Neutrogena

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2015. október 13.

Kategória:   Kézkrémek

Ez az innovatív mindennapi kézkrém intenzív napi hidratálást biztosít, segít helyreállítani a bőr rugalmasságát és megakadályozza a barna foltok kialakulását. A Norvég formula hidratál, az aktív ásványi anyagok pedig segítenek a bőr saját kollagén termelésének fokozásában.*. *in vitro eredmények.

Bereibi

2019. január 21.

Nagy csalódás volt ez a krém... Használat után fura érzetet hagy maga után, olyan mintha a tenyerem még szárazabb lenne tőle. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

csokibeka

2018. október 28.

Nyárra nekem épp megfelelő hidratálást adott, bár kicsit nehezen szívódik be, télre kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

rocketdog

2018. szeptember 23.

Egy fényvédős kézkrémet kerestem, ez az első választottam. Nem igazán szeretem, mert sokáig ragacsos érzést hagy maga után. Nem is hidratálja eléggé a kezemet. Ár/érték aránya miatt sem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

bernadettu

2018. augusztus 22.

Amikor először felkentem, akkor kiütéseket okozott. Aztán egy időre a fiók mélyére száműztem. Újra kipróbáltam és most minden rendben, nem okoz kiütést. Könnyen beszívódik de engem kicsit zavar, hogy tartós az illata. Az itteni jó értékelések miatt vettem meg akciósan és az SPF miatt. Legközelebb nem venném újra, így nyáron elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

dundicat

2018. június 13.

Szuper krém. Sokszor újravettem már, szeretem az illatát és az állagát is, hamar beszívódik, nem ragacsos, mégis masszív és jól hidratál. Sokféle kézkrémet használok, kicsit mániákus vagyok a kézkenegetés terén, de ehhez időről időre visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

sheol

2018. május 29.

A legjobb Neutrogena kézkrém. Pikk-pakk beszívódik, nem hagy nyomot semmin (fekete matt billentyűzeten se!), és szuperül hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Tettix

2018. március 3.

Remekül hidretál, de durva viszkető sebeket okoz a kézfejemen. Nem jöttem még rá, milyen összetevő okozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

anitazs

2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem, az illatát is, de fõleg a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem, az illatát is, de fõleg a hatását.

Vargane92

2017. április 29.

Teljesen jó kézkrém!!!Neutrogenába még sose csalódtam!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Teljesen jó kézkrém!!!Neutrogenába még sose csalódtam!!!

Wr.

2017. február 7.

Jo, de nekem nem eleg zsiros, hidratalo. Talan melegebb idoben megfelelo lenne, de a teli idoszakhoz nem eleg jo nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.