Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nazsnalya, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

A New színének, az életet adó főzetek keverékének és a fűszeres illóolajoknak köszönhetően a fejbőröd ismét fiatalos lesz. A borsmenta stimulálja a szőrtüszőket, és kiegyensúlyozottá teszi a fejbőrt. Azoknak ajánljuk, akiknek folyamatosan hullik a haja a stressz vagy hormoneredetű problémák miatt. A rozmaring és csalán főzetek fűszeres illatot kölcsönöznek a hajnak, és egyben fényessé varázsolják azt. Használd, ha másképp szeretnél kinézni és merőben új érzésekre vágysz.

urbanera

2020. január 24.

Nagyon pozitívan csalódtam benne. Már első alkalommal nagyon jól habzott. A hajam utána igényelte a balzsamot. 2-3 napig bírja vele a hajam. Nagyon jó tartást ad a hajamnak. Máskor is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

seasalt

2020. január 11.

Ha nem lenne benne fahéj, akkor tényleg jó lenne, mert samponként nagyon jól beválik. A fehéj viszont nagyon irritáló tud lenni, úgyhogy figyeljetek oda rá. Nekem nyugtató hajbalzsammal bevált, de inkább valami kevésbe fahéjasat veszek legközelebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

jzsofi

2019. december 18.

Ha valaki, hát én szkeptikus voltam. Vékonyszálú, tartás nélküli semmilyen hajam van, 2 naponta mostam. Unszolásra vettem meg, első pár alkalommal eléggé szárított, csikorgós tapadós volt a hajam vizesen, mintha nem tisztult volna meg. Ez a későbbiekben elmúlt - vagy megszoktam, de megszerettem. Elég 3 naponta mosni, ha szárazsamponozok akkor 4 napot is kibír. Rengeteg babahajam lett, de tényleg, tiszta torzonborz a fejem de nem bánom. A hajam gyakorlatilag nem hullik, tényleg alig pár szál hullik ki, el se hittem amikor az első használatkor megláttam hogy a lefolyóban szinte semmi haj nem maradt. Candy rain balzsamot használok hozzá ami szintén lush termék, azt is szeretem. Jól működik más balzsamokkal is, hajvégápoló viszont nekem kell mellé. De inkább járok gyakrabban vágatni az eltört hajvégeket mint a csomókban kihullott hajamat szedegetni mindenhonnan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

KataMayaNagy

2019. november 10.

Ez az első samponkorong, amit kipróbáltam, és nagyon bejövős. Biztos ki fogok még próbálni más Lush korongot.
Nagyon kellemes illata van, nemcsak a hajam, az egész fürdőszoba jó illatú :)
Nagyon sokáig elég egy korong, jól habzik, egészséges tincsiket varázsol. American Cream balzsamot vagy Retread-et használok mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Nagyon kellemes illata van, nemcsak a hajam, az egész fürdőszoba jó illatú :)

zsanman

2019. november 4.

Nagyon szeretem ezt a korongot. Nekem pont tökéletes, ha ezzel mosok hajat mindig másabb tapintású, van egy kis tartása az amúgy vékonyszálú lelapuló hajamnak. Ezt a különleges érzést egyik samponnal se éreztem még és észrevehető, ha ezzel mosok hajat mert sokkal csillogóbb. Jól habzik, ha szeretném, de ha nem habzik is tökéletesen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Titanilla10

2019. november 1.

Nagyon bevált olyannyira hogy használata előtt lefésültem magamról mindig egy parókányi hajat a padlón szintén rengeteg haj volt.Amióta áttértem erre a kis csodakorongra(4hónapja kb)azóta semmi de tényleg csak pár szál ami normálisnak mondható.Nagyon jól habzik az illata nem volt szimpi amikor a korongot megszagoltam de vizesen nekem fahéjas beütése van szintén lushos szilárd balzsamot használok utána remekült puha könnyenfésülhető és csillogó lesz a hajam.Fejbőröm nem szárazabb mint előtte.Könnyen formázható is a hajam.Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

vrgdo1991

2019. október 23.

Az itteni jó vélemények hatására vásároltam meg. Sajna az én hajam nem szerette. Hamar bezsírosodott a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Nileve

2019. október 15.

Update: Visszavenném, hogy csodaszer. Lehet, hogy túlságosan hozzászokott a hajam ezekhez a samponkorongokhoz, de az utóbbi időben, ha elővettem már sokkal gyorsabban korpásodott a hajam. Gyakran viszketett, volt, hogy sebesre vakartam a fejem. Nem tudom mi lehetett a probléma, de erősen rá gyanakszom. Amióta nem használom, már nem viszket a fejbőröm. Pedig nagyon adom, hogy csomagolásmentes, kis helyet foglal, lassan fogy.

2019. február 15.
A Lush samponkorongok esküszöm a világ egyik legjobb dolgai! Hihetetlen gyorsan habosodnak, nagyon lassan fogynak, helyfoglalás szempontjából is praktikusak, bámulatos illatuk van. Igaz van amelyik kicsit jobban szárít, de balzsam vagy valamilyen hajvég ápoló használatával azonnal kiküszöbölhető. Ezt a New sampont kifejezetten ajánlom a téli időkre, amikor extra ápolásra van szükség. Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

2019. február 15.

annabanana

2019. október 11.

Először a meleg hajpakolást vettem meg, és tényleg úgy kinőttek a babahajaim, hogy a sampont is ki akartam próbálni. Jó sok habot lehet csinálni vele, de nem kell! Kevéssel is elég, és akkor nem szárít. erre azért érdemes figyelni, és akkor még tovább is tart!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

kustan92.aliz

2019. szeptember 13.

Nagyon szárít és viszket tőle a fejbőröm :( pedig szeretni akartam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Nagyon szárít és viszket tőle a fejbőröm :( pedig szeretni akartam!

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.