Neutrogena

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2011. október 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Frissítő, krémes arclemosó mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A szabadalmaztatott MicroClear® technológiával gazdagított, lágy, krémes arclemosó mélyen tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és a faggyút, melyek pattanások, mitesszerek kialakulásához vezethetnek. Krémes állagának köszönhetően lágyan tisztítja a bőrt, anélkül hogy kiszárítaná, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre. Annyira gyengéd, hogy érzékeny bőrre is alkalmas.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 700 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
Lanemes

2017. február 24.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. Leszedi a sminkemet és kellemes tiszta érzésre a bőröm utána. Ár/érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

Horsenic

2017. február 13.

Bőrömmel se jót se rosszat nem tett, de sminklemosásra egyáltalán nem alkalmas. Eléggé zsírosít is, de reggelre szerintem oké, mert nagyon frissít, csak utánna egy tonik kell.
Az illata nekem tetszik, szóval csak ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Az illata nekem tetszik, szóval csak ezért kap 3 csillagot.

Vickeyyy90

2017. január 28.

Most ruháztam be egy ilyen arclemosóba. Az illata kissé erős, de tetszik. Első használat után azt mondom nekem megfelel, frissnek és tisztának érzem tőle a bőröm. A mentol nagyon jól felfrissít, így reggel biztos felébreszt majd. További használat után jön az Update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Pezzy

2017. január 16.

Szerintem nagyon jól tisztít,felfrissít és az illata is nagyon jó gyümölcsös. Az én bőröm elég hajlamos a zsírosodásra, ez a termék féken tudja tartani. Sokadik használat után húzódik az arcbőröm, ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Villango

2016. november 21.

Egy yacht klub zuhanyzójában találtam még szeptemberben, magamtól nem költök ilyesmire.
Na a 2 csillagot az illatára kapja, amit én is imádok, de az alapozót konkrétan nem hozza le a bőrömről, a hűsítő hatása pedig 20 fok alatt engem kifejezetten irritál. Ez annyira GENTLE hogy nem tisztít, így meg minek?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

adrikovi

2016. október 1.

Hát nekem okozott egy-két pattanást.(bőrradírját is használom) Még próbálgatom de nem hiszem h újra veszem. az illatát nagyon szeretem, élénkítő, frissítő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

LSTE

2016. július 11.

Miután elfogyott a Nivea arclemosóm, más alternatívát szerettem volna keresni. Fontos volt, fogy krémes arclemosó legyen, mert a gél állagú kiszárítja az egyébként kombinált bőrömet.
Ezt a terméket azért szeretem, mert nem okoz pattanásokat, sőt, inkább le is csökkenti a már meglévő piros dudorokat az arcomon. Viszont az illatát nem kedvelem (:D szerintem én vagyok az egyedüli, aki ki nem állhatja ezt az illatot). Összességében négy csillag, mert találtam sokkal jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 11.

Banszky

2016. július 1.

Miután kivonták a forgalomból ( legalábbis nálunk nem kapni sehol) a Nivea magnóliás arclemosó krémjét nagyon kétségbe estem. Kerestem egy alternatívát de sok szörnyűséggel találkoztam. Szárítottak,csíptek,húzták a bőröm,nem szedték le a sminket. De ez a termék tökéletesen végzi a dolgát. Mivel napi szinten használom és nálam viszonylag gyorsan fogy,fontos az ár is. Na az nem a legjobb. :D Már nem merek mással kísérletezni ( szerintem nincs is olyan a kategóriájában amit ne próbáltam volna) úgyhogy maradok ennél. :) Egyenlőre negatívumot nem tudok mondani még csak két hete használom,majd update-lek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

gramonaeszter

2016. június 28.

Nekem is kicsit húzódik a bőröm utána. Nem szárít, hidratál, jó illata van, kellemes használat, viszont annyira nem tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

Dalmicica

2016. május 2.

Finom illata van, gyenge radírozó hatással. Az első flakonnal elhasználtam akkor nagyon szerettem, aztán a második felénél nem tetszett annyira...húzódott a bőröm utána. Sajna az illata miatt kapja a 3 csillagot mert az isteni finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.