Neutrogena

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2011. október 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Frissítő, krémes arclemosó mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A szabadalmaztatott MicroClear® technológiával gazdagított, lágy, krémes arclemosó mélyen tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és a faggyút, melyek pattanások, mitesszerek kialakulásához vezethetnek. Krémes állagának köszönhetően lágyan tisztítja a bőrt, anélkül hogy kiszárítaná, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre. Annyira gyengéd, hogy érzékeny bőrre is alkalmas.

Kiszerelés: 200 ml

Kiskalauz

2016. május 2.

Nekem nem igazán vált be. Picit puhította a bőröm, illetve újabb pattanásokat talán nem okozott, de nem éreztem, hogy bármit csinálna. Azért kap három csillagot, mert legalább nem szárít, és jó az illata, de még mindig nem értem, miért kell egy arclemosóba parfüm..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

LettiD

2016. április 13.

A bőrradírjával használom. Ez sokkal kíméletesebb, este lefekvés előtt olyan jó vele megmosni az arcom. Már második tubusnál járok. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 13.

JEvelyn

2016. február 28.

Nekem nagyon bejött a termék, Eddig használt termékek sértettek vagy nagyon szárították a bőrömet de ez tökéletesnek bizonyul. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

CataKatinka

2016. január 29.

Ezt a pink grapefruitos termékcsaládot is nagyon szeretem, először a géles verziót használtam, aztán elfogyott és gondoltam kipróbálom ezt is.Nekem nagyon bevált, remekül tisztít és egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Nagyon kevés kell belőle , ezért nagyon gazdaságos is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

lillubillu

2016. január 14.

Nagyon jól tisztít és hidratál.Szeretem az állagát,egy életre elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 14.

Nagyon jól tisztít és hidratál.Szeretem az állagát,egy életre elég

AmberGrace

2015. november 24.

Kellemes lemosó. Nem szárít túl és az enyhe mentolosságától frissítő. Én főleg reggel szoktam használni a frissítő illata miatt és mert este egy ennél kicsit agresszívabb arclemosót szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

halexa11

2015. november 14.

Még egyszer régen karácsonyra kaptam. Nagyon finom illata van és az állaga is jó. Igazából nincs vele bajom, de különösebb hatása sincs. Szerintem teljesen átlagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 14.

csengike21

2015. október 31.

nagyon jó termék, csodás az illata és frissitő :D legjobban reggel szeretem használni,amikor még fáradt vagyok ez felfrissít:)
egyetlen bajom vele,hogy bár nincs sok pattanásom ,de azokon nem segít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 31.

egyetlen bajom vele,hogy bár nincs sok pattanásom ,de azokon nem segít.

magicalzelda

2015. október 8.

Amikor megvettem, olyan arctisztítót kerestem, ami megfelel mindennapos használatra, nem szárítja a bőröm, de emellett képes megküzdeni a pattanásokkal. Be kell vallanom, hogy végül a színe és a grapefruit illat győzött meg :D De abszolút nem bántam meg, hogy megvettem, már az első használat után beleszerettem. Annyira frissítő, tényleg érzem, ahogy megtisztítja az arcom, lemosása után pedig hűsítő és tiszta érzést hagy maga után. Az illata is csodás és ami a legfontosabb: egyáltalán nem szárította ki a bőrömet! A pattanásokat természetesen nem tünteti el maradéktalanul, de szépen lejjebb viszi őket és megnyugtatja a bőrt. Most fogyasztottam el belőle az első tubussal és nagyon gondolkodom, hogy másodjára a bőrradíros változatát próbálom ki belőle. Csillagos ötös! :D

Update: végül ugyanebből vettem meg egy újabb tubust, de már nem tudom napi szinten használni :( Valamiért elkezdte csípni az arcom és már az a frissítő érzés sincs meg utána, ami az elején volt. Heti 2-3 alkalommal használom, vagy ha aznap a szokásosnál több smink volt rajtam. Így szépen teszi a dolgát. Pontot nem vonok le, mert még így is ez az eddigi legjobb arclemosóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

nyrktlin

2015. október 4.

Egy hónapja használom a terméket, de nem tudok róla teljes értékű véleményt írni. Nyáron elutaztam egy hónapra, és az első héttől kezdve az addig mindig viszonylag tiszta arcom tele lett mitesszerekkel és pattanásokkal. Ez volt július elején és most már október van, az arcom azóta sem jött rendbe, tele az arcom minden csúnyasággal, az orrom hámlik. Ezt az arclemosót augusztus utolsó hetében vettem, azóta minden nap használom. A legjobb benne, hogy az előző arctisztítómhoz képest egyáltalán nem szárítja ki a bőröm. Kellemes használni, utána mindig puha a bőröm, és nem viszket, meg húz a szárazságtól. Szerintem a régi arcbőrömhöz tökéletes lenne - eddig a legjobb arclemosóm ez-, viszont most nem tud olyan sok mindent kezdeni az arcommal. De talán ez hozzájárult, hogy valamennyire, egy picirit tisztult az arcom, mert egy kicsit azt hiszem jobban néz ki már. Az arclemosó szerintem nagyon jó, a probléma az arcommal van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 4.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.