New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angelscrime, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2014. november 9.

Lelőhely:   drogériák, online

HDorina

2019. szeptember 7.

Régen használtam. Alapozóra vittem fel. Mattította a bőrt, szép volt a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Unix

2017. július 7.

Nekem ez elég keveset mattít inkább csak fixáló hatású. Ezért száraz bőrűeknek nagyon tudom ajánlani ezt a kis púdert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

MsBeataB

2016. november 5.

A NYC termékeit szeretem, de ez egyáltalán nem vált be. Nem fed rendesen, nekem a legvilágosabb árnyalat is sötétnek bizonyult. A csomagolást újra kéne szerintem gondolni..
Semmi jót nem tudok felhozni mellette. Kuka...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

Semmi jót nem tudok felhozni mellette. Kuka...

foxinthebox

2016. július 15.

A csomagolás valóban szörnyű, nekem is egy szállítás után a púder fele feljött, de szerencsére a szitát ki lehet venni, így vissza tudtam önteni. Azóta én is leragasztottam a lyukakat... Jól mattít, egész tartósnak tűnik.

Update: az essence translucent púderem ripityára tört pár hónapja, azóta megint ezt használom, és megszerettem nagyon, megadom az öt csillagot neki. Mattít, szuperül fixál, nem szárít. Nagyon kevés is elég belőle, és akkor nem lesz poros a fejünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

kethykremek

2016. április 30.

Mindenhová szóródik, és fura, poros hatása van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Mindenhová szóródik, és fura, poros hatása van.

Vki001

2016. január 19.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a púdert, kár, hogy már nem lehet kapni a Rossmannban. Amikor megvettem, vettem hozzá egy All About Beauty márkájú szivacsot, ami pont akkora, mint a doboz keresztmetszete, így nem jön egyszerre sok belőle. Eldolgozni viszont ecsettel szoktam. Szerintem nagyon jó a fedése, és nagyon sokáig elég nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Nuss

2015. november 9.

A csomagolása borzalmas, de szerintem a legjobb drogériás átlátszó púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

A csomagolása borzalmas, de szerintem a legjobb drogériás átlátszó púder.

lucintaa

2015. augusztus 26.

A legvilágosabb árnyalat (translucent) van meg, akciós volt, 500 forintért vettem.
Nagyon, nagyon szeretem. :) Nincs mű hatása, jól fixálja az alapozót, és rendesen mattít! Nem is kell nap közben "kijavítani". Az árnyalat is jól passzol a bőrömhöz. Egy baja van, hogy a tetejét nem lehet úgy rácsavarni, hogy rögzüljön, így táskába vagy utazáshoz nem ajánlatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Zitas

2015. augusztus 11.

Imádom, többször is újravettem már :) Szerintem elég, ha annyit mondok, hogy egyórás edzés a 40 fokban meg se kottyant neki, tökéletesen a helyén maradt az alapozóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Udreeh

2015. február 16.

Teljesen elégedett vagyok vele, a csomagolása nem zavar, mert én ezt otthon, indulás előtt használom, és az azonos színű kőpúdert hordom magammal frissítés esetére. Csak az a baj, hogy a kőpúderhez hasonlóan már ez sem kapható a mi Rossmannunkban... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.