Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nazsnalya, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

A New színének, az életet adó főzetek keverékének és a fűszeres illóolajoknak köszönhetően a fejbőröd ismét fiatalos lesz. A borsmenta stimulálja a szőrtüszőket, és kiegyensúlyozottá teszi a fejbőrt. Azoknak ajánljuk, akiknek folyamatosan hullik a haja a stressz vagy hormoneredetű problémák miatt. A rozmaring és csalán főzetek fűszeres illatot kölcsönöznek a hajnak, és egyben fényessé varázsolják azt. Használd, ha másképp szeretnél kinézni és merőben új érzésekre vágysz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mannika00

2020. június 30.

Annyira karácsony illata van,olyan finom szegfűszeges,fahéjas,hú nagyon jó.😄Durván jól habzik,puha lett a hajam utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

esiorsi

2020. június 22.

Huu nekem nagyon tetszik, olyan erős illata van vagy inkább úgy mondanám tartós hogy meg órákkal később is belengte a furdoszobát ez a fűszeres kis illat
És nekem nagyon durva hogy elég volt kicsit odadorzsolnom a fejemhez és igazabol elég is volt hozza hogy lemossa az olajos hajpakolasom, én meg inkább ahhoz voltam szokva hogy sokszor samponozok vagy ha nem sokszor akkor azért egy erelyesebb mennyisegel

Ja és ez a 3. napom és meg nem érzem a mosás szuksegesseget. De persze azért visszatérek értékelni hosszútávon is.
Eddig nagyon tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Eddig nagyon tetszik

adrienka08

2020. június 16.

Több szilárd sampont is próbáltam már (Lushtól és egyéb márkától is), de ez magasan veri mindet. Könnyen habzik, jól tisztít, sokáig elég, természetesen nem ragad és nem csomós a hajam utána, csak puha és egészséges (nem használok balzsamot, csak Lee Stafford Genius Lotion-t). Már két és felet elhasználtam belőle, még mindig jól működik, a napokban vettem épp egy újat.
Fontos szempont, hogy állatkísérlet-mentes és "csupasz", na meg az összetevők is jók :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

anikokovacs

2020. május 26.

két fajta szilárd sampont próbáltam a lushból, mindkettővel teljes mértékben meg voltam elégedve. Idő mire a haj hozzá szokik (2-3 hajmosás), de miután ez megtörténik sokkal tovább friss marad, és a termék illata is sokáig érződik a hajon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Brunettee

2020. május 12.

A hajammal kapcsolatban szeretem megválogatni, mit teszek rá, illetve mi az, amit szeret. Jól bevált samponom van 2 éve, amit semmi pénzért nem cserélnék le, de kíváncsi voltam, mit tudhat egy ilyen szilárd sampon. Kis kergetés után sikerült is szereznem egyet. Még csak egy hajmosáson vagyok túl vele, de az abszolút pozitív dolog, hogy az amúgy a 3 napon már száraz sampont igénylő hajam még vállalható, simán ki tudom engedni. Nyilván a hajhullásra gyakorolt hatásáról nem tudok még nyilatkozni, a másik samponomhoz képest nem lett rosszabb a helyzet (teljesen normális a hajhullásom, vagy hívjuk bárhogy, azt hagyom el, amit kell). Csak a fejbőrömet és a hajtöveket mosom vele, a hosszát célzottan soha, így azt nem szárította vagy gubancolta. A másik samponom után felüdülés az illata, az is tetszik. Azért 4 csillag, mert tényleg friss az élmény, néhány hét múlva simán felpontozom 5-re, ha ugyan ezeket tapasztalom :)
Május 12: majdnem egy hónap használat után semmit nem rontott a hajamon. Nem hullik, nem száraz, és nekem az illata is tetszik. Megadom az 5 csillagot, tényleg jó. És nem fogy gyorsan, szerintem több, mint a fele megvan még, pedig heti 2x használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

vikt0ria

2020. május 7.

a csomagolásmentes koncepció nagyon tetszik, ezért is vettem meg ezt a sampont. használtam már szilárdsampont, nem volt idegen számomra. talán enyhítette a hajhullásom, a babahajaimat biztosan ennek köszönhetem. az illata fantasztikus, mint ahogy azt a lushtól megszokhattuk, és remekül habzott is. pár hét használat után sajnos a fejbőrömet borzalmasan tönkretette, ezért csak a felét tudtam elhasználni. brutálisan viszketett és hámlott a fejbőröm már, ezért mindenképp váltanom kellett, pedig nagyon akartam szeretni. :( ezért csak 2 csillagot tudok rá adni, hiába akartam többet..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

juhanoemiii

2020. április 25.

Az illata tetszett és nagyon sokáig elég lett volna ha elhasználom . Az én hajam sajnos szárította. Több korongot kirpóbáltam nekem egyiksem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

Agnes91P

2020. április 4.

Annyira szerettem volna kipróbálni, de csalódást okozott. Szárított, és a vörös festést csak úgy ette a hajamról...Viszont tényleg lettek babahajaim, úgyhogy volt valami hatása is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

rrituss

2020. március 26.

Ugyan már több lush korongot is elhasználtam (Seanik, Godive és ez), és mindet szeretem is igazából, de az összetevők legelején álló sodium lauryl sulfate miatt mindig ott motoszkál a fejemben, hogy jó-jó, de még jobb lenne, ha nem az lenne ott. Emiatt -1 csillag. Egyébként nem irritál, úgyhogy, ha ezt nem nézzük, akkor viszont kellemes az illata, szépen habzik, borzasztó sokáig elég, jól tisztít. Váll alá érő, vékonyszálú, de dús hajam van, heti 1x mosom, a hajtöveken habosítom, a hajhosszra max a lemosás közbeni hab kerül, így próbálom elkerülni, hogy túlzottan kiszárítsa. Utána nekem mindenképp kell hajkondícionáló (jelenleg a Jungle-t használom, plusz egy kis hasjvégápoló olajat törölközőszáraz hajvégeken), így szép, fényes hajat kapok. Összességében tehát szeretem, nem is kapkodok az elhasználással, de ki fogok próbálni más, magyar terméket is, aztán meglátjuk. Ja, és hajszál kevesebb landol a lefolyóban, azt viszont nem figyeltem, mennyivel nő gyorsabban a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

kingadzsupin

2020. március 18.

Hosszu hatkozepig ero, vekonyszalu, dus hajam van. Imadok uj termekeket kiprobalni de “sajnos” 3 eve nem talalok jobbat! 🥰 nagyon jol tisztit, dusitott es folyamatos hasznalat mellett szepen meg is nott a hajam! Jol habzik bar en nem sajnalom addig dorzsolom a fejboromhoz mig eleg habos nem lesz.
Az illata szamomra fontos lenne, de nem jellegzetes.
Amit eszre vettem hogy nem mozdulok ki nelkule, visszem magammal ahol hajmosas var ram! Es mar tobbszor kaptam rajta az Apukam vagy a baratom hogy kolcsonvettek egy hajmosasig😂 Nagyon sok embernek ajanlottam es mindenki szerette!
Utolso tipp en mindig balzsamozok utana! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

Az illata szamomra fontos lenne, de nem jellegzetes.
Utolso tipp en mindig balzsamozok utana! 😊

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.