Best of Beauty 2019

New York Color

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: qlisacl, Módosítva: 2016. július 1.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Pompás, telt színekkel. Már egyetlen rétegben is tökéletesen működik, élettelivé teszi a sminket. Különleges formulája gazdag és krémes, színei intenzívek, ápoló anyag tartalma puhává varázsolja az ajkakat, mesés kinézetet biztosít másodpercek alatt. Akár 6 órán keresztül is tökéletesen tartja színét.

13 árnyalatban kapható

Lichike

2019. május 26.

Első vörös rúzsom ez volt, a 441 Traffic Jam nevezetű. Erősen pigmentált, könnyen elkenődő. Nem csókálló, könnyen lejön. Akkoriban nagyon szerettem, mert nem nagyon gondoltam, hogy ennél léteznek jobb rúzsok. Azóta tudom, hogy ez csak egy középkategóriás rúzs. A kupakja könnyen lejön. Két táskámat totálisan összekente, nem egy kellemetlenséget okozott már. Volt, hogy az egész kezem csupa vörös volt, és amikor nincs a közelben csap, akkor elég kellemetlen tud lenni. A fele letört. Nekem csak kellemetlenséget okozott. Ennyi pénzért már vettem jobb rúzst is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

zfruzsi

2019. április 8.

A 441-es, Traffic Jam volt évekig A kedvenc (vörös) rúzsom és az elsők közt volt most, amiket teljesen elhasználtam és emiatt ki kellett dobnom. Ezt még abban a korszakomban vettem, amikor nem voltak matt rúzsok a drogériákban és nem is tudtam, hogy lehet más formulájú is egy rúzs. Nagyon szerettem és így a végét már akkor használtam el, amikor már voltak egyéb piros rúzsaim is és még mindig nagyon szerettem. Ma már nem venném meg valószínűleg, mert én az évek alatt matt ajak párti lettem vagy legalább szatén, főleg, ha nem nude színekről beszélünk, de nagyon jó érzéssel fogok rá így is visszagondolni és mindenkinek tudom ajánlani, aki keresi a tökéletes vörös rúzst nem matt formulában. Egyébként meglepő lehet, de nem csúszkált, úgyhogy emiatt is külön szerettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

tyukanyo

2018. október 13.

Update: le kell vonjak egy csillagot mert a kupakja állandóan lejár, nem tudom sehova se magammal vinni, mert öbbször összekente a táskám. Nem értem miért nem tudták normálisan megoldani a kupakját. Csak ebben az árkategóriában vannak rúzsaim, és a legtöbbjüknek helyén marad a teteje. Plusz teljesen lekopott és összekarcolódott a műanyag csomagolás, nagyon gusztustalan :D
Ha valaki nem akarja magával hordani annak megéri.

441-es traffic jam árnyalat van meg, ami nagyon szép piros. Nagyon tartós. Puszit nem lehet adni vele az tény, de szerencsére egyenletesen kopik, és nap végén is látszódik hogy van szín az ajkaimom. Jól alá kell hidratálni, mert száríthat. Szívesen nyúlok ehhez a termékhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Ha valaki nem akarja magával hordani annak megéri.

Kamerion

2017. december 14.

A 432-es Red Rapture van meg, a Rossmannban vettem akciósan. Gyönyörű színe van. Tud annyit, mint a drágább társai. Kicsit tényleg megszínezi a számat, amikor már lekopott, így nem tűnik el teljesen. Nem az a fajta rúzs, amivel puszikat osztogathatok, de alkalomra csinos. Én nem szeretem az ízét, illatát, a csomagolás sem egy csúcsminőség, de nagyobb márkákkal is jártam így, szóval ennyiért nem bánom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Betty05

2017. május 10.

Nekem a 444-chocolate chip van meg IMÁDOM!!! nagyon kellemesen csalódtam,nagyon tetszik szép színe van amennyire kell tartós,és szép színe van nem túl erős, és nem is halovány pont tökéletes,nagyon szeretem az illatát is. Csak ügyesen kell vissza tenni ne a rúzs bánja :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Arha

2017. február 22.

A barna és a sötétvörös árnyalatok elégedett birtokosa vagyok, mindkettő tök jól fed, pigmentált, tartós. A kupakja lejár sajnos, de kellő ügyességgel tárolva nem okoz problémát ez sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Cseresznye28

2016. december 13.

Nagyon szeretem ezeket a rúzsokat.. sok árnyalat van meg belőlük, egyikre sincs panaszom. Az egyetlen negatívum amit említeni lehet, hogy a csomagolás egy idő után hagy maga után kívánnivalót, lejár a kupak. Ezért mondjuk nem fogom lepontozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Eniko95

2016. november 9.

Szèp a szìne, finom az illata, nem kopik. De viszont a kupak az gàz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Szèp a szìne, finom az illata, nem kopik. De viszont a kupak az gàz!

FKingu

2016. augusztus 16.

Viszonylag tartós, nem szárít, egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Viszonylag tartós, nem szárít, egyenletesen kopik.

Izabel

2016. június 23.

A nagy Rossmann-os kiárusítás idején vettem meg, kb. 200 forintért, az Air Kiss árnyalatot. Rúzsecsettel és ecset nélkül is szépen fel lehet vinni, építhető és tartós is, bár néha azért nem árt frissíteni. Puhává éppen nem varázsolja az ajkaimat, de nem is szárít, ami hatalmas plusz. A csomagolás valóban nem túl jó, nagyon kell koncentrálni a kupak felhelyezésénél... Az összetevők sem a legszebbek, így csak négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Tridecyl Trimellitate, Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Neopentyl Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Tridecyl Stearate, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Palmitic Acid, Stearic Acid, Stearyl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Peg-4 Diheptanoate, Peg-8 Beeswax, Hydrogenated Palm Oil, Palmitic Acid, Stearic Acid
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Eugenol
Parabének: Propylparaben
Tartósítószerek: Propylparaben

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.