Neutrogena

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2011. október 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Frissítő, krémes arclemosó mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A szabadalmaztatott MicroClear® technológiával gazdagított, lágy, krémes arclemosó mélyen tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és a faggyút, melyek pattanások, mitesszerek kialakulásához vezethetnek. Krémes állagának köszönhetően lágyan tisztítja a bőrt, anélkül hogy kiszárítaná, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre. Annyira gyengéd, hogy érzékeny bőrre is alkalmas.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 700 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
Asztraia

2017. november 16.

Még csak pár napja használom ezt a terméket, de már látom, hogy nagy favorit lesz!
Az állaga nagyon jó krémes, az én bőröm nagyon jól beszívja, az illata kellemes grapefruit, ami tényleg élénkít - főleg a reggeli rituálénál! Lemosás után egyáltalán nem száraz az arcom, nem húz, szép, egyenletes, matt pofit kölcsönöz!
Nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Nagyon jó termék!

buba83

2017. október 19.

Azért vettem ezt, mert már sokadjára nem volt a megszokott Clean&Clear mélytisztító arclemosómból, úgyhogy gondoltam teszek egy próbát ezzel. Nekem bevált, megszerettem. Mivel az állaga ugyanolyan szerintem mint a másiknak, számomra ez nem volt furcsa. A grapefruit illat is tetszett, bár én alapvetően szeretem az ilyen illatokat. Szerintem nagyon jól tisztít, alkalmazás után azonnal puhának, tisztának éreztem a bőrömet. Nem húzódik, nem volt semmilyen kellemetlenségem. Sőt, többszöri használat után szerintem elmondhatom, hogy segített rendbetenni a bőrömet, amit egy krémmel sikerült elrontanom és hetekig pattanásokkal küzdöttem. Előfordulhat, hogy legközelebb is ezt veszem meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

ercsike76

2017. szeptember 20.

Vízzel felhabosítom (de inkább krémes állagú lesz mint habos), felkenéskor enyhe hűsítő érzése van, de nem durva, kellemes. Én ezt csak reggel használom. Aknéra és zsírosodásra hajlamos bőröm van, mióta ezt használom egy darab pattanás nem jött ki! Nem szárít egyáltalán, utána feszes és puha lesz az arcom. Legközelebb kipróbálom az arcradírját is, az most a boltban maradt.
Megérdemli az 5 csillagot, régóta nem találtam egy jó arclemosót ami nem szárított és nem nem zsírosított egyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Anheszenamon

2017. szeptember 11.

Utálom! Szörnyen büdös szaga van, nem bírom elviselni magamon. Arclemosás közben olyan érzésem van, mintha mentol is lenne benne, majdhogynem ég az arcom. És utána ki is pirosodik. Egyáltalán nincs érzékeny bőröm, még soha egy lemosónál sem tapasztaltam ilyet. Soha nem venném újra, ha ezt tudom, egy forintot sem adtam volna érte. Ja, és a tisztító hatása sem tökéletes, nem szedi le rendesen az alapozót. A Mixa lemosóm ezerszer többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Bokordarab

2017. július 3.

Nekem ez az egyik kedvenc arclemosóm. Nagyon sokáig kerestem azt, hogy melyik arctisztítóval tudom mindennap úgy mosni az arcom, hogy ne száradjon ki minden nap és ilyen szempontból nekem ez a termék nagyon jól bevált. Nekem az illata is nagyon tetszik. Szóval nem szárít, jó illata van, a krémes állaga nekem is fura, jobban szeretem a "gélesebb" arclemosókat, de ezt annak a számlájára írom, hogy ez az ára annak hogy ne szárítson. Nem bántam meg hogy megvettem, minden nap használom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

anettname

2017. június 19.

Problémás, vegyes, kipirosodó bőrömre tökéletes. Tisztít és nem szárítja ki, eddigi legjobb arctisztítóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Yami

2017. március 26.

A krémes állaga nem a kedvencem, de jól tisztít. Emellett viszont az illata elég zavaró, valamint kipirosodik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Tincs12

2017. március 25.

Nagyon könnyű, lágy formulája van, ami könnyen kenhető és nagyon könnyed érzést ad. Szinte érzem, ahogy tisztítja és nyugtatja a bőrömet, valamint egyfajta hűsítő érzést ad a bőrfelszínnek. Azt nem mondom, hogy a T-zónám zsírosodását megállította vagy bármit segített is rajta, viszont az esti arctisztításhoz nagyon is jó, pihe puha arcom lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Lilium

2017. március 18.

Én reggel, sminkelés előtt iktatom be, arra tökéletes. A használatánál egy erős mentolosságot érzek, ami egy álmatlan éjszaka után is tökéletessen felfrissít. Az esti rutinomba viszont semmiképp nem kerül be, mert kevésnek érzem ahhoz, hogy azt a sok koszt, port leszedje, ami a pesti levegőben van + még a sminket is. Az illatával még barátkozom, néhol édes, néhol keserű, mint maga a gyümölcs, amit én sajnos nem kedvelek.. De nem szárít, finom, puha lesz tőle az arcom, és kb csak ez tud engem felébreszteni, úgyhogy összességében nagyon bejött. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

dijus

2017. március 17.

Imádom az illatát, kellemesen tisztít, DE arcmosás után és közben totálisan ég a bőröm! Sajnos hamar zsíros lesz mosás után az arcom. Nekem nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.