Neutrogena

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2011. október 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Frissítő, krémes arclemosó mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A szabadalmaztatott MicroClear® technológiával gazdagított, lágy, krémes arclemosó mélyen tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és a faggyút, melyek pattanások, mitesszerek kialakulásához vezethetnek. Krémes állagának köszönhetően lágyan tisztítja a bőrt, anélkül hogy kiszárítaná, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre. Annyira gyengéd, hogy érzékeny bőrre is alkalmas.

Kiszerelés: 200 ml

B_Anna

2014. január 7.

Korábban nem szívesen vettem drogériás arclemosót, sajnos volt néhány borzasztó élményem a problémás bőrömön. Sok jót hallottam erről, hát gondoltam, egy próbát megér. És valóban megérte, azóta már a második flakonnal használom. Nekem jó sokáig elég, nagyon kevés is elegendő. Nagyon kellemes, élénkítő az illata (ez külön az álmos reggeleken jön jól), az állaga finom, krémes, nem karistolja szét az arcom, és tényleg nem szárítja, finom, puha lesz utána. Minimális negatívum, hogy a sminket nem teljesen hozza le, legalábbis nekem látszik még a tonikos vattán a maradék, de ennyi bőven belefér. Ráadásul az arcom is sokkal szebb, nem tudom, hogy emiatt-e, de a helyzeten semmit sem rosszabbít, sőt...szebb, egészségesebb a bőröm, mióta használom. Azóta a krémet is és az arcradírt is használom, és tervezem továbbra is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

hanna8806

2013. november 21.

nagyon friss, nagyon puha, eddig ez az egyik legjobb lemosó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

nagyon friss, nagyon puha, eddig ez az egyik legjobb lemosó!

kati545

2013. november 16.

Az előző arclemosóm is gyümölcssavas volt (sőt igazából még nem dobtam ki, mert az radírozós, így néhanapján azt használom), de nem bántam meg, hogy váltottam. A grapefruit illatát nagyon szeretem, tehát ez engem egyáltalán nem zavar.
Piha és friss lesz tőle a bőröm, egyáltalán nem érzem száraznak mint más arclemosók használata után. Használom reggel és este is. Reggelente frissít, este pedig olyan jól megtisztítja az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

merchajnalka

2013. november 11.

Egy drágadrága bloggerina oldalán olvastam először erről az arclemosóról: http://plus-size-life.blogspot.hu/2013/03/neszesszer-kozmetikumok-amiket-szeretek.html. Ezer köszönet érte. Megvettem és imádom. Azt a frissítő érzést, amit ezzel a arclemosóval tapasztalok semmivel se cserélem le mostmár! Komolyan annyira felpezsdíti a bőröm, hogy teljesen felébreszt a reggelenkénti nyűgősségemből. Nem okoz irritációt, tetszik a krémeshabos állaga, fincsi az illata (gyümölcsben is szeretem a grépfrútot, és olyan vagyok zöldségek gyümölcsök terén, hogy amit szívesen megeszek - szőlő, ubi, avokádó, dió, kávé, csoki etc. az szívesen teszem a bőrömre is; külső-belső ápolás :P) és isteni lesz a bőröm tapintása utána. Mindennapos (kivéve hetente 1-2 alkalmat, amikor a bőrradírozós verzióját kenem fel) használattal mondom, hogy ennél nincs jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 11.

Serbackaja

2013. november 1.

Imádom! Ennél jobb arclemosóm még nem volt.
Kipróbáltam már egy csomó gél állagú habzó arclemosót, mert kevert bőrre azt ajánlják. Hát, nekem egyik sem vált be, mindegyik össze-vissza szárította az arcom.:(
De valami kellett, amivel lemosom a smink és a sminklemosó maradványait, úgyhogy erre esett a választásom. Én sokkal olcsóbban vettem (dm-ben -25%a márkára, plusz -10% végösszegi kupon), de az eredeti ára picit necces, legalábbis eddig én mindig olcsóbb arclemosókat vettem. Mégis úgy vagyok vele, hogy ha kifogy, eredeti áron is megéri újravásárolni.
Nagyon jó krémes az állaga, ezért egyáltalán nem lesz száraz az arcom használat után, sőt, olyan puha lesz, mintha bekentem volna hidratálóval. Mégis hibátlanul tisztít, minden szennyeződést leszed az arcomról. Imádom az illatát is! Sokan írták, hogy az illata nem jó, de mivel pink grapefruit a termék neve, ezért én nem is számítottam másra, mint a grapefruit illatra! :) És én szeretem a grapefruitot. :P
És amit még nagyon szeretek benne az az, hogy miután használtam, elképesztően friss és üde lesz az arcom. Ezt még krémes lemosónál nem tapasztaltam!
Nekem csodaszer, eddig legalábbis. Remélem nem változik meg a véleményem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 1.

