Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nazsnalya, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

A New színének, az életet adó főzetek keverékének és a fűszeres illóolajoknak köszönhetően a fejbőröd ismét fiatalos lesz. A borsmenta stimulálja a szőrtüszőket, és kiegyensúlyozottá teszi a fejbőrt. Azoknak ajánljuk, akiknek folyamatosan hullik a haja a stressz vagy hormoneredetű problémák miatt. A rozmaring és csalán főzetek fűszeres illatot kölcsönöznek a hajnak, és egyben fényessé varázsolják azt. Használd, ha másképp szeretnél kinézni és merőben új érzésekre vágysz.

Nileve

2019. február 15.

A Lush samponkorongok esküszöm a világ egyik legjobb dolgai! Hihetetlen gyorsan habosodnak, nagyon lassan fogynak, helyfoglalás szempontjából is praktikusak, bámulatos illatuk van. Igaz van amelyik kicsit jobban szárít, de balzsam vagy valamilyen hajvég ápoló használatával azonnal kiküszöbölhető. Ezt a New sampont kifejezetten ajánlom a téli időkre, amikor extra ápolásra van szükség. Csodaszer!

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

audreyenn

2019. február 15.

A zsíros haj megmentője. Nem hiszek a szememnek, illetve a hajamnak, tartást ad, csillogást, jól habzik, egy élmény. ÉÉÉS ami a legfontosabb, nekem sokat segített a zsírosodás ügyben. Még kipróbálom a mangósat és az argánolajosat, teljesen rákattantam. :)

audreyenn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

juditfoldesi

2019. február 12.

Úgy vettem észre, hogy gyorsabban nő a hajam mióta használom, viszont sajnos gyorsabban is zsírosodik, ezért felváltva használom egy másik samponnal. Így tényleg rengeteg ideig elég. Az illata erőteljes, eleinte nem tetszett, de megszoktam.

juditfoldesi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Henszi

2019. február 4.

Majdnem egy hónapja használom a sampont, heti kétszer mosok hajat vele és nem látok javulást. A hajam ugyanannyira hullik mint előtte.
A samponnak nagyon erős szaga van, és használat után nehéz kiszárítani. Hajmosás után mindenképpen használnom kell valamilyen hajápolót, mert különben száraznak és fénytelennek hat a hajam.

Henszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Vanda234

2019. február 4.

Imádom imádom imádom!! 😍😍
Az első sampon amivel sokáig nem zsíros a hajam és tényleg 4 napig nem vészes! És a haj tényleg sűrűbb lesz csomo baba hajam lett vagy 3 hét használat után látszólagos az eredmény ajánlom! És meg csak nem is szarit 5/5*

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Imádom imádom imádom!! 😍😍

Atally

2019. február 2.

Kevésbé hullik a hajam, amióta ezt a sampont használom. Eddig két naponta mostam a hajam, most elég minden 3. nap. Szépen tisztít. Lassan fogy a korong, szóval megéri az árát. Az illata kellemes fahéjas, fűszeres. A hajamon nem igazán éreztem illatát, mert balzsamként a Sugar Daddy szilárd hajkondícionálót használom, és ez elnyomja a fűszeres illatot. Mindenképp kell hozzá valamilyen balzsam szerintem, hogy kezelhetőbbé váljon a haj. A kettő együtt nekem nagyon bevált.

Atally
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Timcsi23

2019. február 1.

Akár 5 napig is bírja hajmosás nélkül a hajam!
Mivel nagyon vékony szálú, így frissen mosva is “össze tapadt”, lelapult. Ezzel viszont ez kiküszöbölhető. Egyetlen problémám van vele, hiába balzsamozom, csak nehezen tudom kifésülni a hajam.

Timcsi23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Akár 5 napig is bírja hajmosás nélkül a hajam!

ledae

2019. január 22.

Ma próbáltam ki először, egyelőre úgy érzem, akár szerelem is lehet belőle. Az illata nekem bejön, kiskoromra emlékeztet valamiért, de száradás után nem nagyon érzem. Csak a fejbőrömre használom, mert a hajvégeim szárazak, cserébe viszont a tövek hamar zsírosak lesznek (az Elseve hajnövesztős samponja nagyin kiszúrt velem, alig vártam, hogy elfogyjon), egyelőre tiszta érzése van a hajamnak, és álompuha, sőt, észrevehetően fényesebb is. Ha nem zsírosodik be két nap múlvára az egész fejem, hozzámegyek feleségül!

ledae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

poisonvert

2019. január 16.

Imádom az illatát; olyan, mint a fahéjas cukorka. A hajam ezen a nyáron a szokásosnál is gyorsabban kezdett el zsírosodni. Eleinte segített rajta és csikorgósra tisztította a hajamat, de nem irritálta, szárazabbnak sem éreztem tőle a hajamat.
Azonban a múltkori hajmosásom alkalmával másnapra olyan zsíros lett a hajam, mint aki egy hétig nem mosta meg. Ez volt talána samponkorong ötödik használata. Nem tudom, hogy ez okozta-e, de egy darabig visszatérek a Jason and the argain oil-hoz, aztán updatelek, hogy ha kiderült, hogy a zsírosodást a New okozta.
Addig is megelőlegezem neki a négy csillagot.

UPDATE: teszteltem; ha őt használom, a hajam már másnapra sokkal zsírosabb, mintha a Jason And The Argain Oil-lal mosnám. Ráadásul most télen az én fejbőrömet abszolút szárította, olyan szinten, hogy hámlani kezdett és a fodrászom is felháborodottan kérdezte, hogy mit műveltem a fejemmel. Egy alapos kókusz- és ricinusolajos otthoni pakolás helyrehozta, azonban egy ideig nem fogom használni ezt a sampont, talán majd nyáron. Emiatt két csillagot is le kell vonnom, így a négyből csak kettőt tudok neki adni. Sajnálom, szeretni akartam, de nekem nem vált be. :(

poisonvert
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Addig is megelőlegezem neki a négy csillagot.

Rchenge

2018. december 28.

A tavaszi nagy hajhullás miatt vettem először, bevált. Másodjára is nagyon szerettem de akkor már nem volt olyan látványos vagy érezhető a hatása, mindenesetre nagyon jó sampon, emlékezni fogok rá ha újra erősítésre szorul a hajam. Egyetlen hátránya számomra, hogy aránylag nehéz megoldani a kiszárítását (nem tudom visszatenni a fémdobozába vagy a fürdőben hagyni, különben rövidesen már nem korong formája lesz, sőt szilárd sem marad).

Rchenge
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.