Best of Beauty 2019

New York Color

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Lexiiii, Módosítva: 2014. február 24.

Kiszerelés:   9,4 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

LathatatlanOzike

2016. szeptember 16.

Ragacsos kis semmi, de régen azért szerettem. Szerencsére elmúltak azok az idők is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Makeupaddict

2016. április 29.

Te jo eg!! Utalom az illatát. Nagyon. Borzalmas es ragad is. Nem ajanlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 29.

Te jo eg!! Utalom az illatát. Nagyon. Borzalmas es ragad is. Nem ajanlom.

joren

2015. augusztus 17.

Azt hittem, hogy ennyi pénzért hozzájutni egy termékhez nagyon nagy szerencsére vall... épp akcióban vettem, úgyhogy kb 300Ft-ot fizethettem érte. Nagyon vártam, hogy felkenhessem, de sajnos nem okozott semmilyen pozitív érzetet sem... nagyon nagyon ragad, ami sajnos a komfortérzet rovására megy... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

kimo

2015. július 31.

Nagyon ragad, az illata is elég mű. Meg amúgy sem jött be ez a tubusos kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 31.

Nazira

2015. július 18.

Konnyu felvinni,rohangalos napra tokeletes.nem tul tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Konnyu felvinni,rohangalos napra tokeletes.nem tul tartos.

vichikee

2015. május 27.

Csillog, olcsó, jó. Igazából nem vagyok az a nagyon szájfényes fajta, inkább rúzsozok, de, ha kis cuki pinkes csillogásra vágyom, akkor mindig kéznél van. Viszont nagyon ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

Nikonik

2015. április 20.

Ajándékba kaptam egy ilyen szájfényt ami kissé átlátszó,de teli volt csillámokkal(már kidobtam így a pontos árnyalatot sajnos nem tudom) és egyszerűen szörnyű szerintem! Az rendben van,hogy nem volt szinte semmi színe,de még rúzsok felett se mutatott jól,mert annyira csillogott és közben még ragadt is,hogy minden újabb próbálkozás után moshattam is le és ha ez még nem volna elég akkor az ígért gyümölcs illat helyett csak a műanyag tubusnak az illatát lehetett érezni! Örülök,hogy ajándék volt és nem fizettem érte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Ria13

2015. február 28.

Az 537-es árnyalatút vettem meg.Szép színű, nem túlízesített, nem szárítja az ajkamat, de természetesen nem tartós.Akciósan vettem, megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Lory

2014. december 31.

Egy közép rózsaszínes árnyalatban van meg nekem.Szerencsére ad színt is,kb ugyanazt mint ami a tubusban látszódik és erős vizes hatású finise van.Szerintem fele annyira nem ragad mint általában a szájfények,viszont sokszor kell renoválni,hamar kopik,kenődik.Az árkategóriájában egy teljesen jó szájfény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 31.

Blackxentric

2014. november 13.

Még valamikor négy éve vehettem meg. Tetszett a színe, az illata, meg az ára is. Nem bántam meg. Az enyém színe látszik a számon, az illata ott is jó. Kellemes fényes hatást kölcsönös. Valóban nem túl tartós. Szerettem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.