Neutrogena

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: labellodelaluna, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Olajmentes. Szalicilsavval. Összetétele a ClearDefend technológiával az első használatoktól segít megtisztítani a bőrt a pattanásoktól, és segít megőrizni a bőr védekezőképességét, hogy ellenállóbb lehessen a pattanásokkal szemben. Érzékeny bőrre is alkalmas.

Használat:

• Arclemosóként: reggel és este masszírozó mozdulatokkal vigye fel a nedves arcbőrre, amíg habot képez, kerülve a szem körüli érzékeny területeket. Öblítse le vízzel.
  • Maszkként: vékony rétegben oszlassa el az arcbőrön, és hagyja az arcon 5 percig, Öblítse le alaposan vízzel, majd vattakoronggal tisztítsa le a maradékot.

csyngo

2019. augusztus 4.

Maszkként szoktam alkalmazni mert együtt használom az arclemosó társával és a kettő együtt nagyon sokat segített a pattanásos bőrömön. Használat után hidratálót teszek csak fel. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Kitti986

2019. január 24.

Együtt használtam a Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Olajmentes Hidratáló Krémmel és a kettő együtt csúnya bőrirritációt okozott apró pattanásokkal és nagyon száraz részekkel lett tele az arcom. A krém kuka lett de a lemosót néha használom bőségesen hidratálva utána. Az illatát és a tisztaságérzést használat után szeretem de biztos, hogy nem veszem újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

ccvc

2018. november 13.

Nekem ez hatott, sokkal kevesebb pattanásom jön ki azóta. Azelőtt mindent összevásároltam már, valószínűleg az a sok különféle termék alkalmazása a bőrömön is rásegített arra hogy csúnya legyen. Ez most rendbe hozta. Kicsit szárít ugyan de reggelre elmúlik az érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Nyancatfluff

2018. június 5.

Maszkként használom és nagyon kellemes a bőrön. Nekem nem szárította a kombinált bőröm, viszont utána felfrissült érzetet hagyott:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

Csobanka

2018. április 25.

Eleinte főként maszkként használtam, most arclemosóként. Szépek az összetevői. Mióta újból kijöttek a hormonális pattanásaim mindent bevetek ellenük. Azt hiszem ez a termék is javít rajtuk de már 2 hónapja használatban van és ez nem csinált semmi átütőt, csak kellemes használni. Lehet, hogy újra veszem valamikor de nem mondanám csodaszernek. Drogériás viszonylatban, nem rossz döntés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Whistler

2018. január 20.

Kezdetben vegyes érzéseim voltak ezzel a készítménnyel kapcsolatban, ugyanis - bár a pattanásokat hatékonyan és gyorsan eltüntette - az első pár napban rettenetesen szárított. Nagyjából másfél-két hétre volt szükség mire hozzászokott a bőr.
Ettől eltekintve 4 csillagot adnék rá, mert a funkcióját ellátja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Ettől eltekintve 4 csillagot adnék rá, mert a funkcióját ellátja.

szilvi07

2018. január 10.

Semmi különleges. Kellemes illata van, kellemes érzés használni, de a pattanások helyzetén nem nagyon változtat. Kipróbálásra jó volt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Banszky

2017. november 1.

Picit jobban szárít mint a többi lemosója de ez is tökéletesen tisztít. Én maszkként nem használtam még de biztos kipróbálom. Imádon az összes termékét a márkának. Csak ezt veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Kiscsillag1988

2017. október 17.

Nem olcso kategoria, de ugy nez ki ez nalam bevallt. 2hete hasznalom de latvanyosan tisztul es nyugszik az arcom. Igaz en mast is hasznalok melle. Nagyon gyulladasos, aknes volt az arcom, most mar ahhoz kepest csodalatos :) ha elfogy ujravesos cucc lesz, nekem nagyon bevallt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!