Best of Beauty 2019

Neutrogena

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2011. október 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Frissítő, krémes arclemosó mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A szabadalmaztatott MicroClear® technológiával gazdagított, lágy, krémes arclemosó mélyen tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és a faggyút, melyek pattanások, mitesszerek kialakulásához vezethetnek. Krémes állagának köszönhetően lágyan tisztítja a bőrt, anélkül hogy kiszárítaná, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre. Annyira gyengéd, hogy érzékeny bőrre is alkalmas.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 700 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
Ms.Cat

2013. július 21.

A barátomnak volt ilyen. Neki zsírosodásra hajlamos az arca. Mindennap használta és olyan szépen megtisztította az arcát, mintha kozmetikushoz járt volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 21.

lau0825

2013. július 4.

Akciósan 300 Ft-ért (!) vettem a Rossmannban. A termékcsalád radírját imádom, gondoltam ennyi pénzért mit veszíthetek.. Kissé csalódnom kellett, mert tényleg nagyon szárít, kellemetlen használni, mert túl sűrű, az illata is furcsa. Végülis tisztító feladatát ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

narancsfavirág

2013. július 4.

Azét vettem, mert a gélt használtam, ami picit szárított, és azt reméltem, hogy ez nem fog. Csalódásként ért azonban, hogy ez jobban kiszárította a bőrömet. Elhasználtam, de nem próbálkoztam tovább ezzel a termékcsaláddal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Anna-

2013. július 1.

Tiszta pattanás lettem tőle. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 1.

Tiszta pattanás lettem tőle. :(

picibeus

2013. június 1.

Nekem nagy csalódás volt ez a termék..Pár hét használat után inkább süllyesztettem a szekrény mélyére, a napokban találtam rá újra mert kifogytam a másik fajtából amit használtam. Még mindig nem szeretem, de ha megvettem akkor nem dobom ki alapon újra elkezdtem használni..
Nekem használat után hiányzott és még mindig hiányzik az a 'tiszta' érzés, mélyen tisztító tulajdonsága nálam sem jelenezett. Az illatát viszont imádtam és igazából ez volt az egyetlen jó benne. Soha nem venném újra..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Lina14

2013. május 30.

nekem túl csikorgós a végeredmény. az illata nagyon jó, és is szeretem, az állaga finom krémes, de szárított egy kicsit, ezért már nem használtam. testvérem bebúrta és neki nagyon tetszik, ezért 3*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 30.

Nicole7

2013. április 21.

Nagyon szeretem az illatát, élénkít főleg reggel és igazi felüdülés mikor megmosom vele az arcom. Én nem vettem észre, hogy szárított volna, de gondolom amiatt hogy zsíros bőröm van. Nem tett csodát a problémás bőrömmel, bár az ilyesféle kozmetikai szerektől nem is lehet nagy csodákat várni. Egy mindennapi használatos arclemosónak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

sisu69

2013. április 5.

Update: sajnáltam kidobni, ezért elsüllyesztettem a szekrény mélyére és most adtam neki egy második esélyt. Mivel eléggé szárít, nem használom minden nap, csak amikor úgy érzem, a bőrömnek intenzívebb tisztításra van szüksége, így bevált ;)

Nagyon jól tisztít, de napi kétszeri használatnál nagyon szárított. Zsírosabb bőrre talán jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Britte

2013. április 1.

Pár hete használom és soha nem jött még ennyi pattanás az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

Pár hete használom és soha nem jött még ennyi pattanás az arcomra.

ljudith78

2013. március 15.

Lujza, a pink grapefruit maga a gyümölcs, van ilyen fajta grapefruit :)
Magát a lemosót én nagyon szeretem, az illatért odavagyok, amióta megjelent azóta állandó lakója a polcnak, bár én nem vagyok valami hűséges, mert mindig kipróbálom az új dolgokat, de ehhez ragaszkodom. Viszont a pink grapefruit-os hidratáló valami borzalmas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Lujza, a pink grapefruit maga a gyümölcs, van ilyen fajta grapefruit :)

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.