Neutrogena

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2011. október 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Frissítő, krémes arclemosó mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A szabadalmaztatott MicroClear® technológiával gazdagított, lágy, krémes arclemosó mélyen tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és a faggyút, melyek pattanások, mitesszerek kialakulásához vezethetnek. Krémes állagának köszönhetően lágyan tisztítja a bőrt, anélkül hogy kiszárítaná, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre. Annyira gyengéd, hogy érzékeny bőrre is alkalmas.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 700 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
duchess_g

2019. május 3.

Azután vettem meg, hogy a 2in1 maszk/arclemosóját már nem lehetett kapni sehol. Hát ez meg sem közelíti azt. Az illata egész jó, de ennyiben kimerül a dolog. Nem tisztít rendesen, bevonatot hagy a bőrön, amitől megint arcot akarsz mosni, ezek miatt pattanásokat, mitesszereket is okoz, pedig éppen azok ellen lenne való. Szerintem érzékeny bőrre sem a legideálisabb választás, nem túl jó érzés a bőrnek a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Platina890413

2019. április 19.

Próbaképp vettem meg, szeretek új termékeket kipróbálni. Krémes állag,illata ( hű,de megenném),nekem csak kicsit hűsített,jó érzés volt használni,tisztának éreztem utána az arcomat. Nem lettek tőle pattanásaim,nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

hgabi

2019. április 8.

Akciósan vettem és nem bántam meg :) Finom az illata, legszívesebben beleharapnék, és kellemes puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Redrosebunch

2019. április 7.

Szerintem egy jó krém, már a harmadik tubust használom, de most arra jutottam, hogy leredukálom a krémeim számát és felette győzött a bőrradír változata. Ezért én többet nem fogok venni, de egy jó lemosónak tartom, nagyon kellemes, friss illattal. Az állaga sűrű és krémes. Szépen tisztít, de nem maradéktalanul. Kicsit síkos marad utána az arcom. Szerintem az illatának hangulatra gyakorolt hatásai sokkal erősebbek, mint ő maga. Ami engem kicsit idegesített, hogy főleg a tubus végén nehezen lehetett kinyomni a krémet, de ebből is látszik, hogy egy gazdag állagú termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

PinkMcFreeze

2019. április 2.

Imádom a grapefruit illatát 💞 Kellemes érzés utána, de nekem nagyon hiányzik az a pihepuhi bőr érzés, ami ennél a terméknél nincs meg 😐 Sajnos hűsít, ami az agyamra ment és vagy 10X mostam meg az arcom mire elmúlt 😅 Összeségében engem nem győzött meg, már gondolkozom a felhasználásán, mert lehet testradír funkciót fog betölteni ezek után, de annyira cuki pink csomagálása van, szóval vérzik a szívem érte 💔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Dorcsi95

2019. január 25.

Féltem hogy kiszámítja a bőröm, de kellemesen csalódtam benne. Nagyon szeretem mert, kevésbé zsirosodik a bőröm és nem szárítja ki és egészséges fénye lesz az arcomnak tőle. Jó illata van az állaga is tetszik.Szetintem jól tisztít.Foreo Luna fofo készülékkel használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Vanília

2018. október 20.

A radír változatot használtam régen arclemosásra, azt nagyon szerettem, de szerettem volna egy gyengédebb lemosót. Ez a változat valóban gyengéd, ugyanolyan kellemes illatú és alapvetően működik, csak a sminket nem távolítja el olyan alapossággal, mint a radír. Kicsit többet vártam volna tőle. Többször át kell törölni utána az arcom micellás vizes vattával, hogy igazán tiszta legyen. Ennek ellenére kellemes és valóban nagyon gyengéd arclemosó tej.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 20.

Nairam

2018. július 24.

Seborreás a bőröm, tehàt elèg maceràs, viszont ez a termèk nem csípte, az illata nem az a hmmm de finom, de frissítö, èlènkítő hatású! A krèmes állag szuper, próbáltam ennek a márkának a gèles változatát, na az rettenetesen szárított, ez a krèmes verzió nem! Nekem problèmám nem volt vele, nem használtam el teljesen, mert áttèrtem egy bőrkímèlő mosdókenőcsre, ami viszont szuper, így most pihentetem ezt a termèket, de tuti apránkènt elhasználom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

fannib1

2018. július 18.

Nem szárít, nem okoz pattikat, kellemes az illata, szeretek vele arcot mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Nem szárít, nem okoz pattikat, kellemes az illata, szeretek vele arcot mosni.

Nospenc

Korcsoport: < 18
2018. július 8.

Igazából már a harmadik tubust pusztítom és abszolút nem bánom! A bőröm nagyon furcsa,(túl) kombinált,de úgy általába véve ha szárító hatású cikket használok,jobban tönkre teszi.Remekül tisztít ritka az ilyen jó,simán lekörözi bármelyik Garnier "tisztító" 3in1-át.
Igaz,már az illata kezd unalmássá válni,de emiatt nem vonnék le pontot.Szóval bármely bőrtípusra ajánlom,reggel-este!Plusz pont azoknak akik friss/hűsítő (persze nem túlságosan) érzetre vágynak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 8.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.