Neutrogena

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: myoky, az összetevőket feltöltötte: picur0306, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mindennapos használatra kifejlesztve. A krémes állagú bőrradír segít a pattanások eltüntetésében. Mikroszemcséket tartalmazó formulája gyengéden radírozza le a bőr felső elhalt rétegét., miközben eltávolítja a felesleges faggyút és a szennyeződéseket is. Az egyedülálló Microclear technológia révén formulája mélyen a pórusokba hatolva segít a pattanások eltűntetésében. Zöldtea- és uborkatartalma nyugtatja a bőrt és annyira gyengéd, hogy mindennapos használata során nem szárítja ki azt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

brezovaid

2021. november 4.

Semmi hatást nem tapasztaltam sajnos. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Semmi hatást nem tapasztaltam sajnos. Nem veszem újra.

viragocskaa

2021. augusztus 16.

Nagyon kiszárította és irritálta a bőröm, a pattanásokkal pedig nem kezdett sokmindent. Nem jó :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

wardeclaredonimperfections

2020. november 22.

Nem akarok tipikus neutrogena fikázó lenni,de sajnos nincs más választásom. Az arcom még soha nem tiltakozott egyetlen olyan brand,illetve termék ellen sem annyira,mint a Neutrogena ellen. Ezen termék hatására az arcom cafatokban hámlott és piros volt,gyulladt,irritált. Hetekig tartott,mire rendbe jött. Olcsó,viszont ,nem lehet szebben mondani,szar. Sajnos nem tudom ajánlani,még akkor sem,ha alapból jól bírja a bőröd a strapálást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 22.

HNiky

2020. november 8.

2 naponta használom, kicsit szárít, de szerintem szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

2 naponta használom, kicsit szárít, de szerintem szépen tisztít.

Queen16

2020. június 3.

Egyszerű egyhetes arcmaszk, nem irritálja a bőrt de nem is tesz vele nagy látványoságot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Kinguska09

2020. március 4.

Egy arcradir ami segit az arctisztitasban. Heti tobbszor hasznalom nem tul sokat nyomok ki igy gyors tisztitast vegzek. Nekem szerencsere nem okozott sem irritaciot es nem szaritotta ki erosebben az arcom sot nekem sokat segitett az amugy is erosen zsirosodo boromon csokkentette a faggyutermelodest is. Hasznalat utan erezhetobben tisztabb “puhabb” lesz tole a borom.Mar tobbszor ujravettem
Azert kap 4 csillagot mert meg mindig nem “az” a “tokeletes” arcradirt talaltam meg amire vagyom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

vitezviki

2020. január 5.

Nekem nem jött be. A szemcsék túl durvának viszonyultak a bőrömnek, nagyon kiszáradt a bőröm is tőle, utána meg hiába hidratáltam. Néhány hét használat után a pattanásaim abszolúte borzalmasak voltak, kidobtam az egészet a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Panna57

2019. november 8.

A hatása hamar érezhető/látható. Nagyon megvagyok vele elégedve a pattanások ellen rendkívül jó, viszont utána mindig használok hidratálót mert hajlamos kiszárítani a bőrt. Én minden este használom és rendkívül örülök hogy rátaláltam, nagyon sokat segített.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

durca1016

2019. október 19.

Első használat után, az alapból puha arcbőröm olyan volt mintha le égettem volna. Iszonyatosan fájt 3 napig, vagy 40 apró kis pattanás jött ki, plusz hámlik egy héttel ez után is. Borzalmas! Senkinek sem ajánlom!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Makk Zsuzsó

2019. július 31.

Valahogy hozzám keveredett egy tubus, gondoltam, akkor már elhasználom. Semmi extra tudománya nincs, természetesen nem hat a mitesszerek ellen, azokat semmilyen bőrradír nem szedi ki. Bár ez inkább nem is radír, hanem masszírozó hab, mert a vizes bőrrel érintkezve habos állaga lesz. Szóval lényegében korrektül tisztít, kissé szárít, de a Balea Sensitiv tisztító gélnél nem jobb, csak drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.