Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nazsnalya, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

A New színének, az életet adó főzetek keverékének és a fűszeres illóolajoknak köszönhetően a fejbőröd ismét fiatalos lesz. A borsmenta stimulálja a szőrtüszőket, és kiegyensúlyozottá teszi a fejbőrt. Azoknak ajánljuk, akiknek folyamatosan hullik a haja a stressz vagy hormoneredetű problémák miatt. A rozmaring és csalán főzetek fűszeres illatot kölcsönöznek a hajnak, és egyben fényessé varázsolják azt. Használd, ha másképp szeretnél kinézni és merőben új érzésekre vágysz.

Colette221

2021. december 18.

Ez a samponkorong annyira nem vált be, mint a Jumping juniper és az Angel hair korong. Sajnos gyorsan zsírosodik tőle a hajam, nehezebben tudom kimosni, ha szőke lennék, lehet meg is fogná a hajam. Nem a hajhullás miatt vettem meg, ha hullik a haj, azt csak "belsőleg" lehet kezelni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 18.

fanni200005

2021. október 25.

Teljesen átlagos sampon, egy nappal se tudtam vele kitolni a hajmosást, viszont ami mellette szól az az, hogy csomagolás és állatkísérletmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 25.

serfru

2021. szeptember 20.

Ez az a sampon, ami elmulasztotta a szülés utáni durva hajhullásomat kb 2 használat után... Viszont annyira viszketett tőle a fejbőröm mintha begyulladt volna.
Szerintem valamikor változtattak az összetételén mert anno ez volt az első lush sampon amit kipróbáltam és végig vidáman használtam amig el nem fogyott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

STeee

2021. szeptember 3.

Tökéletesen működik.
Első ránézésre nagyon drágának tűnik viszont nekem általában egy darab 7-8 hónapig is bírja de fél évig biztosan. Mióta használom valamivel ritkábban mosok hajat, nem zsírosodik olyan könnyen. Nem szükséges mellé balzsam sem mivel eléggé krémes és könnyen kezelhető utána a hajam. Nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Tökéletesen működik.

xMirax

2021. június 30.

Szépen tisztít és jó az illata. Nekem egy nagyon picit hullik a hajam öröklésből adódón, és azon nem igazán segített, de őszintén nem is vártam (nem hiszem hogy azt egy sampon meg tudná oldani, én inkább a hajszeszekre/szérumokra hagyatkozom) :D Ezek ellenére nem lett a kedvencem - a Soak and Float marad az örök kedvenc a Lush szilárd samponjai közül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

bereszsuzsa

2021. április 12.

Nagyon szépen tisztítja a hajat, könnyű vele hajat mosni, én nagyon ajánlom annak, aki szilárd samponnal szeretne próbálkozni, de azért megy csak 4 csillag, mert az én hajam nem lesz tőle olyan puha, mint mondjuk a mézes szilárd sampontól, kicsit nehezebben kezelhető ezzel a samponnal, viszont nagyon szépen dúsít, de óriási hajnövekedést sem ettől kell várni. Összességében azért adj neki egy esélyt, ha gondolkozol rajta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

bubilany

2021. április 7.

UPDATE: A második korongnak valahogy kicsit más lehetett az összetevője, mert befogta a szőke hajamat foltokban rózsaszínes-pirosra és egy hétig ki se lehetett szedni belőle, így sajnos könnyes búcsút intettem a kis korongomnak. Ezt leszámítva mindenkinek még mindig ajánlom, kivéve a szőke hajúaknak. :)

Szőkített és száraz hajamra vettem, elsősorban a csomagolásmentessége miatt.
Magasan felülmúlta a várakozásaimat. Remekül habzott és elég volt egyszer habosítani, nem úgy mint a bolti ,vegyszerekkel teletömött samponoknál. Az én hajamat más samponok sokkal jobban szárították, így ebben is kellemesen csalódtam. A márka balzsamjával használom és nálam az első használat után kiütötte a flakonos samponokat!!
Biztosan újraveszem!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Szőkített és száraz hajamra vettem, elsősorban a csomagolásmentessége miatt.
Biztosan újraveszem!!!

