Neutrogena

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2011. október 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Frissítő, krémes arclemosó mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A szabadalmaztatott MicroClear® technológiával gazdagított, lágy, krémes arclemosó mélyen tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és a faggyút, melyek pattanások, mitesszerek kialakulásához vezethetnek. Krémes állagának köszönhetően lágyan tisztítja a bőrt, anélkül hogy kiszárítaná, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre. Annyira gyengéd, hogy érzékeny bőrre is alkalmas.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 700 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
GI85

2014. szeptember 4.

2014.03.28.
Én nagyon szeretem a Neutrogena arclemosókat, sőt csak ezt a márkát használom, de ő nem lett a kedvencem sajnos. Olyan érzés, mintha eltömítené az arcom és egy idő után piros foltok lesznek rajta. Nekem nagyon erős. Azt hiszem maradok a Neutrogena Visibly Clear 2-in-1 lemosónál és radíroknál. Valahogy azok jobban beváltak.

Update: Megkapja még is az 5 csillagot. Idővel elfogadta a bőröm. Vagy nem is tudom, lehet, hogy télen volt sok nekem. Nyárra tökéletes volt,és még mindig az. Nem tudom, hogy télen mi lesz. De most nagyon szépen lerendezi a bőröm, és el sem hiszem, de csökkentek a pórusaim, azaz összébb húzódtak és tisztábbak igazán láthatóan. Fantasztikus!:) És nem lesz piros a bőröm, nem viszket sehol, nem irritált. Tökéletesen sima a bőröm. Örülök, hogy adtam még esélyt neki. Újraveszem ezt is. Ha télen majd nem is, de nyáron mindenképp. De még meglátjuk, azért teszek vele egy téli próbát is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

2014.03.28.

miri77

2014. augusztus 27.

Hát ez sem nyert. Szárította a bőröm és a használata után piros kiütések jelentek meg az arcomon. Érzékeny bőrre egyáltalán nem ajánlom. Biztos, hogy nem veszem újra, és az is biztos, hogy nem fogom elhasználni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

kvitta.girl

2014. július 10.

Hát nem veszem újra.. Hidratálóját már használtam pont 1 éve,nagyon kellemes volt nyáron pont elég volt a bőrömnek. Ennek detto ugyanaz a finom illat és még az állaga is olyan mint a krémnek de pont ezért nem tisztít eléggé,mert nem habzik,utána vattapamacson toniknál még sokat kell törölgetnem az arcom :/ Nem szárít,pattanásokat se okoz de nem is mulaszt el,egynek jó volt de visszatérek a géles arclemosókhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Anada

2014. június 24.

nekem csalódás volt :( nem lett tisztább tőle a bőröm, ugyanannyi mitesszerem jött ki, mint eddig. A maradék sminket nem távolítja el. És a pattanásokat sem előzi meg :( nagyon sajnálom, elhasználom, de nem veszem újra, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

lysza1985

2014. június 16.

Nekem is kipirosodik utána az arcom, de el is múlik nemsokára, amúgy összességében szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

bernilife

2014. június 8.

Régóta ezt használom, nekem ez a tökéletes arclemosó, nem szárít, nem pirosodik ki tőle az arcom és nagyon jól tisztít, jár neki az 5*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 8.

dreamerem

2014. március 31.

Nagyon akartam szeretni, de sajnos csalódás volt! Látok némi pozitív változást, de sajnos használata után piros foltok lesznek az arcomon. Az itteni vélemények hatására vettem meg. Sajnos nem jött be 100%-osan. Összehúzza valamennyire a pórusaim, és tisztább is az arcom, de nem tudom elkerülni a negatív hatását. Nagyon sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

ronavolgyifanni

2014. március 22.

Még régebben használtam ezt a terméket, mostanában fontolgatom az újravételt, kissé kiszáradt a bőröm. Összességében nekem az egyik kedvenc arclemosóm volt. Reggel, este használtam, így nem tartott ki olyan sokáig, de jó tapintású, selymes, tiszta és friss bőrt eredményezett, amit imádtam. Először kissé furcsának hatott az illata nekem, de végül nagyon megszerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 22.

szaboadriennn

2014. március 8.

Első használatra nagyon kellemes, krémes de elég jól tisztít. Az illata is nagyon jó és nem szárítja nagyon a bőrt, viszont hidratálás azért szükséges utána. Még csak 4 pontot kap, majd ha elhasználtam az egészet meglátjuk kap-e ötödikert :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

lillfrid

2014. február 16.

Nagyon tetszik ez az arclemosó. Krémes az állaga, gyengéden, de alaposan tisztít. Az illata kellemes. Egy hónap után javulást vettem észre a bőrömön, a pórusaim kitisztultak és kisebbek lettek, szerintem ennek köszönhetően. Elfogyott, de újra fogom venni. Eleinte túl sokat használtam belőle, de nem lett volna szükséges. Egy mogyorónyi is elég belőle. Néha arckefével együtt használtam, eredményes volt a hatása. Azért adok neki 4 pontot, mert az összetevőivel kapcsolatban nem vagyok biztos és nem volt tartós az eredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 16.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.