Best of Beauty 2019

Neutrogena

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2011. október 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Frissítő, krémes arclemosó mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A szabadalmaztatott MicroClear® technológiával gazdagított, lágy, krémes arclemosó mélyen tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és a faggyút, melyek pattanások, mitesszerek kialakulásához vezethetnek. Krémes állagának köszönhetően lágyan tisztítja a bőrt, anélkül hogy kiszárítaná, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre. Annyira gyengéd, hogy érzékeny bőrre is alkalmas.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 700 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
avek

2015. szeptember 12.

Nagyon szeretem az illatát, az állagát. Érzem, hogy megtisztítja a bőrömet, nagyon enyhén húzódik tőle, és szebb lesz a bőröm tónusa is (egyenletesebb), mégsem szárít. Reggel és este is használom, a sminkemet is ezzel mosom le egyúttal. (Erősebb smink esetén kiegészítő lemosás is szükséges.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

featherflying5

2015. szeptember 2.

Az illata jó, frissítő, de a tisztító hatása nem a leghatékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Az illata jó, frissítő, de a tisztító hatása nem a leghatékonyabb.

nicolleee28

2015. augusztus 27.

Nekem egyáltalán nem használt semmit és ez alatt tényleg azt értem, hogy semmit. Mintha egy sampont csak az illata miatt használnál. De az apró szemcsék tetszettek csak kár, hogy nem használt nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

bettyboop

2015. augusztus 21.

Megkedveltem az illatát, és nagyon friss hűsítő érzet van a használata után. Reggelre kitűnő. De a sminklemosást azt felejtsd el ezzel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

nycole

2015. augusztus 5.

Update: Csak jöttem felpontozni, mert már a sokadik tubust veszem meg ebből. :) Legutóbb vettem egy másik arclemosót, de annyira kiszárított, hogy visszatértem inkább ehhez, egyszerűen nem tudok mást használni. :)

Nagyon jó kis arclemosó, ami krémes ugyan, de a zsíros bőrömre szerintem jó, mert ha lemosom, nincs az a csikorgós tisztaság vagy mi, csak puha bőr. A legtöbb zsíros bőrre ajánlott cucc csak még jobban ingerli a bőröm és zsírosabb lesz, így inkább kitartok emellett. Nem okoz pattanásokat, sem mitesszereket, az illata is kellemes, és a benne levő szalicilsav is jó pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Niomi

2015. július 14.

Szerintem ez egy nagyon jó termék. Isteni, frissítő az illata, szerintem az arcot is szépen tisztítja. Reggelente kipattan a szemem, mikor használom. Az összetevői sem olyan borzasztóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

Nono96

2015. július 4.

Be kell valljam nagy elvárásaim voltak, mert mégis csak a Neutrogenáról van szó! De sajnos csalódtam, nem vagyok túl pattanásos, de semmit nem tüntetett el vagy akadályozott meg, még hosszú távon sem, pedig ígérte! Az illata viszont friss volt, jól esett használni, mert kicsit hűtötte a bőröm. Arcmosás után mindig száraznak éreztem a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

tami99

2015. június 10.

Hááááááát, nem tudom eldönteni, hogy mit gondoljak erről a krémről... Nem sok hatása van, legalábbis az én bőrömön. Az illata egy idő után kellemetlenné válik számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 10.

auberginecat

2015. május 18.

semmi extra. mostanában totál elfelejtem használni, és semmi negatív változást nem tapasztalok, úgyhogy nem fogom újravenni, ha egyszer elfogy. mondjuk rosszat sem tesz, de azért nem adok ki pénzt, hogy ne történjen semmi. :D az illata fura.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

estagnus

2015. április 29.

Mindennapi arctisztítóként használom, ami végre nem szárítja a bőröm, viszont nem távolít el maradéktalanul mindent: a sminket előtte érdemes lemosni pl. micellás vízzel; illetve ha épp zsírosabb a bőröm, nem érzem elégnek a tisztító hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.