klddr

2021. március 1.

dec. 23: ma próbáltam először és nagyon tetszik eddig. Az illatát imádom és az eddig használt Jason and the argan oilnál szerintem sokkal jobban habzik (mondjuk úgy láttam, hogy az is új formulát kapott, mert más volt a színe tegnap a boltban, szóval lehet az új sokkal jobban habzik). Remélem segíteni fog a hajhullásomon pár hajmosás után, most csak annyit érzek, hogy pihipuhi a hajam és a fejbőrömet se érzem száraznak, mint a korábbi hozzászólók. Mivel én mindig használok balzsamot (most a Golden Capet és az American Creamet, mindkettőből a szilárd változatot), így nem tudom milyen érzés csak magában ezzel a samponnal megmosni a hajat, lehet úgy más lenne egy kicsit az élmény, ha nem használnék soha balzsamot.

márc. 1: már használom egy ideje, de nem vettem észre, hogy javítana a hajhullásomon vagy jobban nőne tőle a hajam:( az illata még mindig tuti és még mindig nagyon királyul habzik. Felváltva használom a Jason and the argan oillal, amíg nem fogy el, szóval egy hajmosásnál először az egyikkel, aztán pedig a másikkal samponozok. Lehet jobban fog működni, ha elfogy végre a Jason és csak ezt a korongot használom majd kizárólag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 1.

esiorsi

2021. február 24.

Június 22.
Huu nekem nagyon tetszik, olyan erős illata van vagy inkább úgy mondanám tartós hogy meg órákkal később is belengte a furdoszobát ez a fűszeres kis illat
És nekem nagyon durva hogy elég volt kicsit odadorzsolnom a fejemhez és igazabol elég is volt hozza hogy lemossa az olajos hajpakolasom, én meg inkább ahhoz voltam szokva hogy sokszor samponozok vagy ha nem sokszor akkor azért egy erelyesebb mennyisegel
Ja és ez a 3. napom és meg nem érzem a mosás szuksegesseget. De persze azért visszatérek értékelni hosszútávon is.
Eddig nagyon tetszik
Juli 12
Meg mindig nagyon imádom
Szeptember 23.
Still love it! És meg mindig nem használtam el. Hetente 1-2 alkalommal mosok hajat de akkor kétszer samponozom. Nekem bejön hogy ilyen sokáig elég, kiváncsi leszek mikor fogy el

Update! Feb. 24.
Kicsit más szemmel nézek már rá de meg mindig imadom. Ez egy erősen tisztító sampon. Ennyi. Nem ettől nő meg a haj, nem ettől történik varázslat. De ez jól is van így. Nincsenek felesleges összetevők szamomra. Ezzel CSAK a fejboromet tisztitom, ami lefolyik onnan bőven elég a hajamra erősebb tisztitaskent. Olaplex családot használom már de ez a darab megmaradt a rutinomba. Leszedi a piszkot, az olajos pakolást a fejboromrol esetleg az idővel összegyűlt szilikonokat a hajamrol. Sokáig kitart, elvezet használni. Nekem jelenleg ez a tisztító samponom. Csak akkor cserelem le ha egy sls mentes sampon képes lesz arra amire ő. De az én heti 1 max 2 hajmosasommal úgy érzem ez a tisztítás amit ő ad szükséges is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Június 22.
Eddig nagyon tetszik
Juli 12
Meg mindig nagyon imádom
Szeptember 23.

Update! Feb. 24.

faanita

2021. február 21.

Sokáig tart, tiszta érzést hagy, leszedi a hajfestéket, nekem pl világosítja a hajamat, amit nem bánok. Nem hullik tőle és jó tartása is lesz, újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.