Neutrogena

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű textúrájú krémmaszk B3 vitaminnal ami hidratáló formulájának köszönhetően 15 perc alatt ragyogóan szép arcbőrt biztosít.

Milva07

2019. április 16.

Impulzus-vásárlás volt, de nem az itt feltüntetett árért, hanem 1,5 euróért. Nem mindegy...
Nos, a termék: jópofa "májkrémes" dobozkába van csomagolva, ami inkább hátrány, mint előny. A dobozban levő mennyiség ugyanis szerintem minimum 3 alkalomra elég, de mivel nem visszazárható, pld. a magamfajta nem fog bíbelődni a fóliába tekerem/hűtőbe rakom/majd valamikor elhasználom a jövő héten történettel. Így aztán az egész dobozzal magamra applikáltam. Jutott az arcomra, nyakamra , dekoltázsra bőven és még mindig volt a kis dobozkában. A maradék a kezemen landolt, ott is kiadósan tudtam felkenni. Én fél órát hagytam fenn, előtte CV gyümölcssavas peelinggel tisztítottam meg az arcom. A krém maga fehér, enyhén illatos, nagyon kellemes textúrájú, könnyen felkenhető. Fél óra után langyos vízzel mostam le,de előtte még alaposan bemasszíroztam, amit nem szippantott be az arcom. Utána rendes esti rétegzés következett. Nem irritált, nem csípett, viszont olyan lett az arcom, hogy muszáj állandóan simogatnom. (Kinek van még ilyen hülye kényszere, jelentkezzen bátran...:D ) Normál/kombinált bőrre NEM ajánlom!
Pontozás: nehéz kérdés, mert a hatása ezért az árét 5, otthoniért 4 csillag. Csomagolása miatt meg 3, max négy. De mivel süt a nap és kivirágoztak a magnóliák is, legyen tavasz 4-es :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.