Neutrogena

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2011. október 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Frissítő, krémes arclemosó mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A szabadalmaztatott MicroClear® technológiával gazdagított, lágy, krémes arclemosó mélyen tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és a faggyút, melyek pattanások, mitesszerek kialakulásához vezethetnek. Krémes állagának köszönhetően lágyan tisztítja a bőrt, anélkül hogy kiszárítaná, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre. Annyira gyengéd, hogy érzékeny bőrre is alkalmas.

Kiszerelés: 200 ml

Smoonstyler

2015. március 23.

Nagyon bíztam benne a rajta lévő leírás alapján,de sajnos nem jött be, kipattogok tőle és szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

orsolyavarga

2015. március 16.

Szépen tisztít, jó az állaga, fincsi az illata, és nem bántja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 16.

Szépen tisztít, jó az állaga, fincsi az illata, és nem bántja a bőrömet.

Alvero

2015. február 22.

Már egy ideje használom, és azt vettem észre, hogy a mitesszerek képződését nem gátolja, valamint szuper, hogy nem szárít, de lemosás után fura érzetet hagy maga után, mint ha nem sikerült volna rendesen lemosni, ami számomra zavaró. Az illata viszont tetszik, kellemesen friss.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Essie

2015. január 11.

Már több Neutrogena arclemosót használtam, és szeretem is őket, mert sose okoztak problémát, mégcsak nem is szárították az arcomat, viszont mindig tisztának éreztem a bőröm a használatuk után. Legutóbb olyan terméket kerestem, amiben nincsenek kis szemcsék, és mivel a 2 in 1-t használtam előtte, ezért gondoltam, kipróbálom ezt. Elég sűrű, krémes, szinte kicsit zselés állaga van, az illata grapefruitos, (de nem értem miért kell állandóan szagosítani az arclemosókat), nem mondanám büdösnek, de olyan jó illatnak sem, pedig szeretem a grapefruitot. Tisztít, de tényleg semmi pluszt nem ad, valahogy olyan kis semmilyen az egész, elég feledhető termék. Nem fogom újravenni, inkább választok másik Neutrogénát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 11.

GNóri

2015. január 9.

A radírt akartam megvenni, de elnéztem, és véletlenül ezt a lemosót vettem meg helyette. Sajnos számomra pénzkidobás volt, nem szedte le teljesen az alapozót, és szárította a bőrömet. Az illata nagyon kellemes, tényleg frissítő, de csak ezért nem tartok meg kozmetikumot, úgyhogy továbbadtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

hb0

2014. december 29.

Az illatát imádtam, egyet használtam el belőle, nem csinált sok mindent a bőrömmel, sőt, talán nem is hozott le minden szennyeződést. Nem rossz, de mostanában nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 29.

giudittak

2014. október 31.

Nemrégen vettem meg, azelőtt még nem használtam. Olyan arclemosót kerestem, ami vegyes, zsírosodásra hajlamos bőrtípusra megfelelő, de nem szárítja ki a bőr felszínét. Mivel ez krémes állagú, így ez ebből a szempontból rendben is volt. Egy hétig használtam, de sajnos napról napra egyre több pattanás jött ki az arcomon, holott előtte egyáltalán nem volt pattanásos a bőröm. Egy hét után abbahagytam a használatát, most az összes pattanás el is múlt, nem lettek újabbak, tehát egyértelműen ez az arclemosó hozta ki őket. Mint látom, másoknál is allergiás reakciókat váltott ki, így én egyáltalán nem javaslom a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

mreni876

2014. október 4.

Naponta kétszer mosom le vele az arcomat. Most, hogy mindennap rendesen megtisztítom a pattanásaim jelentősen csökkentek. Az illatát imádom, szerintem nagyon jó kis arclemosó, alaposan tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 4.

nanne

2014. szeptember 21.

Kettőt használtam el belőle, nagyon szerettem. Szépen tisztított, szerettem az illatát, minden rendben volt. Ki akartam próbálni mást is, lecseréltem, de biztos vagyok benne, hogy még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

macskajaj

2014. szeptember 4.

Hosszú évekig kerestem egy olyan arclemosót, ami normál-kombinált bőrre van, de nem szemcsés, mert nem hiszek abban, hogy a mindennapos karistolás jót tesz az arcbőrnek. Na most, eddig csak olyat találtam, ami vagy a végletekig szárított, vagy annyira gyengéd volt, hogy semmit se használt, és a mindennapi piszok ugyanúgy ottmaradt az arcomon, vagy a kedvencem, hogy mitesszereket, pattanásokat okozott. Ez azonban más! Csodás illat (tényleg-tényleg valami isteni!), nem szemcsés, gyengéd, de azért szépen tisztít is, az összetevői sem olyan vészesek. Használat után pihe-puha a bőröm, de a pattanásokon, mitesszereken semmit se változtatott.

Update: sajnos semmi hatása sincs, úgyhogy a kezdeti lelkesedés után az 5 csillagból csak 2-t hagyok meg neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.