New York Color

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: digitalaudrey, Módosítva: 2014. október 9.

Kiszerelés:   8,1 g
Lelőhely:   drogériák, online

Rózsás pír az orcákon. Természetes üdeséget kölcsönöz a bőrnek.

oszibarack

2019. február 4.

Évekkel ezelőtt kaptam ajándékba egy rózsaszínes árnyalatban, és akkor el is tettem, mert nem rajongtam a pirosítókért. Ahogy ez változott, és előkerült, nagyon megszerettem, mert enyhe fényt ad és halvány színt, szóval nekem pont olyan, mintha picit elpirultam volna, csak szebb. Mondjuk legtöbbször egy krémpirosító fölé szoktam tenni és az együttes hatásuk egy csoda. A tartozék ecset a kukába való, amíg azzal próbáltam felvinni, utáltam az egészet, mert lehetetlen egyenletesen eloszlatni, plusz nagyon fura szintetikus anyagból van, mert a szálak kb karcolták a bőröm. Nekem ez az első pirosítóm, ami egy az egyben elfogyott, az utolsó kis szigeteket is kisöprögettem a tégely aljából abban a hitben, hogy már biztos nem gyártják :D Ja, egyetlen mínusz, hogy többször eltört, mikor a táskában volt, maga a pirosító és a tégely is, szóval szükség volt némi rekonstrukcióra közben. Viszont tény, ha az utolsó percéig használtam, úgyhogy ezt a saját hibámnak tudom be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

nnagy822

2017. június 19.

A hozzá való ecsetet ki is dobtam, inkább a saját ecsetem használtam. Nekem nagyon tetszett, eléggé pigmentált, csillogósnak látszik, de arcon ez annyira nem tűnik fel. Már nem emlékszem hol vettem, és nálunk a drogériában, már nem látom ezt a márkát így új pirositót kell majd talalnom. Egyébként nagyon lassan fogy, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Lea2

2017. január 6.

A Plaza Plum árnyalatot vettem meg, és nagyon szép természetes arcszínt ad, nekem sikerült a saját ecsetével is felvinni. De ez a legsötétebb szín, a többi szín teszterét is kipróbáltam, de szinte semmi nem látszott belőle az arcomon, mert túl világosak. A "Plaza Plum" viszont tényleg szép egészséges arcszínt ad anélkül, hogy bárki is észrevenné hogy pirosító teszi. Nem is kell sok belőle, úgyhogy elég gazdaságos is. A doboz szép, de nekem is nehezen pattan a helyére. Ettől még nem vonok le pontot :-) Sokan írtátok, hogy alig látszik, van aki pedig a ritka világos színek miatt szereti, én azt mondom érdemes megvenni, de csak olyan helyen ahol ki van rakva teszter, és ki kell próbálni, mert ránézésre mindegyik árnyalat szép, de a világosabbak egy kicsit tónusosabb bőrön nem sokat érnek. A Plaza Plum árnyalat a neve szerint szilva színű azaz, sötét kellene legyen, de a ő is világosabb mint várnánk, de ebben az esetben ez inkább előnyére válik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 6.

skin

2016. december 11.

Három dolog fontos nálam,ha alapozóról van szó:szín ,foltosság nélküli terülés és tartósság. Az első kettőben toppon van ,a szín bohócosításra nem alkalmas szerencsére ,szépen felvihető,természetes hatású és a finishe selymesen fénylő ,csillámok nélkül, ami egy ilyen árkategóriában ritka. A tartóssága az nem az erôssége ,de mivel olcsó nem probléma,ha gyakrabban kell használni . Ami nagyon gyatra az a csomagolása . Mégis a szép selymes,természetes színe miatt nekem tetszik ám az összetevői között vannak csúnya dolgok ezért csak ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 11.

hydroponic

2016. november 21.

A West Side Wine árnyalatot vettem meg kuponnal kb. 600 Ft-ért.
Az ecset egy vicc, beletették de minek. Azonnal befogtam blllentyűzet-takarítónak, ugorjunk.
Maga a cucc ár-érték arányban rendben van, nem túl pigmentált, nehéz vele túlzásba esni. A WSW alapból is elég természetes árnyalat, ilyen pigmentáltság mellett meg főleg. Egy jó minőségű ecsettel használva szép végeredmény lehet.
Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

A West Side Wine árnyalatot vettem meg kuponnal kb. 600 Ft-ért.
Nem fogom újra venni.

galanettka

2016. június 20.

Száraz, krètás, porzò cucc van ebben a kis műanyagban. Az ecset borzasztò, de hát egy pirosìtò ecset egyèbkènt sem ilyen.. ezèrt èn nem vonok pontot :-D a termèk pirosìtòkènt nem működik nálam annyira, de szemhèjpúderkènt nagyon IMÁDOM. A 'riverside rose' nèvre hallgat ès nagyon imádom a sötètebb szineket ezzel satìrozni, mert csodás barackos-füstös hatást èrek el. Ha csak erre a cèlra használom, akkor valòszínűleg soha nem kell újravennem :-D a szìne ès az ára miatt na meg mert sajnálom lepontozni, kap 4*-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

makeupmaniac

2016. április 13.

Szerintem tök jó dupe a MAC matt arcpírokra ha az ember természetes hatást akar.Elég kemény, nekem ez segít mivel nehéz túlzásba vinni.A színek nagyon viselhetőek, én pont az ilyen szinte természetes elpirulásnak tűnő, egészséges színeket szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 13.

Dézi

2016. április 2.

Szívesen használom a hétköznapokon, nagyon természetes színe van és könnyen építhető. Az ecset nem a legjobb, amit hozzá adnak, de ez legyen a legnagyobb gond :) Nekem a West Side Wine árnyalat van meg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Lilu

2016. március 25.

Nekem az egyik kedvencem, mindig újraveszem ^^
Pont tökéletes a hullafehér bőrömhöz a világos árnyalatok miatt, elronthatatlan, könnyű felvinni. Az ecset, amit adnak hozzá, az tényleg kuka, de ezt leszámítva én nem tudok rosszat mondani rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 25.

Nekem az egyik kedvencem, mindig újraveszem ^^

mvikii1995

2016. február 1.

Elég sok kell belőle, hogy látszódjon, a hozzá kapható ecset borzalmas. Eléggé szeret elmászni, de a színe szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 1.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.