Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nazsnalya, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

A New színének, az életet adó főzetek keverékének és a fűszeres illóolajoknak köszönhetően a fejbőröd ismét fiatalos lesz. A borsmenta stimulálja a szőrtüszőket, és kiegyensúlyozottá teszi a fejbőrt. Azoknak ajánljuk, akiknek folyamatosan hullik a haja a stressz vagy hormoneredetű problémák miatt. A rozmaring és csalán főzetek fűszeres illatot kölcsönöznek a hajnak, és egyben fényessé varázsolják azt. Használd, ha másképp szeretnél kinézni és merőben új érzésekre vágysz.

bereszsuzsa

2021. április 12.

Nagyon szépen tisztítja a hajat, könnyű vele hajat mosni, én nagyon ajánlom annak, aki szilárd samponnal szeretne próbálkozni, de azért megy csak 4 csillag, mert az én hajam nem lesz tőle olyan puha, mint mondjuk a mézes szilárd sampontól, kicsit nehezebben kezelhető ezzel a samponnal, viszont nagyon szépen dúsít, de óriási hajnövekedést sem ettől kell várni. Összességében azért adj neki egy esélyt, ha gondolkozol rajta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

bubilany

2021. április 7.

UPDATE: A második korongnak valahogy kicsit más lehetett az összetevője, mert befogta a szőke hajamat foltokban rózsaszínes-pirosra és egy hétig ki se lehetett szedni belőle, így sajnos könnyes búcsút intettem a kis korongomnak. Ezt leszámítva mindenkinek még mindig ajánlom, kivéve a szőke hajúaknak. :)

Szőkített és száraz hajamra vettem, elsősorban a csomagolásmentessége miatt.
Magasan felülmúlta a várakozásaimat. Remekül habzott és elég volt egyszer habosítani, nem úgy mint a bolti ,vegyszerekkel teletömött samponoknál. Az én hajamat más samponok sokkal jobban szárították, így ebben is kellemesen csalódtam. A márka balzsamjával használom és nálam az első használat után kiütötte a flakonos samponokat!!
Biztosan újraveszem!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Szőkített és száraz hajamra vettem, elsősorban a csomagolásmentessége miatt.
Biztosan újraveszem!!!

klddr

2021. március 1.

dec. 23: ma próbáltam először és nagyon tetszik eddig. Az illatát imádom és az eddig használt Jason and the argan oilnál szerintem sokkal jobban habzik (mondjuk úgy láttam, hogy az is új formulát kapott, mert más volt a színe tegnap a boltban, szóval lehet az új sokkal jobban habzik). Remélem segíteni fog a hajhullásomon pár hajmosás után, most csak annyit érzek, hogy pihipuhi a hajam és a fejbőrömet se érzem száraznak, mint a korábbi hozzászólók. Mivel én mindig használok balzsamot (most a Golden Capet és az American Creamet, mindkettőből a szilárd változatot), így nem tudom milyen érzés csak magában ezzel a samponnal megmosni a hajat, lehet úgy más lenne egy kicsit az élmény, ha nem használnék soha balzsamot.

márc. 1: már használom egy ideje, de nem vettem észre, hogy javítana a hajhullásomon vagy jobban nőne tőle a hajam:( az illata még mindig tuti és még mindig nagyon királyul habzik. Felváltva használom a Jason and the argan oillal, amíg nem fogy el, szóval egy hajmosásnál először az egyikkel, aztán pedig a másikkal samponozok. Lehet jobban fog működni, ha elfogy végre a Jason és csak ezt a korongot használom majd kizárólag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 1.

esiorsi

2021. február 24.

Június 22.
Huu nekem nagyon tetszik, olyan erős illata van vagy inkább úgy mondanám tartós hogy meg órákkal később is belengte a furdoszobát ez a fűszeres kis illat
És nekem nagyon durva hogy elég volt kicsit odadorzsolnom a fejemhez és igazabol elég is volt hozza hogy lemossa az olajos hajpakolasom, én meg inkább ahhoz voltam szokva hogy sokszor samponozok vagy ha nem sokszor akkor azért egy erelyesebb mennyisegel
Ja és ez a 3. napom és meg nem érzem a mosás szuksegesseget. De persze azért visszatérek értékelni hosszútávon is.
Eddig nagyon tetszik
Juli 12
Meg mindig nagyon imádom
Szeptember 23.
Still love it! És meg mindig nem használtam el. Hetente 1-2 alkalommal mosok hajat de akkor kétszer samponozom. Nekem bejön hogy ilyen sokáig elég, kiváncsi leszek mikor fogy el

Update! Feb. 24.
Kicsit más szemmel nézek már rá de meg mindig imadom. Ez egy erősen tisztító sampon. Ennyi. Nem ettől nő meg a haj, nem ettől történik varázslat. De ez jól is van így. Nincsenek felesleges összetevők szamomra. Ezzel CSAK a fejboromet tisztitom, ami lefolyik onnan bőven elég a hajamra erősebb tisztitaskent. Olaplex családot használom már de ez a darab megmaradt a rutinomba. Leszedi a piszkot, az olajos pakolást a fejboromrol esetleg az idővel összegyűlt szilikonokat a hajamrol. Sokáig kitart, elvezet használni. Nekem jelenleg ez a tisztító samponom. Csak akkor cserelem le ha egy sls mentes sampon képes lesz arra amire ő. De az én heti 1 max 2 hajmosasommal úgy érzem ez a tisztítás amit ő ad szükséges is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

Június 22.
Eddig nagyon tetszik
Juli 12
Meg mindig nagyon imádom
Szeptember 23.

Update! Feb. 24.

faanita

2021. február 21.

Sokáig tart, tiszta érzést hagy, leszedi a hajfestéket, nekem pl világosítja a hajamat, amit nem bánok. Nem hullik tőle és jó tartása is lesz, újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

lili2020

2021. február 15.

Első szilárd sampon, amit próbáltam. Nem rossz, nagyon sokáig elég, én nem tapasztaltam rossz mellékhatásokat (szárazság, stb.), de a hajhulláson nem segített nagyon sokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

bbeb

2021. február 14.

hajhullásra vettem, kicsit segített is rajta, sokáig elég egy korong, de mindig nagyon kiszárította a hajam és egy idő után irritálta is a fejbőröm a sok illóolaj

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

CzFru

2021. január 31.

Új tapasztalatok: Hozzászokott a hajam, már nem zsítosított. Mivel már vettem egy dirtyt így most azt fogom használni, de anew újravevős lesz.

Az őszi hajhullásom és az isteni illata miatt esett rá a választásom. Kellemesen melegít, a problémáimat megoldotta, a hajam határozottan erősebb és puhább tőle. Sajnos a használatával hamarabb zsírosodik a hajam, de ezt nem tudom be hibaként, mivel nem zsíros hajra ajánlják (ellenben a montalbanoval sokáig húztam).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

Lina14

2021. január 6.

Nem használtam még elég ideje ahhoz hogy hajnövekedést tapasztaljak, de nekem a fejbőröm viszketésén segített, elég jól tisztít, az illata leginkább semleges, egy picit lehet csak érezni, de egyáltaán nem zavaró.Nekem még szoknom kell a szappan-szerűségét, beleragadt a fém dobozba sajnos, meg nééha leesnek róla nagyobb darabok, de ez ilyen kialakításnál normális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

-.Nikii.-

2020. december 6.

Segített a hajhullásomon, szeretem az illatát, nagyon sokáig elég és szépen habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.