Imádom! Ennél jobb arclemosóm még nem volt.
Nekem csodaszer, eddig legalábbis. Remélem nem változik meg a véleményem. :)

barbi_kusz

2013. október 26.

A kinyomós verziót szoktam erre lecserélni a hidegebb hónapokban, mert egy picivel kíméletesebb, ebbe sem tudok belekötni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

TattyCherry

2013. szeptember 25.

Olyan arclemosót kerestem, ami kedvező árán felül tesz is valamit az arcom tisztaságáért és nem szárítja, mint a korábbi arclemosóim.
Az itt olvasott vélemények alapján, úgy döntöttem beruházok rá és kipróbálom.
Reggel és este használom 2 hete és meg vagyok vele elégedve.
Nagyon szeretem a krémes állagát és,hogy frissít. Az illata nekem annyira nem nyerte el a tetszésem,de azért nem kell csipesszel az orromon mászkálnom miatta.
A legfőbb pozitívumok:( ezért mindenképp megérdemli a max pontot)
1. A bőrömet nem szárítja.
2. Sajna, nem tinikornak betudható pattanásaim ellen hatásosan vette fel a harcot és így kénytelenek voltak a pattik visszavonulót fújni.
Remélem sokáig marad ez így.
Egyenlőre az állás Arclemosó - Pattanások 1:0

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Az itt olvasott vélemények alapján, úgy döntöttem beruházok rá és kipróbálom.
Reggel és este használom 2 hete és meg vagyok vele elégedve.
A legfőbb pozitívumok:( ezért mindenképp megérdemli a max pontot)
1. A bőrömet nem szárítja.
Remélem sokáig marad ez így.
Egyenlőre az állás Arclemosó - Pattanások 1:0

Lara5

2013. szeptember 15.

Érdekesek az összetevők...
Amúgy jó illata van, kellemesen hűsít és frissít egyben,de az én alapból szárazabb bőröm még jobban kiszárítja, használat után szó szerint könyörög a bőröm hidratálóért, ezért nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Érdekesek az összetevők...

reku87

2013. szeptember 4.

Már egy ideje birtokomban van. A Garnier narancssárga csomagolású zselés arclemosóját váltottam le erre. Tetszik, hogy krémes és nem szárítja túl a bőröm. Az időszakos kirügyezésemet is jól kezeli. Nem lettem pattanásosabb, kellemes az illata, könnyen használható. Sminklemosás után ezzel mosom meg az arcom, aztán tonik és krémezés. Eddig szoktak lenni száraz foltjaim, most nincsenek, nem vedlek, aminek örülök. Remélem, a végéig kitart és nem reagál majd rá másképp a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Jucccc

2013. augusztus 10.

Nálam ez az egyetlen olyan létező arclemosó, ami mindennapos használat mellett sem szárítja a bőröm. Láttam a véleményeket, hogy sokakat szárít, nekem eléggé/közepesen zsíros bőröm van - évszaktól függ -, de semmit nem szerettem ennyire. Nem is merek kipróbálni másik terméket, mert félek, hogy nagyon szárítana ehhez képest. A harmadik vagy negyedik tubust használom már.
Szeretem benne, hogy egész jól leszedi a sminket is, csak ritkán fordul elő, hogy használata után még mással is le kelljen mosnom az arcomat a sminkmaradványok miatt.
Annak ellenére, hogy kontaktlencsét viselek és meglehetősen érzékeny a szemem, ez akkor sem csípi, ha belemegy, csak a krémes állag miatt homályosan látok tőle, amíg nem öblítem le rendesen. :)
Pattanások attól függetlenül vannak, de nálam ugyanezt a hatást hozza minden arclemosó, csak azok pluszban kiszárítják a bőröm. Emiatt aztán nem mondanám csodaszernek, de nálam semmi nem vált be ennél jobban, úgyhogy igenis ötös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.