New York Color

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   27,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annette, Módosítva: 2012. április 10.

Kiszerelés:   27,3 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

14 órán át tartó hatás, kiegyenlíti a bőrszínt, matt hatást biztosít egész nap. Antioxidánsokat és vitaminokat tartalmaz.

punkpenge

2017. január 29.

Semmi fedése sincsen. Nulla. Ha többet viszek fel lepörög, vagy megül a ráncokban. Borzasztó, ki kellett dobnom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

bluehairdontcare

2017. január 13.

Számomra ez az alapozó egyszerűen csak gagyi. Olyannyira gagyi, hogy az egész márkát megutáltatta velem és azóta semmit nincs kedvem tőlük kipróbálni. Ott kezdődik a sztori, hogy lehetetlen volt eldolgozni, bármivel is próbálkoztam. Már itt éreztem, hogy nem lesz az igazi, de csak ki akartam próbálni és én hülye még az utcára is kimentem benne. A legvilágosabb árnyalattól, ami a drogériában még egészen tűrhetőnek nézett ki, konkrétan narancssárga lett a fejemen kevesebb, mint fél óra viselet után. A "tartósságát" már nem is emlegetem, iszonyatosan gagyi ez a termék, ahogyan az előttem szólók közül többen, én is a kukába dobtam. Nem szeretem sminket kidobni, ha nem válik be, odaadom valakinek, de ezt nem lett volna szívem, egyszerűen annyira rossz ez az alapozó, hogy szégyelltem volna másnak odaadni.
szerk.: ja és mindennek tetejébe rettenetesen büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

szerk.: ja és mindennek tetejébe rettenetesen büdös.

Makocska

2016. augusztus 29.

Talán az egyik alapozó ami megközelíti az arcom bőrszínét, de! Nehezen kenhető, főleg ecsettel, maszkos, fullasztó hatást kelt. Koránt sem 14 órás hatás, ahogy ígéri.
Először és utoljára vásárolt alapozó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Először és utoljára vásárolt alapozó.

Anriette

2016. augusztus 15.

Elsőre nagyon megörültem, hogy végre megtaláltam számomra a tökéletes alapozót, 746 classic tan árnyalatot vettem a szine nagyon tetszik egyébként, valamint az is tetszett h nem egy matt alapozó. Fedése gyengének mondanám, de nem is nagyon van bőrhibám, szóval elsőre nagyon megörültem, majd pár nap elteltével teljesen megváltozott az állaga már nem szép fényes selymes természetes hatású hanem valami fura és ki nem állhatom. Majd jött rajtam néhány pattanás, a fedése pedig nulla. Valamint egyáltalán nem tartós. Soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Regi0312

2016. május 24.

1x használtam. Többször se. Kb. 4 órát viseltem, az elején jól fedett, szép matt volt. Azután átfényesedett és lemászott az arcomról Az után jött rá 1 nappal a ráadás. A bőröm kipattogott. Nem tudok mit tenni vele mert olyan gyulladásban van. Borzalom ez az alapozó. Ment is a kukába, pedig 1 nyomásnyi fogyott belőle. Pénzkidobás...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 24.

csehszabina

2015. március 27.

Szerintem nagyon rossz, sötétebbnek tűnik az arcom, sárgás színűvé válik :( zsíros bőrre még úgysem ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 27.

gizmoka

2015. március 24.

Hát ez katasztrófa. A szaga valami irdatlan rossz, egyszerűen hányás szagot éreztem mindig amikor használtam. Maga a szín jo lett volna, de volt valami borzalmas beütése, ilyen zöldes. A plusz pont csak a jo fedese miatt jar

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

KlaudiaZs

2015. január 2.

Amit vettem, annak a színe úgy tűnt passzolni fog, de túlságosan is narancssárgás, miután felviszi az ember. Az állaga kicsit nehéz szerintem, felvitel után sose éreztem kellemesnek, olyan zavaró volt, ez a "van rajtam egy rakás alapozó" érzés. :D Emiatt legalább azt vártam volna, hogy jól fed, de egyáltalán nem, valamint ez a matt-hatás dolog... hát nem hogy matt nem volt, de még zsírosabban csillogott egyből utána. Ha nem púdereztem volna, még rosszabb lett volna a bőröm mint előtte. Nem érte meg a pénzt, és már nem ez az első NYC termék ami csalódás, szerintem ezek után hanyagolni fogom. 2 csillagot azért kap mert így is a felét elhasználtam, mikor nem volt más otthon, mert pattanásosabbá legalább nem tette a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

henrietta93

2014. július 2.

BORZALOM. Ez az első alapozó amit kidobtam a kukába! :D A fedése nulla, a legvilágosabb árnyalatot vettem, de nagyon narancssárgás :( nagyon hamar lejön, szó szerint lefoszlik a bőrről.
sztem ne vegyétek meg, nem éri meg az 1000 x ftot, 100-ast nem adnék érte!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

sztem ne vegyétek meg, nem éri meg az 1000 x ftot, 100-ast nem adnék érte!!!

tinaaa21

2014. június 17.

Tragédia. Az üvegben és ahogy kinyomtam a kezemre tökéletesen passzolt a bőröm színéhez.Kb. 3 nap elteltével felkenés után 2 perccel NARANCSSÁRGA lett. Ilyet még nem láttam. Többszöri próbálkozás után a kukában landolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 17.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glyceryl Stearate, Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Lecithin
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Isostearic Acid, Lanolin Alcohol, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Steareth-21, Stearyl Alcohol, Lecithin, Steareth-2, Xanthan Gum, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate, Laureth-4
Szilikonok: Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Isostearic Acid, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Steareth-21, Stearyl Alcohol, Steareth-2, Xanthan Gum, Propylene Glycol Laurate, Propylene Glycol Stearate, Polysorbate 20, Laureth-4
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kaolin 0 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.