New York Color

Ár:   650 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi8909, az összetevőket feltöltötte: ritus206, Módosítva: 2016. június 22.

Kiszerelés:   9,7 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• gélhatású
  • magasfényű
  • professzionális, igazi szalonhatás
  • tartós és E vitaminnal dúsított

Lina14

2017. május 7.

2 színt vettem meg, az első a 400 tribeca style (vibráló középvörös) és 600 brooklyn vogue (türkizes középzöld). mindkettő egyréteges, gyorsan is száradnak, szép fényesre. én szeretem ezeket a duci ecseteket, ezért nekem nem okoz gondot vele dolgozni. tudok velük nyomdázni is, ami hatalmas szó. szerintem szerzek még belőle, ha találok olyan színt, ami tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

dorah

2017. január 14.

Nagyon örülök, hogy nem volt az a márkájú lakk, amiért eredetileg mentem a Rossmannba, és így rátaláltam erre a csodára.
Az ecset tényleg nem a legjobb, kicsit nehéz felvinni, de ha sikerül akkor mindenért kárpótol. Már 4. napja van kifestve a körmöm (2 réteg) és most kezdett el a vége egy kicsit kopni, ami nálam iszonyat jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Irudi

2016. március 28.

Nehéz felvinni, de ha sikerül, akkor az eredmény csudijó, és tartós! Sokáig bírja, még a 4. napon is hibátlan volt, pedig ez (szerintem) ritkaságszámba megy.

Az ecset miatt viszont kétszer is meggondolnám, hogy vegyek-e ebből másik színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

szandiinagy

2016. január 1.

Amióta rátaláltam az NYC lakkjaira, márkahű lettem körömlakk téren. Nagy csalódás volt, mikor láttam, hogy az Expert Last lakkok sorra tűnnek el a polcokról, hetekig csak a másik fajtát talaltám, de az közel sem olyan tartós.
Aztán megláttam, hogy ez áll a helyén: ugyan azt ígéri; 10napig kitart, gél lakk hatással "kiegészülve". Majdnem 200forinttal drágább lett(több helyen néztem, 890forint körül van, aki tud olcsóbban megírná?) új csomagolást kapott, de ami benne van szerintem egy az egyben az Expert Last, a régi körömlakk, talán nehezebben veszt a fényéből. Más különbséget nem látok.
Nagyon tartós, nagyon szép, semmi rosszat nem tudok róla mondani, talán annyi, hogy a "kistesó", az Expert Last viszonylag hamar beszáradt, de erre való folyadékkal korrigálható, majd updatelek ezzel mi a helyzet, bár ahogy olvastam ugyan ez.
Nálam hű társ a hétköznapokban, megbízható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Nálam hű társ a hétköznapokban, megbízható.

Daisyyy

2015. november 5.

Kellemes meglepetés volt számomra ez a lakk!! Az egyik legtartósabb lakk, amit valaha használtam. 2-3 rétegben viszem fel, és napi 200x kézmosás, mindenféle otthoni tevékenység ellenére sem pattogzik le. Már 7. napja van fent a lakk és még mindig tart! Már kezd lenőni. :) Nagyon szép a fénye, könnyű a felvitele, gyorsan szárad. Remek termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

Marcsi8909

2015. augusztus 4.

Ugyanaz az árnyalatom van, mint a képen (300 Astoria Allure) és hatalmas csalódást okozott. Az üvegben gyönyörű, igazi cukor pink, felkenve, meg nyúlós, nehezen festhető rémálom. :( Ezek után, ha itthon árulják (Olaszországban vettem), kétszer meggondolom, hogy beszerezzek-e a másik színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

MEK i

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sárga színezék.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.