Best of Beauty 2019

New York Color

Ár:   1200ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chickweed, Módosítva: 2013. február 26.

Ár:   1200ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A keratinnal dúsított formula és a hosszabbító technológia új dimenziókba repíti tökéletesen formázott szempilláidat – íveltnek és akár 12x vastagabbnak tűnnek! Emellett a high-tech 3-D aquatrap rendszernek köszönhetően a pillák egész napos viselet után is puhák és rugalmasak maradnak.

Water / Aqua Paraffin eo Glyceryl Stearate eo I euCopernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0PVP 0 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Tribehenin eo Propylene Glycol h Polysorbate 20 ti I eu 0 0Stearic Acid eo I eu 2 0Acrylates Copolymer Panthenol eo I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Hydroxyethylcellulose Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Hydroxide Talc 1 0Ascorbyl Glucoside a I v Calcium Aluminum Borosilicate Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder Hydrolyzed Wool h Serica (Silk) Powder Retinyl Palmitate a I v 2 2HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer AcrylatesHydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Silica Glycerin h 0 0Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Ethylene Collagen h Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Colloidal Gold Saccharomyces Ferment Ceramide 2 Hydrolyzed Keratin h Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Sodium Sulfate Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Phalaenopsis Lobbi Extract Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Bambusa Arundinacea Leaf ExtractSodium Benzoate ta Tocopherol a I v 2 2Chlorphenesin ta Sorbic Acid ta CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Ferric Ferrocyanide sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Ultramarines sz 0 0

bcsillus

2018. június 1.

A drágább, márkás versenytársakat simán odaveri. Kár, hogy egyre kevesebb helyen lehet már kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

njudit95

2017. december 30.

Nekem tökéletesen bevált. Már több drogériás szempillaspirált is próbáltam, de a nap végére mind potyogott és elmaszatolódott a szemem alatt. Pár hónapja véletlenszerűen vettem meg ezt a terméket, a csomagolása fogott meg. Gyönyörű ívelt pillákat csinál és egyáltalán nem képez rajtuk "kemény" réteget, a nap végére sem hagy fekete karikákat a szemem alatt. Ennek ellenére nagyon könnyű lemosni micellás vízzel. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

hrrr

2017. október 6.

Ebben az árkategóriában nekem a legjobban bevált szempillaspirál. Már hosszabb ideje használom. Dúsít, hosszabbít, ahogy kell. A kefe alakja a szempilláimhoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

dannythegirl

2017. szeptember 1.

Nagyon jól dúsít és hosszabbít is, bár a pillákat nem választja szét annyira. A kefe alakja nekem nagyon kézreáll, annyi a baj, hogy kicsit sok festéket vesz fel, és így kenődik. Nekem nem pereg, és nem is darabosan lehet leszedni, amit nagyon szeretek. Az ára is jó, és egészen sokáig kitart, pedig két rétegben szoktam használni. Mindig újraveszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Fruzsi

2017. május 19.

Hosszú, ívelt, de nem elég dús szempillám van. Erre a típusú szempillára szerintem leginkább ezek a jó vastag, sok szálból álló kefék a legjobbak, mint amilyen ez is. Könnyedén lehet vele gyönyörű szempillákat csinálni. Reggel felkenem, és 12 óra múlva is fenn van, kicsit enyhül a színe, de nem potyog. Abszolút hozza azt a szintet, mint a kétszer ennyibe kerülő Maybelline. Az állaga is pont ideális, nem is túl híg, nem is túl sűrű, a kefe is pont ideális mennyiségű festéket vesz fel. Megkockáztatom, hogy az egyik legjobb spirál, amit próbáltam, pedig ritkán veszek ennyire olcsón.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

nutellaspalacsinta88

2017. május 15.

Tényleg kicsit furcsa/szokatlan a bumszli keféje, jó párszor összefestettem a szemgolyómat is...
De ha elég ügyes az ember, NAGYON hosszú pillákat lehet vele csinálni! A dúsítás nem az erőssége, mert kissé összetapaszt.
A hosszabbítás miatt viszont áldom :) ( A tubus színét pedig imádom :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

A hosszabbítás miatt viszont áldom :) ( A tubus színét pedig imádom :D )

fairyqueen

2017. március 20.

Túl nagy a keféje...először tetszett benne, gondoltam biztos jobban dúsít és hosszít is, de tévedtem. Nagyon nehezen tudtam vele dolgozni, és nem minden pillát lehet vele elérni, ami számomra kizáró ok egy szempillaspirálnál. Az összetevői sem barátiak, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Lina14

2017. március 2.

mivel hatalmas a keféje, nehezebb vele bánni, de ha az ember ráérez, már kezelhető. egészen szép pillákat csinál, főleg hosszabbít, azonban lassan szárad, és hajlamos peregni, amit nem szeretek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Vicus

2016. december 26.

Nem tudom én csinálok-e valamit rosszul, de a keféje egyszerűen annyi festéket felvesz, hogy egy másik spirállal együtt tudom csak használni, ami kéznél van, hogy kijavítsa az esetleges hibákat, plusz mindenképp kell lennie a közelemben egy-két fültisztító pálcikának. A keféje hatalmas, bár ezt tudtam akkor is mikor megvettem, ezért az alsó szempillasorhoz nem tudom használni. Már 2-3 hete megvan, de a festék még mindig nem lett sűrűbb, pedig nem ártana neki! Újravenni biztosan nem fogom, nem szívesen nyúlok érte, hogy használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

f.szaszus

2016. november 15.

Kedvenc és örökre az is marad. Gyönyörű szempillákat csinál, nem potyog és az ára is tökéletes. Nekem ennél nem kell több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.