Neutrogena

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: myoky, az összetevőket feltöltötte: picur0306, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mindennapos használatra kifejlesztve. A krémes állagú bőrradír segít a pattanások eltüntetésében. Mikroszemcséket tartalmazó formulája gyengéden radírozza le a bőr felső elhalt rétegét., miközben eltávolítja a felesleges faggyút és a szennyeződéseket is. Az egyedülálló Microclear technológia révén formulája mélyen a pórusokba hatolva segít a pattanások eltűntetésében. Zöldtea- és uborkatartalma nyugtatja a bőrt és annyira gyengéd, hogy mindennapos használata során nem szárítja ki azt.

Ár: 700 Ft , Eladó: Rencsi93
Állapot: 2x használt, Helyszín: Pécs, fizetés: --
Arcradír, Önbarnítós testápoló, hajkondicionaló tisztító hatással
Ár: 1500Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
Panna57

2019. november 8.

A hatása hamar érezhető/látható. Nagyon megvagyok vele elégedve a pattanások ellen rendkívül jó, viszont utána mindig használok hidratálót mert hajlamos kiszárítani a bőrt. Én minden este használom és rendkívül örülök hogy rátaláltam, nagyon sokat segített.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

durca1016

2019. október 19.

Első használat után, az alapból puha arcbőröm olyan volt mintha le égettem volna. Iszonyatosan fájt 3 napig, vagy 40 apró kis pattanás jött ki, plusz hámlik egy héttel ez után is. Borzalmas! Senkinek sem ajánlom!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Makk Zsuzsó

2019. július 31.

Valahogy hozzám keveredett egy tubus, gondoltam, akkor már elhasználom. Semmi extra tudománya nincs, természetesen nem hat a mitesszerek ellen, azokat semmilyen bőrradír nem szedi ki. Bár ez inkább nem is radír, hanem masszírozó hab, mert a vizes bőrrel érintkezve habos állaga lesz. Szóval lényegében korrektül tisztít, kissé szárít, de a Balea Sensitiv tisztító gélnél nem jobb, csak drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Egy darabig ezt a bőrradírját is használtam a Neutrogena-nak, de sajnos ez is nagyon kiszárította a bőröm és a főleg az orrom elkezdett tőle hámlani.
Hiába a zsíros bőr és a tág pórusok, ez nem jött be. Tisztának tisztább lett a bőröm, de ha utána meg locsolnom kell a hidratáló krémet nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Neleta

2019. április 14.

Jól tisztított, de különösebb hatást nem éreztem, mint pl. az Ilcsi fekete szappanánál. Ezt azért vettem, mert a fekete szappantól jóval olcsóbb.
Sokáig kitart, illata nem rossz. Kellemes felvinni az arcra, állaga szerintem megfelelő. Hámlasztásra, bőrradírra szerintem alkalmatlan, én csak sima arclemosónak használtam. Nem okozott allergiát, elvoltam vele, de ezt a terméket nem vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

AsteriaBrielle

2019. január 19.

Hála az Istennek mióta rátaláltam a kémiai hámlasztásra, elfelejthettem mindenféle vacak bőrradírt, de sajnos előtte évekig használtam ezt, kisebb-nagyobb kihagyásokkal.
Hogy mégis miért használtam évekig, ha nem szerettem? Mert ha nem használtam akkor a bőrömet egy-két nap alatt teljesen belepte A Páncél (végtelen olaj és elhalt hámsejtek húzódó keveréke, éljen a krónikus vízhiány), és muszáj volt ledarálni valamivel. Mindig éreztem hogy a bőröm visít bőrradírozás közben (nem feltétlen csak ennél a terméknél), de ez volt annyira lágy hogy még rá tudtam fogni hogy radíroz valamennyit úgy, hogy nem karistolja össze a fejem. Amúgy szárított is picit, lemosni sem volt könnyű, azt éreztem mintha hagyott volna egy réteget maga után, és a pattanások is kiröhögik szegényt, nekem semmit nem hozott abból amit a tubuson ígértek.
Szörnyű emlékek és nem is jó termék. Ha valaki A Páncél eltüntetésére törekszik, akkor felejtse el az ilyeneket, a double-cleansing és BHA hámlasztó azok a droidok amiket kerestek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Ann86

2019. január 8.

Baromira szárította a bőröm, sajnos még a hidratáló sem segített utána. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

Azt hittem, hogy sosem fogy el. Szépen radírozott, nem volt agresszív, de rájöttem, hogy nem egy arcradír fogja megoldani a bőrproblémáim. Nem rontott, de nem is javított az állapotán, így egészen biztos, hogy nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Alexandra024

2018. augusztus 10.

Ugyanúgy zsírosodott a bőröm, nem tüntette el a pattanásokat. Nekem semmi extra, többet vártam volna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

hajnalkaeva

2018. augusztus 7.

Nekem nem vált be. Illata sem tetszik, de ettől függetlenül gondoltam még lehet, hogy hatásos lesz.. A bőröm borzalmasan zsírosodott tőle. Használata után , másnap reggelre kijött néhány pattanásom, pedig ez egyébként nem jellemző. A szemcsék mérete sem tetszik, nekem picik .Nem szoktam semmit kidobálni inkább elajándékoztam a barátnőmnek, (ugye nem vagyunk egyformák) nála is ugyan ez a probléma jött elő. Ezt követően szegény a Máltai szeretetszolgálathoz került. Remélem valaki elhasználja. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.