New York Color

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nuss, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Müller

annaso12

2019. május 14.

kedvencem. egyszerű felvinni, jó a színe, könynen eldolgozható. NEm sok más stiftet próbáltam, de a többi nem ilyen jó. Sajnos már itthon nem lehet kapni ezt a márkát, de ezt a terméket netről berendelem, mert csak ezt használom - szép a színe (soho pink), könnyen hordozható, bőven elfér a neszeszerben, bárhol, bármikor egyszerűen használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Barbizero

2017. október 4.

Leértékelve vettem a "Soho Pink" árnyalatot ami nagyon jól be is vált, hihetetlenül pigmentált és krémes. Külön pozitívum, hogy építhető az intenzitása, így ha akarjuk visszafogottabban vagy akár intenzívebben is lehet hordani a pirosítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

mokkalany

2015. december 21.

Kár a piros pöttyös összetevőkért, mert amúgy hihetetlen ez a termék. Nekem a visszafogottabb "Soho Pink" árnyalat van meg, de egyelőre úgy tűnik, pontosan azt tudja 1300 forintért, amint a Clinique hasonló pirosító stiftje 8000 forintért. Nagyon szép, természetes pírt ad, és meglepően sokáig tart. Rögtön ajándékba is vettem egy-két másik NYC termékkel együtt, kis csomagot alkotva. Azért a termék nevéhez hozzászólnék, mert nem "BB krémes", hanem ami rá van írva a flakonra: "Beautifying Blushable" a termék neve, a BB csak a rövidítés. Tényleg csak az INCI miatt adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 21.

Kamillavirag

2015. november 15.

még nemrég vettem csak ha megváltozik a véleményem updatelek, de egyelőre tljesen meg vagyok vele elégedve. a színe 002-never sleeping pink. valahol korall és a pink között van de nekem tetszik szerintem jól illik a bőrtónusomhoz.
elég tartósnak mondanám és jó hogy nem kell beleturkálnom lehet egyből arcra kenni és aztán egy ecsettel eloszlatni.
ami tetszik benne az az hogy nem ül annyira az arcon mint a por pirosítók hanem sokkal jobban hasonlít a természetes pírhoz. olyan mintha az ember belülről pirult volna el és nem mintha egy rakat port rakott volna a fejére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.