Neutrogena

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cintia89, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnal beszívódó hidratáló krém minden bőrtípusra. Bőrgyógyászok által kifejlesztve. Az egyedülálló Neutrogena formula azonnal beszívódik és hidratálja a bőrt 24 órán keresztül. Tudományos tesztek igazolják, hogy a norvég formula nedvességet juttat a bőr mélyebb rétegeibe* és hosszan tartóan hidratál. A kellemesen friss illatú könnyű formula gyorsan beszívódik és bársonyosan puha, friss érzést nyújt. Minden bőrtípusnál alkalmazható. Ideállis mindennapi használatra - a testre, kezekre és az arcra is. *= az epidermisz felső rétegei.

N0RINE

2019. október 5.

Szuper általános hidratáló krém, kellemes illata van, gyorsan beszívódik a bőrömbe és nem hagy ragacsos réteget. Az arcomra is szoktam használni, nem okoz pattanásokat. Már az első használat után rendbe tette a kezeimet amelyek szörnyen szárazak és kirepedezettek voltak. Azonnal megszüntette a feszülő érzést. Ezer forintért vásároltam a Müllerbe, abszolút megérte az árát. Azt tudja amit kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

bernadettu

2018. december 29.

Update: azért nem tökéletes, az ujjaimon a nagyon száraz részekkel nem csinál semmit és a 24 órás hidratálás is erős túlzás.
Az ajándékcsomagoknak azért sikere volt itthon, de nem hiszem, hogy többször újravenném.

Én is a Mülleres Neutrogena ajándékcsomagban találtam meg. Nagyon meglepődtem, mikor kézmosás után is éreztem a hidratáló hatását. Nekem a fólia kinyitásával volt gondom, inkább rajta is hagytam a nagy részét, a kicsi lyukon amit nyitottam nem volt nehéz kiszedni a krémet, de tényleg kicsit csúszós az állaga. Nagyon megérte csomagban és a díszdoboz is annyira szép, karácsonyi ajándéknak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Redrosebunch

2017. december 31.

Müllerben vettem, máshol eddig nem láttam. A lényege az lenne, hogy nagyon gyorsan felszívódik. Én ezért is vettem meg és láss csodát működik. Viszonylag nehéz kivenni a tégelyből, mert az állaga mielőtt szétkennénk roppant csúszós. De ennyi a hátránya. Egyébként egy csoda! Nagyon selymes lesz tőle a bőröm, finom illata van, gyorsan felszívódik, egyszóval tökéletes. Bár én Neutrogena rajongó vagyok, szóval lehet elfogult is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

mujerconfused

2017. augusztus 6.

Szuper, klasszikus Neutrogena illattal. Tökéletesen hidratál és gyorsan felszívódik, én is csomagban kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

szofija

2016. október 23.

Mülleres neutrogéna csomagban leltem rá, addig még nem is találkoztam vele sehol sem külön. Nekem nagyon bevált :) legtöbbször kézkrémként használom, baromi hamar felszivodik és csak pihe puha bőrt hagy maga után :) az illata kellemes, egy napig simán kitart a hidratáló hatása (mindig fürdés után kenem be magam), szóval ha elfogy szerintem be ruházok mégegyre, jó kis krém 5*
Csomagban pedig 100%osan megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Csomagban pedig 100%osan megéri :)

Cintia89

2016. április 8.

Nagyon könnyen kiszárad a kezem, kirepedezik és vérzik is. Állandó krémezésre van szüksége. A Müllerben találtam rá erre a krémre és csodákra képes! Bekentem vele a kezem és teljesen puha tapintású lett, könnyen beszívódott. Azóta ezt használom. Meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2