózni, mindegyikkel volt valami bajom: illat, vagy ragacs. De ez tökéletese, rosszat nem tudok róla mondani, nem fulladtam meg még nyáron sem tőle /sem az illatától, sem az állagától/. Napozás után is tökéletes volt a kissé kiszárított bőrömre. Ezt biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

123456789k

2018. június 27.

A parom zsiros borere egyedul ez a tesapolokrem valt be csak, mert teljesen beszivodik a tobbitol pedig ragadt a bore a melegbe.Imadom az illatat es az allagat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Narbeleth

2018. február 20.

Nagyon szeretem ezt a tégelyes kiszerelést. Gyorsan beszívódik, nem ragadok tőle, tényleg mélyen hidratál, remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2